Page 41 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 12:25 27. Aug 2012
by kucik
Němců se nevzdám! :mrgreen: Už začínám chápat taktiku jednotlivejch typů tanků;

Re: World of Tanks

Posted: 13:08 27. Aug 2012
by -RoF-
Taktiku? Myslíš někdy ty kamikadze styly? :twisted:
Někdy když tak pozoruje ty ostatní tanky, tak tam dělají spíš chaos.

Jinak Bahnáku, když už sověty, tak jed přes T-26, T-46, T-28 a KV-1 je to dle mě snažší.
Přes BTčka a pak T-34 to jde taky, ale třeba u A-20 budeš asi trpět, je to scout něco jako Pz38 A.

Re: World of Tanks

Posted: 13:19 27. Aug 2012
by Molly23
Já jedu německé Heavy tanky (Henschel strom, 8 tier) a artyny (5 tier). Od rusů jsem potom rozjel střední tanky, IS strom heavy metaláků a stíhače. (heavy a med 6. tier, stíhači 7. tier)

Re: World of Tanks

Posted: 13:25 27. Aug 2012
by kucik
-RoF- wrote:Taktiku? Myslíš někdy ty kamikadze styly? :twisted:
Někdy když tak pozoruje ty ostatní tanky, tak tam dělají spíš chaos.
BTW: Co znamenaj modrý čísla v bitvě ve score jednotlivejch tanků? To ty joudové sestřelili snad vlastní, ne?

Ale párkrát se najde někdo, kdo automaticky pochopí, jak se navzájem krýt a podporovat při postupu. Ta spolupráce udělá fakt hodně.

Re: World of Tanks

Posted: 13:33 27. Aug 2012
by -RoF-
kucik wrote:BTW: Co znamenaj modrý čísla v bitvě ve score jednotlivejch tanků? To ty joudové sestřelili snad vlastní, ne?

Ale párkrát se najde někdo, kdo automaticky pochopí, jak se navzájem krýt a podporovat při postupu. Ta spolupráce udělá fakt hodně.
Modré tanky jsou teamkilleři. Jen nevím kolik spojeneckých tanků musíš poškodit nebo zničit, abys byl takhle označen. A když už se to stane, tak to po čase zase zmizí. Já už pár vlastních tanků poškodil at nechtěně nebo chtěně :roll:. S artynou 7tier jsem zničil dva spojence, protože celou dobu kempili, tak dostali odměnu za dobrou pomoc těm, kteří tam díky nim umřeli. :twisted:

Jinak jo s některýma hráčema je spolupráce fajn, nejlepší je hrát s někým v četě (platoon) a přes mikrofon se domlouvat. To je pak hra něčem jiném ;).

Re: World of Tanks

Posted: 17:18 27. Aug 2012
by Sapal
-RoF- wrote:Jen nevím kolik spojeneckých tanků musíš poškodit nebo zničit, abys byl takhle označen.
Já jsem se dostal do modrejch potom, co jsem sejmul dva svoje. Odstřelovali mi KVčko, tak jsem každýmu poslal jednu ze 152mm a bylo. Možná s artynou se to bere jinak, protože tam je šance na zabití vlastního vyšší.

Re: World of Tanks

Posted: 17:35 27. Aug 2012
by Braenn
Modrý jsi když sejmeš vlastního, aniž by si začal. Tedy, když sejmeš modrého, nebudeš sám modrý. Z 99% mi to funguje. Plus myslím že ta modrá zmizí, jakmile zabijete jiný tank, a z minus jedna jste na nule. Nebo tak podobně.

Je pravda, že s Artynou jsem sejmula omylem svého a modrá jsem nebyla.

Re: World of Tanks

Posted: 17:35 27. Aug 2012
by -RoF-
Sapal wrote:
-RoF- wrote:Jen nevím kolik spojeneckých tanků musíš poškodit nebo zničit, abys byl takhle označen.
Já jsem se dostal do modrejch potom, co jsem sejmul dva svoje. Odstřelovali mi KVčko, tak jsem každýmu poslal jednu ze 152mm a bylo. Možná s artynou se to bere jinak, protože tam je šance na zabití vlastního vyšší.
Ono i záleží kde je sejmeš. Víc penalizované je to u vlastní nebo u cizí základny.

Re: World of Tanks

Posted: 17:19 29. Aug 2012
by Fryn
johnny98-G wrote:Toto trvalo ;-)
Hrát za rusy není žádná výzva :) , to je jeden kvalitní stroj vedle druhého.
Já jsem si před nedávnem rozjel větev středních ruských tanků a zatím jsem u kritického A-20 (kupodivu to zatím s ním celkem jde, snad to nezakřiknu).

Co ty roty ? To vážně nikdo nejeví zájem ? Myslím, že na tu první kategorii (Junior - nevím jak to je v české verzi), by se našlo lidí docela dost.

Re: World of Tanks

Posted: 18:05 29. Aug 2012
by -RoF-
Navrhni termín a není z mé strany problém ;)

Re: World of Tanks

Posted: 21:03 29. Aug 2012
by Molly23
Z mé jo :D nemám na to stroj. Všechny šli do tankobazaru z důvodů finančních. Kočka žere...

Re: World of Tanks

Posted: 17:56 30. Aug 2012
by Fryn
Molly23 wrote:Z mé jo :D nemám na to stroj. Všechny šli do tankobazaru z důvodů finančních. Kočka žere...
To nemáš ani žádnou oblíbenou dvojku nebo trojku, kterou by sis nechal ?

Jinak, moje stroje mají rozpětí tříd - 1 a 3-8 (z toho ale pětka a šestka jsou lehké tanky + artylérie, takže ty se myslím dají použít jen ve vyšších kategoriích rot).

Poprosil bych tu ostatní zájemce o hraní v rotě, aby napsali jakými stroji určitých tříd disponují, abysme se mohli shodnout na té nejlepší variantě.

Re: World of Tanks

Posted: 18:03 30. Aug 2012
by Molly23
Roty na osmou třídu
Typ 59
Tiger II
(Hummel)

Roty na šestou třídu
T-34
SU-100
KV-1S

no a pak mám ještě
AT-1
Pz35t

Re: World of Tanks

Posted: 18:24 30. Aug 2012
by Fryn
Vidíš, z toho se dá určitě něco použít :) .

Re: World of Tanks

Posted: 11:17 31. Aug 2012
by kucik
Takže Vejlet Pz35kama :D

Hele maj všechny artielrie tak málo munice?

Včerejší hláška na konci assault bitvy:
>> Sakra, zbyla jen arty a jeden camper
>> A arty je out of ammo :)