Re: Par dotazu novacka
Posted: 08:51 13. Nov 2012
Již jsem na tom začal, a nejsem sám. Je tu celý tým a mají krásně promyšlený systém... ale pokusím se z medu navrhnou vaření medoviny 
Dobře, nerad tím stále dokola otravuju. Když je to tak, musím problématiku připomínky přehodit na dotaz a umístit do správného fora.Aulus wrote:No, v podstatě tím říkáš, že tvá bytost 9. kruhu je slabší, než jsi byl ty sám na 10. levelu. A já ti na to říkám, že některé bytosti z 9. kruhu slabé jsou, ale jsou tam i takové, s kterými si dáš i těžší dungeony.Barbar321 wrote: Promiň, ale já nepsal, že postava na 10-tém lvl dá to samé, jako vyvolaná bytost z 9-tého kruhu. Psal jsem to, že moje vyvolaná bytost dostala na prd*l od potvor, které jsem sám na 10-tém levelu zabíjel. To má trochu (teda úplně) jiný význam
Prastarý vlci se daj běhat už s takovym tim... půl démonem, pokud jsi zlounAulus wrote:Už jsem to psal. Gorily, krokouši a prastaří tygři se dají projít s opakovaně vyvolaným nakouzelným (i sebou) štítovým strážcem. Prastaří vlci se s ním dají projít už úplně hravě. Na konkrétní taktiku a podobně by sis už měl přijít sám.
Souhlas, myslím, že by to šlo i se slaadem. A nebo s kouzlem "brána". Teda ne celé na jeden zátah, ale jít by to mělo.Derken- wrote: Prastarý vlci se daj běhat už s takovym tim... půl démonem, pokud jsi zlounAle asi by to šlo i s tim archonem.
Sorry, ale zkoušel jsi to někdy na vlastní kůži? Nebo jsi musel využít jistého blíže nespecifikovaného bugu alchymie?Aulus wrote:Souhlas, myslím, že by to šlo i se slaadem. A nebo s kouzlem "brána". Teda ne celé na jeden zátah, ale jít by to mělo.Derken- wrote: Prastarý vlci se daj běhat už s takovym tim... půl démonem, pokud jsi zlounAle asi by to šlo i s tim archonem.
Jakýho?!Barbar321 wrote:Sorry, ale zkoušel jsi to někdy na vlastní kůži? Nebo jsi musel využít jistého blíže nespecifikovaného bugu alchymie?
Měl jsem mága na epiku a alchymii sem s ním nedělal a ani nepoužíval. A ano, zkoušel jsem to na vlastní kůži a hovořím z vlastní zkušenosti.Barbar321 wrote: Sorry, ale zkoušel jsi to někdy na vlastní kůži? Nebo jsi musel využít jistého blíže nespecifikovaného bugu alchymie?
Zelenýho slejda jsem používal dost dlouhou dobu v přechodné době. Ale že by dokázal něco vydržet proti čemukoliv co sráží?
Opravdu se nechci dohadovat, ale na slejda moc kouzel nenaházíš (a to že jsem jich na něj v té době mohl házet opravdu dost). Na většině místech byl během chvilky mrtvej. Ale jinak pro začínající mágy je na pár levelů fajn (když už nic, tak aspoň na rozhazování potvor ze skupin a odhad jejich vlastností)Aulus wrote: Měl jsem mága na epiku a alchymii sem s ním nedělal a ani nepoužíval. A ano, zkoušel jsem to na vlastní kůži a hovořím z vlastní zkušenosti.Je to trochu o tom, jak budeš nahazovat kouzla, kolik jich máš a podobně.
Nu což, já taky. Slejd nemá výcvik a srazí ho i srážející škvor. A u pravěkých vlků se sráži (a rozhodně to není škvor)Aulus wrote: A mluvil jsem o silnějším svázání plání - moje postava měla archona, se slaady nemám zkušenosti, byl to jen odhad.![]()
[/quote]Aulus wrote: Btw. - u toho štítového strážce samozřejmě nejde o to, jaké sám dává pecky, ale o využití jeho nakouzlení.
Vy mágové jste tajemný jak hrad v karpatech. to nemůžete napsat - používám štítaka tak a tak. Načarovanýho mám tak a tak. Podobně jako se popisují buildy vedle v topicu o povoláních?Aulus wrote:...
Ale jo, sčítá se to. Ale to vše vychází z toho, že je ti jedno, že o tu potvoru hned přijdeš. Či tedy, že ta strategie se opírá o to, že do něj mlátí (a zraňujou). Pokud se nepletu (nemám s ním tolik zkušeností) vydrží to nějaký necelý 2 minuty reál času. To existuje levnější a efektivnější způsobKaTo wrote:Vy mágové jste tajemný jak hrad v karpatech. to nemůžete napsat - používám štítaka tak a tak. Načarovanýho mám tak a tak. Podobně jako se popisují buildy vedle v topicu o povoláních?Aulus wrote:...![]()
Jsem štíťáka (kterýmu před bojem načarovávali kdeco "Sesílá neznámé kouzlo) viděl jen u cizích mágů - a pokud vím, pokaždý ti mágové stáli v GSku (?) vedle něj a rvali do něj lékárnu za lékárnou
. Btw - nesčítá se náhodou načarování kyselinového a ohnivého štítu s těmi které si sesílá šťíťák sám?
Sláda jsem neměl, jen jsem odhadoval. Archon něco i ustál, i když je pravda, že v Prahvozdu už s ním uspěješ jen těžko.Barbar321 wrote:...
Tak nějak bych to taky popsal. Přesný popis kouzel bohužel neřeknu, protože už je to nějaká doba, co jsem Fira hrál a navíc jsem za něj měl pitomou školu vyvolávání, kvůli které jsem nemohl nakouzlit ani základní boosty.Katouš wrote:...
Aillen wrote:Jakou konkrétní změnu znamená úprava alchymie?
* Alchymie predelana zpet na spellids[/b] - otestovat stackovani efektu
* Opraveno potirani zbrani alch. lektvary
Co je to spellids?
Znamená to, že dosavadní recepty na vytváření lektvarů přestanou fungovat?
Nebo zůstávají beze změny a jenom účinek některých lektvarů bude slabší/silnější ...nebo snad docela jiný?
Nebo, že ty lektvary, které dosud neměly žádný účinek, budou už nějaký budou mít? Např. crum, mifo?
Myslel jsem, že "crum" je zkrácenina z angl. jména "crumble", což má být kouzlo na "construct". Problém je v tom, že pokud se nepletu, tak to můžou být jak konstrukce (budovy, brány, lavičky aj.), ale stejně tak i potvory vytvořené (v této hře zastoupeny převážně golemama).karolina wrote: Crum účínek nemá, vypisuje ti to, že je nedodělaný. A mifo.. ozkoušej ho hozený na zem