Page 41 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:25 18. Feb 2014
by pavad
Puxina wrote:Jojo je to zasazené do Číny, je to vcelku zábavné. Ikdyž občas to stavění měst je pořád dokola. ale většinou se těží jiné suroviny a pěstují jiné polodiny, je třeba obchodovat, sem tam nějaký boj a občas se staví nějaké monumenty. Zatím jsem stavěl jen nějaké chrámy a hrobku. Ale jee tam i stavění čínské zdi a pak se budují i vodní kanály, ale k tomu se časem dostanu.
HLavne se mi libi klasicka "a'la animovana" grafika.
Zkousel jsem hrat Caesar IV - kde je grafika 3D izomericka... A sice lepsi systemy, lepsi moznosti... ale neslo to.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:27 18. Feb 2014
by Bruciacullo
Puxina wrote:Jojo je to zasazené do Číny, je to vcelku zábavné. Ikdyž občas to stavění měst je pořád dokola. ale většinou se těží jiné suroviny a pěstují jiné polodiny, je třeba obchodovat, sem tam nějaký boj a občas se staví nějaké monumenty. Zatím jsem stavěl jen nějaké chrámy a hrobku. Ale jee tam i stavění čínské zdi a pak se budují i vodní kanály, ale k tomu se časem dostanu.
a skakani mezi misema funguje jak v caesarovi? jako že si vybíraš z vice možností kde bdueš pokračovat?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:27 18. Feb 2014
by Bruciacullo
pavad wrote:Bruciacullo wrote:Nalkanar wrote:Zní to východně, nebo se pletu?
a čína není dostatečně východní?

Na otazku umoznujici obojakou odpoved ano/ne muzes odpovedet jakkoli.
Ne - ve smyslu "nepletes se" ale i "nezni to vychodne"
Ano - ve smyslu "pletes se" ale i "zni to vychodne".
ok máš bod

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:33 18. Feb 2014
by pavad
Bruciacullo wrote:Puxina wrote:Jojo je to zasazené do Číny, je to vcelku zábavné. Ikdyž občas to stavění měst je pořád dokola. ale většinou se těží jiné suroviny a pěstují jiné polodiny, je třeba obchodovat, sem tam nějaký boj a občas se staví nějaké monumenty. Zatím jsem stavěl jen nějaké chrámy a hrobku. Ale jee tam i stavění čínské zdi a pak se budují i vodní kanály, ale k tomu se časem dostanu.
a skakani mezi misema funguje jak v caesarovi? jako že si vybíraš z vice možností kde bdueš pokračovat?
Jestli si dobre vzpominam tak ano - ale az v pozdejsich fazich hry. Typickysi muzes vybrat misi vice bojovou nebo vice "farmarskou" (vyrobne zamerenou).
Bruciacullo wrote:ok máš bod

Dekuji - zapisi si jej do naseho utkani. Zatim... *kontroluje vysledky* .... zatim to prohravas nula - mnoho na body!

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:36 18. Feb 2014
by Puxina
pavad wrote:HLavne se mi libi klasicka "a'la animovana" grafika.
Zkousel jsem hrat Caesar IV - kde je grafika 3D izomericka... A sice lepsi systemy, lepsi moznosti... ale neslo to.

Tak já hrál jen Caesar 1 nebo 2 a pak hlavně Pharaoh. Jinak jo ta grafika je taková jednoduchá, ale vypadá to prostě hezky...netřeba super grafika, hlavní je fajn hratelnost.
Bruciacullo wrote:
a skakani mezi misema funguje jak v caesarovi? jako že si vybíraš z vice možností kde bdueš pokračovat?
Nene, aspon já začal přes tutoriál a pořád mi to nabízelo jen pokračovat a nešlo si vybrat možnosti.
Myslím že možnosti si šlo vybírat ve Pharaoh.
Tady v Emperoru jedeš podle toho co ti zadají. A stává se, že do jednou vybudovaného města se po několika misích vrátíš, abys tam vybudoval něco nové (třeba monument nebo abys tam začal razit mince , páč jsou tam zásoby mědi a tak), popřípadě abys město rozšířil a tak.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:40 18. Feb 2014
by pavad
Puxina wrote:Nene, aspon já začal přes tutoriál a pořád mi to nabízelo jen pokračovat a nešlo si vybrat možnosti.
Myslím že možnosti si šlo vybírat ve Pharaoh.
Tady v Emperoru jedeš podle toho co ti zadají. A stává se, že do jednou vybudovaného města se po několika misích vrátíš, abys tam vybudoval něco nové (třeba monument nebo abys tam začal razit mince , páč jsou tam zásoby mědi a tak), popřípadě abys město rozšířil a tak.
Matne si vybavuji ze podle Tvych uspechu se Ti objevi nejaka mise proti vzboureneckemu mestu/provincii. Casem ji budes muset vzit ale muzes si mezitim vylepsit prumyslovou zakladnu spolupraci s jinym mestem ktere rozvines.
Ale mozna se pletu... Uz je to hodne dlouho co jsem tuhle hru hral.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 11:44 18. Feb 2014
by Puxina
pavad wrote:
Matne si vybavuji ze podle Tvych uspechu se Ti objevi nejaka mise proti vzboureneckemu mestu/provincii. Casem ji budes muset vzit ale muzes si mezitim vylepsit prumyslovou zakladnu spolupraci s jinym mestem ktere rozvines.
Ale mozna se pletu... Uz je to hodne dlouho co jsem tuhle hru hral.
Nevím, zatím jsem na nic takové nenarazil, tak nevím. Já to taky ted hraju znova asi po osmi letech nebo tak

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 07:19 19. Feb 2014
by Puxina
Tak on je tam výběr jen na začátku, když začínáš hru mezi asi 7 nebo 8 možnostma a to je asi nějak rozdělení na ty období v čínské historii a tak.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 08:22 19. Feb 2014
by J.F.Payne
Immortal Cities: Children of Niel, když jsme u budovatelských strategií. Tahle mě tak chytla, že jsem jí musel po dvou týdnech hry odinstalovat, jinak bych u toho zestárl

)
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 09:48 19. Feb 2014
by Radim
DayZ
Včera jsem to prsknul do kompu tak jsem zvědavý.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:14 19. Feb 2014
by Molly23
Radim wrote:DayZ
Včera jsem to prsknul do kompu tak jsem zvědavý.
Standalone nebo původní mod přes Armu?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:18 19. Feb 2014
by Radim
To na mě chceš ještě moc, včera jsem to koupil přes Steam a jen nakouknul.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:23 19. Feb 2014
by sandoftime
Když to koupil přes steam tak standalone
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:27 19. Feb 2014
by Molly23
Tak to bude Standalone, to mám taky, ale nějak jsem v tom docela zmatenej

. Přijde mi to až nechutně né li přímo nehratelně těžký.
Ale zase když se ti bude dařit tak můžeš pojíždět jiné hráče. Máš tam pouta, která jdou na hráče použít. Můžeš ho donutit sníst třeba dezinfekci a on z toho pak začne blejt a umře. Prostě můžeš dělat plno věcí

. Slyšel jsem i o příhodě, kdy utrapitelé mezi dva neozbrojené zajatce hodili pistoli s jedním nábojem a výherci souboje pak předali helikoptéru (plně funkční!) a on se v ní pak celkem rychle zabil

.
Myslím že v dalších updatech budeš moci nutit lidi jíst i fekálie atd. Ta hra nabízí fakt hromady možností!
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:29 19. Feb 2014
by sandoftime
No to zní opravdu lákavě...