Page 41 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 07:26 24. Jan 2012
by Bahnak
Jojo, končetiny se ozvaly, to je právě dobře, až se přestanou ozývat tak to bude na správné cestě... :-D
Díky všem zůčastněným, fotky budou.
Já jsem si to užil a budu jen rád když to někdy zopakujem, krásně jsem se vyblbnul.
A Kristýnka všem lenochům dala na frak, hrála i s ortézou! A šlo jí to.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 10:34 24. Jan 2012
by Braenn

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:13 30. Jan 2012
by kucik
Páteční poklidný podvečer poker plus pivo. Kdo by zašel?

edit:
U kucika doma cca od 20:00

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:18 30. Jan 2012
by DenGrasse
Páteční podvečer trávím na PGF...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:19 30. Jan 2012
by kucik
Ajo... PGF na ten jsem zapomněl. Zkusim se tam objevit v sobotu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:36 30. Jan 2012
by Braenn
Jsem pro pátek! Klidně i večer, než podvečer.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:38 30. Jan 2012
by Derken-
Jdu do práce nakonec později, takže bych se asi i objevil :) Ale mám finanční krizi, takže kdyby dorazil Joooooon a vrátil mi miliooon piv, tak se nebudu zlobit :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:40 30. Jan 2012
by kucik
Pozn.: Počítejte s dopravou do prdelákova :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:41 30. Jan 2012
by Derken-
A jak se ten prdelákov jmenuje? :D

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:44 30. Jan 2012
by kucik
Libčice nad Vltavou.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:31 30. Jan 2012
by mandos
Taky bych se stavil :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:38 30. Jan 2012
by Braenn
kucik wrote:Libčice nad Vltavou.
Jo jako zase párty u tebe? No proč ne, tequila ještě zbyla?:) A mohli bychom i zopáknout aktivity, hehe. Já moc pokerová nejsem a Bahňák dorazí až po práci (odpolední), aby vás oškubal.

P.S. Jen mi slib, že nebudeš zabíjet další malé potkánky.

Jak s dopravou? Jedeš autem, nebo máme hromadně vlakem?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:40 30. Jan 2012
by Derken-
Vy jste grilovali potkany? :shock:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:42 30. Jan 2012
by Braenn
Derken- wrote:Vy jste grilovali potkany? :shock:
Kucik je hrozný sadista, ale na druhou stranu, je to skoro jako kuřecí.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 19:50 30. Jan 2012
by J.F.Payne
Derken- wrote:Jdu do práce nakonec později, takže bych se asi i objevil :) Ale mám finanční krizi, takže kdyby dorazil Joooooon a vrátil mi miliooon piv, tak se nebudu zlobit :D
Mám. Dám.