Par dotazu novacka
Re: Par dotazu novacka
Již jsem na tom začal, a nejsem sám. Je tu celý tým a mají krásně promyšlený systém... ale pokusím se z medu navrhnou vaření medoviny 
Legitiona Gothartová - mladá naivní eflka jejiž osud je zřejmě spečetěn, neboť jí dlouho nikdo neviděl...
Re: Par dotazu novacka
Dobře, nerad tím stále dokola otravuju. Když je to tak, musím problématiku připomínky přehodit na dotaz a umístit do správného fora.Aulus wrote:No, v podstatě tím říkáš, že tvá bytost 9. kruhu je slabší, než jsi byl ty sám na 10. levelu. A já ti na to říkám, že některé bytosti z 9. kruhu slabé jsou, ale jsou tam i takové, s kterými si dáš i těžší dungeony.Barbar321 wrote: Promiň, ale já nepsal, že postava na 10-tém lvl dá to samé, jako vyvolaná bytost z 9-tého kruhu. Psal jsem to, že moje vyvolaná bytost dostala na prd*l od potvor, které jsem sám na 10-tém levelu zabíjel. To má trochu (teda úplně) jiný význam
Které to tedy takové bytosti jsou? A možná by ani neškodilo přidat, co je tedy těžší dung. (jsem přesvědčený, že zmiňované gorily nezvládne žádný, ale jak jsem psal, tak jsem to zatím nezkoušel, ale rád zkusím).
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Par dotazu novacka
Už jsem to psal. Gorily, krokouši a prastaří tygři se dají projít s opakovaně vyvolaným nakouzelným (i sebou) štítovým strážcem. Prastaří vlci se s ním dají projít už úplně hravě. Na konkrétní taktiku a podobně by sis už měl přijít sám.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Par dotazu novacka
Prastarý vlci se daj běhat už s takovym tim... půl démonem, pokud jsi zlounAulus wrote:Už jsem to psal. Gorily, krokouši a prastaří tygři se dají projít s opakovaně vyvolaným nakouzelným (i sebou) štítovým strážcem. Prastaří vlci se s ním dají projít už úplně hravě. Na konkrétní taktiku a podobně by sis už měl přijít sám.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Par dotazu novacka
Souhlas, myslím, že by to šlo i se slaadem. A nebo s kouzlem "brána". Teda ne celé na jeden zátah, ale jít by to mělo.Derken- wrote: Prastarý vlci se daj běhat už s takovym tim... půl démonem, pokud jsi zlounAle asi by to šlo i s tim archonem.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Par dotazu novacka
Sorry, ale zkoušel jsi to někdy na vlastní kůži? Nebo jsi musel využít jistého blíže nespecifikovaného bugu alchymie?Aulus wrote:Souhlas, myslím, že by to šlo i se slaadem. A nebo s kouzlem "brána". Teda ne celé na jeden zátah, ale jít by to mělo.Derken- wrote: Prastarý vlci se daj běhat už s takovym tim... půl démonem, pokud jsi zlounAle asi by to šlo i s tim archonem.
Zelenýho slejda jsem používal dost dlouhou dobu v přechodné době. Ale že by dokázal něco vydržet proti čemukoliv co sráží?
Last edited by Barbar321 on 17:34 13. Nov 2012, edited 1 time in total.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Par dotazu novacka
Jakýho?!Barbar321 wrote:Sorry, ale zkoušel jsi to někdy na vlastní kůži? Nebo jsi musel využít jistého blíže nespecifikovaného bugu alchymie?
Edit: samozřejmě se ptám jen z akademické zvědavosti
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Par dotazu novacka
Měl jsem mága na epiku a alchymii sem s ním nedělal a ani nepoužíval. A ano, zkoušel jsem to na vlastní kůži a hovořím z vlastní zkušenosti.Barbar321 wrote: Sorry, ale zkoušel jsi to někdy na vlastní kůži? Nebo jsi musel využít jistého blíže nespecifikovaného bugu alchymie?
Zelenýho slejda jsem používal dost dlouhou dobu v přechodné době. Ale že by dokázal něco vydržet proti čemukoliv co sráží?
A mluvil jsem o silnějším svázání plání - moje postava měla archona, se slaady nemám zkušenosti, byl to jen odhad.
Btw. - u toho štítového strážce samozřejmě nejde o to, jaké sám dává pecky, ale o využití jeho nakouzlení.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Par dotazu novacka
Opravdu se nechci dohadovat, ale na slejda moc kouzel nenaházíš (a to že jsem jich na něj v té době mohl házet opravdu dost). Na většině místech byl během chvilky mrtvej. Ale jinak pro začínající mágy je na pár levelů fajn (když už nic, tak aspoň na rozhazování potvor ze skupin a odhad jejich vlastností)Aulus wrote: Měl jsem mága na epiku a alchymii sem s ním nedělal a ani nepoužíval. A ano, zkoušel jsem to na vlastní kůži a hovořím z vlastní zkušenosti.Je to trochu o tom, jak budeš nahazovat kouzla, kolik jich máš a podobně.
Nu což, já taky. Slejd nemá výcvik a srazí ho i srážející škvor. A u pravěkých vlků se sráži (a rozhodně to není škvor)Aulus wrote: A mluvil jsem o silnějším svázání plání - moje postava měla archona, se slaady nemám zkušenosti, byl to jen odhad.![]()
[/quote]Aulus wrote: Btw. - u toho štítového strážce samozřejmě nejde o to, jaké sám dává pecky, ale o využití jeho nakouzlení.
