Page 41 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 07:26 24. Jan 2012
by Bahnak
Jojo, končetiny se ozvaly, to je právě dobře, až se přestanou ozývat tak to bude na správné cestě...

Díky všem zůčastněným, fotky budou.
Já jsem si to užil a budu jen rád když to někdy zopakujem, krásně jsem se vyblbnul.
A Kristýnka všem lenochům dala na frak, hrála i s ortézou! A šlo jí to.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:34 24. Jan 2012
by Braenn
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:13 30. Jan 2012
by kucik
Páteční poklidný podvečer poker plus pivo. Kdo by zašel?
edit:
U kucika doma cca od 20:00
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:18 30. Jan 2012
by DenGrasse
Páteční podvečer trávím na PGF...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:19 30. Jan 2012
by kucik
Ajo... PGF na ten jsem zapomněl. Zkusim se tam objevit v sobotu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:36 30. Jan 2012
by Braenn
Jsem pro pátek! Klidně i večer, než podvečer.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:38 30. Jan 2012
by Derken-
Jdu do práce nakonec později, takže bych se asi i objevil

Ale mám finanční krizi, takže kdyby dorazil Joooooon a vrátil mi miliooon piv, tak se nebudu zlobit

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:40 30. Jan 2012
by kucik
Pozn.: Počítejte s dopravou do prdelákova

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:41 30. Jan 2012
by Derken-
A jak se ten prdelákov jmenuje?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:44 30. Jan 2012
by kucik
Libčice nad Vltavou.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:31 30. Jan 2012
by mandos
Taky bych se stavil

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:38 30. Jan 2012
by Braenn
kucik wrote:Libčice nad Vltavou.
Jo jako zase párty u tebe? No proč ne, tequila ještě zbyla?:) A mohli bychom i zopáknout aktivity, hehe. Já moc pokerová nejsem a Bahňák dorazí až po práci (odpolední), aby vás oškubal.
P.S. Jen mi slib, že nebudeš zabíjet další malé potkánky.
Jak s dopravou? Jedeš autem, nebo máme hromadně vlakem?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:40 30. Jan 2012
by Derken-
Vy jste grilovali potkany?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:42 30. Jan 2012
by Braenn
Derken- wrote:Vy jste grilovali potkany?

Kucik je hrozný sadista, ale na druhou stranu, je to skoro jako kuřecí.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:50 30. Jan 2012
by J.F.Payne
Derken- wrote:Jdu do práce nakonec později, takže bych se asi i objevil

Ale mám finanční krizi, takže kdyby dorazil Joooooon a vrátil mi miliooon piv, tak se nebudu zlobit

Mám. Dám.