Volby

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked

Tak koho teraz?

Kníža Kadel Schwarzenberg
34
52%
Miloš
16
25%
Ani jeden
8
12%
Klikity klikity!
7
11%
 
Total votes: 65

User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

Absinthorix wrote:...srandovní na dané věci mi přijde jen to, že ženský jezdí daleko bezohledněji než chlapi. Je to moje subjektivní pozorování cca 8 let co řídím z toho 6 na fénu...
Trochu OT, ale mám podobnou zkušenost (lokalita: Praha+Kladno), konkrétně s pouštěním na přechodu (do práce mám cca 4-6 podle trasy kterou zvolím) přechodů bez semaforů). Ženský nezastaví takřka "nikdy". Chlapi v rozpadajících se favoritech a podobných socka-troskách "málokdy". Nejčastěji mi staví řidiči v "bavorácích" (případně jiných lepších autech) => tj. chlápci, který naše slavný novinářský onuce (s hnědým nosem, který strkají Humlovi a spol. kam slunce nesvítí) řadí do kategorie "silniční pirát".
Bernard má na tý reklamě s pivem pravdu: "Svět se zbláznil!" :wall: :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Volby

Post by Absinthorix »

KaTo wrote:
Absinthorix wrote:...srandovní na dané věci mi přijde jen to, že ženský jezdí daleko bezohledněji než chlapi. Je to moje subjektivní pozorování cca 8 let co řídím z toho 6 na fénu...
Trochu OT, ale mám podobnou zkušenost (lokalita: Praha+Kladno), konkrétně s pouštěním na přechodu (do práce mám cca 4-6 podle trasy kterou zvolím) přechodů bez semaforů). Ženský nezastaví takřka "nikdy". Chlapi v rozpadajících se favoritech a podobných socka-troskách "málokdy". Nejčastěji mi staví řidiči v "bavorácích" (případně jiných lepších autech) => tj. chlápci, který naše slavný novinářský onuce (s hnědým nosem, který strkají Humlovi a spol. kam slunce nesvítí) řadí do kategorie "silniční pirát".
Bernard má na tý reklamě s pivem pravdu: "Svět se zbláznil!" :wall: :lol: :lol:
Hmmm jo, zapomněl jsem dodat, že ty ženský pomalu není za volantem ani vidět, páč jezdí v SUVčkách nebo podobných věcech. To se pak prasí s nadhledem :lol: ale co se těch silničních pirátů týče... nejhorší ze všeho jsou vytuněné Golfy. Jakmile vidíš vytuněný VW Golf tak je zle.

Doufám, že nový prezident situaci uvede na pravou míru. Jirka Dinstbíruj sliboval cosi o rovném zdravotnictví, ačkoliv nevím jak to z pozice prezidenta chtěl zajistit a tak doufám, že ať už bude prezidentem zdegenerované kníže, nebo opilý buran, tak se zasadí o zákaz provozu Golfů a SUV řízených ženami v domácnosti

Edit: chybička
Last edited by Absinthorix on 15:42 20. Jan 2013, edited 1 time in total.
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

Absinthorix wrote:... SUV řízených ženami v domácnosti
Jojojooo, tohle je kategorie naprosto mimo tabulky :lol: :lol: :lol: . Dlouhej kouř, rudej dráp, na tacháči pět, v očích smrt a stále vpřed = definice ženy v SUV.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Volby

Post by karolina »

KaTo wrote:
Absinthorix wrote:... SUV řízených ženami v domácnosti
Jojojooo, tohle je kategorie naprosto mimo tabulky :lol: :lol: :lol: . Dlouhej kouř, rudej dráp, na tacháči pět, v očích smrt a stále vpřed = definice ženy v SUV.
Jsou dva druhy SUVéčkařek.. jedny je mají, protože pak má jejich chlap pocit, že jsou v bezpečí a ty druhé, je zase řídí jen občas, protože do svého Mini, které je hrozně super a cool by se jim ani nevešel nákup, tak mají pujčené auto od chlapa.
A ano, ženský jezdějí bezohledněji, protože nedávaj pozor.... kvetu když mi známá řiká, že nepotřebuje ráno čas, protože se maluje v autě cestou do práce... jako představa jak si obtahuje oko řasenkou do toho usrkává kafe a vyřizuje smsku.. brrrr.
Na vyžádání.
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Volby

Post by Molly23 »

Snad každá žena, kterou jsem viděl v SUV telefonovala. A mezi piráty bych ješta zařadil staré bavoráky. Kolikrát je kupují mladí frajírci aby mohli dělat drsnáky, jednou jsem už takového viděl na poli poté co se pokoušel vymyškovat strom u vozovky.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Re: Volby

Post by LDamian »

Absinthorix wrote: Tak já se taky přidám
Přes léto doma jezdím na fénu. A von je to fakt malej fén, takže průměrně z něj dostanu max. 60 km/h. No a tak si to jezdím zhruba tou šedesátkou po městě a VELKÁ většina lidí má potřebu mě přejdet, i když už jedu víc než 50.
Znám lidi, kteří mají tendenci různé mopedisty, skateboardisty, koloběžkáře, bruslaře a podobně předjet prostě proto, že se bojí toho, že jim dotyčný spadne pod kola, oni to neubrzdí a budou ho mít na svědomí. Prostě všechny tyhle dopravní prostředky působí křehce a jsou křehké. Také se cítím víc v pohodě, když takového člověka nechám na za sebou, než když jede přede mnou.

Jinak fakt ale je, že se většinou na první světelné křižovatce nebo v první koloně prokličkuje dopředu a je pryč. :wink:
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Volby

Post by kokosak »

no, koho asi budou volit :D

Ono s těma autama, když máš dobrý, silný auto, tak se nemusíš předvádět. Víš, že kdybys chtěl a tu nohu na plynu dal trochu níž, tak frnkneš všem, tudíž si nepotřebuješ nic dokazovat. Nehledě na to, že je strašná bžunda se rozjíždět :D Kdežto, když seš mladej a máš první fáro, tak se potřebuješ ukázat, jakej seš závodník. Auto na to nemá, ty na to nemáš a tak se někde roztřískáš. Haj hou.
PUF!
User avatar
G-ladiator
Urozený
Posts: 2163
Joined: 17:07 12. Nov 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Volby

Post by G-ladiator »

kokosak wrote:Auto na to nemá, ty na to nemáš a tak se někde roztřískáš.
YOLO
User avatar
Absinthorix
Bůh
Posts: 3017
Joined: 23:28 05. Feb 2010

Re: Volby

Post by Absinthorix »

LDamian wrote:Znám lidi, kteří mají tendenci různé mopedisty, skateboardisty, koloběžkáře, bruslaře a podobně předjet prostě proto, že se bojí toho, že jim dotyčný spadne pod kola, oni to neubrzdí a budou ho mít na svědomí. Prostě všechny tyhle dopravní prostředky působí křehce a jsou křehké. Také se cítím víc v pohodě, když takového člověka nechám na za sebou, než když jede přede mnou.

Jinak fakt ale je, že se většinou na první světelné křižovatce nebo v první koloně prokličkuje dopředu a je pryč. :wink:
Ať mě klidně předjíždí... ale ať u toho o mě neškrtají zrcátkama a nevybržďujou za 20m dál :)

A na semaforech to dělám taky, některé lidi to dost užírá :lol: mi jeden musel ukázat jak mu to pak jezdí na jedničku jak dlouho mu vydrží troubit houkačka, než ho za 50m zastavil druhý semafor a kolona před ním :lol:
Taková ta situace - kolona na červené, tak si hezky dojedu až na hranici křižovatky pod semafor vedle nějakého dovolenkáře z Brna. Dovolenkář hodil ksicht, že ho chytá mrtvice, začal troubit jak o život a na jedničku to vytúroval div tomu svýmu šrotu neublížil a asi za 3s jízdy to zas musel zadupnout

tak jsem mu zamával a opatrně, aby mi ještě neotevřel dveře pokračoval dál
(přitom jsem ho ničím neomezoval ani neohrožoval :D jen jsem nestál 20 minut v kolonách které se u nás přes léto dělají, jak lidi jezdí na dovolené)
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Volby

Post by kokosak »

Tak a zpátky k volbám - říkáme, co se nám zrovna hodí do krámu: http://zpravy.idnes.cz/zeman-klaus-a-de ... domaci_ert
PUF!
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

Na*píp* a zakopat! Církvi se majetek vrátit mohl a Němcům ne?! Kde je kua spravedlnost! A vůbec, já chci zpátky svůj rodový majetek, co mi ty hajzlové zabavili po Bílý hoře! Šmejdiííí!! Bijte jéé!!! Když spravedlnost tak pro všechny! :lol: :lol: :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
klobouk
Velmistr
Posts: 1400
Joined: 11:21 20. Aug 2011

Re: Volby

Post by klobouk »

A v čem je takový problém u dekretů? Jde jen o postoj k nim, nebo i jdou fakticky zrušit a může se otevřít právní cesta k nějaké (hmotné) nápravě?
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Volby

Post by Lord_Berserk »

...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Volby

Post by KaTo »

klobouk wrote:A v čem je takový problém u dekretů? Jde jen o postoj k nim, nebo i jdou fakticky zrušit a může se otevřít právní cesta k nějaké (hmotné) nápravě?
Popravdě...je to jedno.
Když jsme u těch kandidátů - když mohlo rakouský právo v případě Karla vyhrát nad českým a československým a díky tomu se mu mohl vrátit majetek v Čechách...je zrušení/nezrušení dekretů jen otázka dohody dostatečně vlivných a mocných, kteří už si zaplatí"právníka", aby dekrety v Haagu napadl, z pozice EU prosadil přílepek k směrnici, případně uplatil českou politickou kurvu, aby prošlapala cestičku u "nás" (viz akce restituce, čímž nemyslím samotný akt odluky církve a státu, ale "rozsah" a způsob té odluky, a jiné).

Momentální stav Benešových dekretů je takový, že "oficiálně" jsou požadavky sudetských němců (a jejich dědiců) prohlášený za "uzavřený" a dekrety samy o sobě platí. Takže veškeré dění okolo nich jen slovíčkaření a hraní na city.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Braenn
Bůh
Posts: 2654
Joined: 13:37 02. Feb 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Volby

Post by Braenn »

klobouk wrote:A v čem je takový problém u dekretů? Jde jen o postoj k nim, nebo i jdou fakticky zrušit a může se otevřít právní cesta k nějaké (hmotné) nápravě?
Laicky řečeno - zatímco u církve se jednalo o majetek, který jedné organizaci zabavil stát a poté až donedávna vlastnil stát, u celé věci se Sudetami (nebo Sudety? Jak je správné skloňování?) jde o majetek, který zabavil zabavil stát xy lidem, a rozdal jej jiným dalším, s tím, že se mělo jednat o jakési přesně neurčené reparace za válečné období. Zkrátka jsme si velmi neurvalým způsobem vzali, co nám podle nás Němci dlužili.

V současné době je velmi těžko určit, komu by se mělo co vracet, znamenalo by to nutnost odškodnit ty, kteří tam dnes žijí a o majetek by případně přišli, a kteří mnohdy nemají co společného s lidmi, co to dostali po válce.

Navíc v okamžiku, kdy by se začly řešit finanční náhrady za dekrety, můžeme (a právem) začít vyžadovat my po Němcích dodatečné náhrady za válku, které tímto po odškodňování za Sudety znovu vzniknou. Což je další věc, kterou už dnes těžko někdo spočítá. Výše zmíněné je hlavní důvod toho, proč na to Němci, Rakušané ani my nebudeme už nikdy sahat, a jakýkoli ublížený kníkot o soudech v Haagu a rušení čehokoli je od pisatele IMHO cílená provokace nebo stejně cílená nevědomost.

Ostatně i církvi se vracel majetek, sebraný až od určitého roku. Řečeno stručně - doba válečná a těsně poválečná už spadá do kategorie "uzavřeno", protože snaha cokoli napravovat by udělala více škody, než užitku, a nešlo by žádnou cestou dojít ke "spravedlnosti". A jsou za to všichni rádi.

To, že je chování našeho státu a jeho občanů po válce věcí citlivou, která ukazuje nehezké rysy naší povahy a kvůli čemuž se při jakékoli zmínce mnoho lidí ježí, to už je věc druhá.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Locked