Ano, k tomu jsem ale názor psal taky. Krátkodobé neefektivní využití jednoho kouzla. Dostane dvě rány po 50-ti, vrátí dvě po dvaceti
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Par dotazu novacka
Vy mágové jste tajemný jak hrad v karpatech. to nemůžete napsat - používám štítaka tak a tak. Načarovanýho mám tak a tak. Podobně jako se popisují buildy vedle v topicu o povoláních?Aulus wrote:...
Jsem štíťáka (kterýmu před bojem načarovávali kdeco "Sesílá neznámé kouzlo
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Par dotazu novacka
Ale jo, sčítá se to. Ale to vše vychází z toho, že je ti jedno, že o tu potvoru hned přijdeš. Či tedy, že ta strategie se opírá o to, že do něj mlátí (a zraňujou). Pokud se nepletu (nemám s ním tolik zkušeností) vydrží to nějaký necelý 2 minuty reál času. To existuje levnější a efektivnější způsobKaTo wrote:Vy mágové jste tajemný jak hrad v karpatech. to nemůžete napsat - používám štítaka tak a tak. Načarovanýho mám tak a tak. Podobně jako se popisují buildy vedle v topicu o povoláních?Aulus wrote:...![]()
Jsem štíťáka (kterýmu před bojem načarovávali kdeco "Sesílá neznámé kouzlo) viděl jen u cizích mágů - a pokud vím, pokaždý ti mágové stáli v GSku (?) vedle něj a rvali do něj lékárnu za lékárnou
. Btw - nesčítá se náhodou načarování kyselinového a ohnivého štítu s těmi které si sesílá šťíťák sám?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Par dotazu novacka
Sláda jsem neměl, jen jsem odhadoval. Archon něco i ustál, i když je pravda, že v Prahvozdu už s ním uspěješ jen těžko.Barbar321 wrote:...
Máš pravdu, že pro mlátičku ve fullplate je opakované kouzlení štítáka asi jen zdržovačka, pro shitbuild mága, kterého jsem hrál já, to byla jediná varianta, jak sám aspoň něco naexpit.
A malá poznámka na závěr - Thalie je koncipovaná tak, aby se chodilo v družinách. Pokud chodíš sám, nemůžeš očekávat, že to půjde stejně dobře a dáš si to samé, co ve skupině. Správně by měl být mág a klerik pro družinu na epických levelech skoro nezbytný, bohužel ho z velké části supluje přehnaně silná alchymie. Momentálně je čistý mág na vysokém levelu spíš taková úsporná zářivka. Tak to aspoň vidím já.
Tak nějak bych to taky popsal. Přesný popis kouzel bohužel neřeknu, protože už je to nějaká doba, co jsem Fira hrál a navíc jsem za něj měl pitomou školu vyvolávání, kvůli které jsem nemohl nakouzlit ani základní boosty.Katouš wrote:...
EDIT: 2 (až 3) x 2 minuty ti na gorily bohatě stačí, pokud se nepletu.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Par dotazu novacka
Jakou konkrétní změnu znamená úprava alchymie?
* Alchymie predelana zpet na spellids[/b] - otestovat stackovani efektu
* Opraveno potirani zbrani alch. lektvary
Co je to spellids?
Znamená to, že dosavadní recepty na vytváření lektvarů přestanou fungovat?
Nebo zůstávají beze změny a jenom účinek některých lektvarů bude slabší/silnější ...nebo snad docela jiný?
Nebo, že ty lektvary, které dosud neměly žádný účinek, budou už nějaký budou mít? Např. crum, mifo?
* Alchymie predelana zpet na spellids[/b] - otestovat stackovani efektu
* Opraveno potirani zbrani alch. lektvary
Co je to spellids?
Znamená to, že dosavadní recepty na vytváření lektvarů přestanou fungovat?
Nebo zůstávají beze změny a jenom účinek některých lektvarů bude slabší/silnější ...nebo snad docela jiný?
Nebo, že ty lektvary, které dosud neměly žádný účinek, budou už nějaký budou mít? Např. crum, mifo?
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Par dotazu novacka
Aillen wrote:Jakou konkrétní změnu znamená úprava alchymie?
* Alchymie predelana zpet na spellids[/b] - otestovat stackovani efektu
* Opraveno potirani zbrani alch. lektvary
Co je to spellids?
Znamená to, že dosavadní recepty na vytváření lektvarů přestanou fungovat?
Nebo zůstávají beze změny a jenom účinek některých lektvarů bude slabší/silnější ...nebo snad docela jiný?
Nebo, že ty lektvary, které dosud neměly žádný účinek, budou už nějaký budou mít? Např. crum, mifo?
Nene, já tomu sice taky prdlajs rozumim, ale řekla bych, že to znamené, že se efekty nenásobí třeba po dvou sko se ti už nezvedne oč o 10.
Crum účínek nemá, vypisuje ti to, že je nedodělaný. A mifo.. ozkoušej ho hozený na zem
Na vyžádání.
Re: Par dotazu novacka
Myslel jsem, že "crum" je zkrácenina z angl. jména "crumble", což má být kouzlo na "construct". Problém je v tom, že pokud se nepletu, tak to můžou být jak konstrukce (budovy, brány, lavičky aj.), ale stejně tak i potvory vytvořené (v této hře zastoupeny převážně golemama).karolina wrote: Crum účínek nemá, vypisuje ti to, že je nedodělaný. A mifo.. ozkoušej ho hozený na zem
Nejhorší na tom je, že se mi nepovedl ten lektvar použít ani na jedno
PS: nemohl by nám nějaký schopný druid říct, jak vlastně to kouzlo funguje?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii