Page 41 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 00:40 09. Dec 2013
by Fryn
Oba aktuální turnaje jsou až do odvolání (nečekaně) pozastavené. Pokud se ovšem ozve větší počet (už nahlášených) účastníků s opravdu viditelným zájmem ho odehrát, oba turnaje "oživím".
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 14:42 15. May 2014
by Fryn
Pár lidí mě přivedlo na myšlenku, zkusit resuscitovat toto turnajové klání. Měl by ještě někdo zájem ? S vyjímkou toho, že by přibyla možnost nominovat svůj stroj neveřejně (poslala by se PM organizátorovi - tedy mně), by zůstala dosavadní pravidla a turnaj by "odstartoval" na šestém tieru.
Jelikož jsem organizátor, nechce se mi hledat osobu mimo turnaj, která by schraňovala "tajné nominace" a v podstatě mi to vůbec nevadí, přihlašuju do turnaje svůj tank T-34-85 a hlasoval bych pro mapu Siegfried Line.
Nominace tanků je možné posílat do konce týdne (končí tedy 18.5. o půlnoci).
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 15:34 15. May 2014
by kucik
Já bych se opět přidal. Znovu VI tier?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 15:49 15. May 2014
by Diemo
Uz se nepridam, ale doporucim War Thunder

update 1.41 ukaze tanciky vsem hracum

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:30 15. May 2014
by Molly23
Já už WT testoval a tanky jsou fakt parádní

. Hlavně na nejtěžší obtížnost, kde to stojí hodně na hráči a né jen na stroji.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:32 15. May 2014
by Fryn
kucik wrote:Já bych se opět přidal. Znovu VI tier?
Jo.
Jinak bych poprosil, aby se příspěvky o Warthunderu apod..., směřovali do jiných/příslušných topiců, tady se řeší Wot Turnaj.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:03 19. May 2014
by Fryn
Vzhledem k tomu, že se do včerejška ozval pouze jeden zájemce (tímto děkuji Kucikovi za zaslání jeho nominace), přestože jsem čekal minimálně účast těch, kteří mě k další organizaci turnaje navnadili, prodlužuju nominace až do konce tohoto týdne (a až pak se při minimálním zájmu o tento turnaj, naprosto v klidu a bez výčitek na jeho organizaci vykašlu

).
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:15 19. May 2014
by Bahnak
Mám novej job, veškerý můj pobyt u počítače je otazník. NWN taky frčelo na hřebík.
Raději se do ničeho hlásit nebudu, čas sice trochu je, ale netuším jak na tom budu za den, natož za týden či měsíc, práce má v tuto chvíli přednost před vším.
