Page 41 of 67

Re: League of Legends

Posted: 22:22 02. Feb 2013
by Molly23

Re: League of Legends

Posted: 00:20 03. Feb 2013
by Absinthorix
Kdyby se to radeji povedlo nejake slecne :lol:

btw. ty uz jsi podlehl taky?

Re: League of Legends

Posted: 00:32 03. Feb 2013
by Molly23
Kdepak. Já to hrál kdysi ale nebavilo mě to. Já ted válčím v Armě 2. Likviduju teroristy a hledám jejich skladiště zbraní.

Re: League of Legends

Posted: 00:57 03. Feb 2013
by Nalkanar
Ty už taky nevíš, kde si spamnout, což? :)

Re: League of Legends

Posted: 12:00 03. Feb 2013
by Molly23
Nalkanar wrote:Ty už taky nevíš, kde si spamnout, což? :)
Pouze jsem odpověděl Absintovi na jeho otázku :wink: rýpale

Re: League of Legends

Posted: 13:07 06. Feb 2013
by Absinthorix
Tenhle skin je ještě lepší jak "babička"
Image

A něco pro Veigaristy
Image

Re: League of Legends

Posted: 16:01 06. Feb 2013
by Absinthorix
xxxMajkyxxx wrote:
Absinthorix wrote:Klasika - Solo - hodi te to ke 4 retardum z polska
I will invite - klasika umreme vsichni premade
jo no proto jsem to odinstaloval :lol: .....jen jsem si to nedal dohromady s tím Last step prvně. Už chápu :lol:
Hele, karta se obrátila... teď to dává hurvínky proti mě :lol: sice v týmu mám pořád pačuráky, ale už není problém končit ve stylu 10/0/2 nebo 18/6/15 a tak :)

Re: League of Legends

Posted: 17:10 07. Feb 2013
by Absinthorix

Re: League of Legends

Posted: 22:33 07. Feb 2013
by xxxMajkyxxx
Mozna to o vikendu zase zkusim....kdyz bude cas.

Re: League of Legends

Posted: 23:31 07. Feb 2013
by Absinthorix
Mrkni na historii mých her - smůla byla prolomena. Šetřím teď na Cassiopeiu pro větší trolling

Re: League of Legends

Posted: 07:09 14. Mar 2013
by -RoF-
Ta Lulu je dost ujetá. Sice jako support, ale dá se hrát i vcelku agresivně. :D :twisted:

V jedné hře jsem si dokonce málem zapoměl koupit boty. :roll:

Re: League of Legends

Posted: 13:13 14. Mar 2013
by Ikstremist
Jaký máte elo? Shanime supporta do teamu, elo 1750 + :)

Re: League of Legends

Posted: 13:33 14. Mar 2013
by -RoF-
Elo? Já to nesleduju a rankedy jsem ani nehrál :D

Re: League of Legends

Posted: 09:22 18. Mar 2013
by -RoF-
To mi připomělo moje nedávné hry s Lulu :D , ikdyž teda proti Rengarovi jsem nehrál. :twisted:

"Now Rengar looks so cute"

Re: League of Legends

Posted: 23:22 21. Mar 2013
by Nalkanar
Image