Page 41 of 331
Re: Poděkování
Posted: 15:09 28. Mar 2009
by Pajule
no jo Sleed dělá paseku

i když kdyby grombo netahal ty zvářátka az ocas a za nohy

Re: Poděkování
Posted: 01:57 29. Mar 2009
by Jonny
Tak jsem konečně dostal klíč, moh si prolézt ten hrad Rytířů úsvitu a teda chci poděkovat Rejtymu, je to vopravdu pěkný. Takže díky!
Re: Poděkování
Posted: 12:07 29. Mar 2009
by Žorž
Že je skvělej, tak feudální.

A až nebudete mít co užitečného dělat, můžete si uprostřed hradu čísti popisky soch, kobek a obrazů. A učit se tím trochu thalijského dějepisu. *přihřeje si svou prácičkou svoji polívčičku*
Re: Poděkování
Posted: 13:47 29. Mar 2009
by Pajule
Dííky pepovi za pomoc po pádu severu , dost bodla ...protože by nás to povraždilo neš bych řekla D a natož M
Re: Poděkování
Posted: 13:49 29. Mar 2009
by zachy
Grombo děkuje Thalovi že mu dodal životaschopnost aby mohl zmlátit severský leopardy
Re: Poděkování
Posted: 18:31 29. Mar 2009
by Pajule
Mockrát diky Isabelle a dvoum trpošům dík

Re: Poděkování
Posted: 18:44 29. Mar 2009
by Marvin
Pajule wrote:protože by nás to povraždilo neš bych řekla D a natož M
M jako Marvin kotě?

Re: Poděkování
Posted: 20:51 29. Mar 2009
by G14
Pajule wrote:Mockrát diky Isabelle a dvoum trpošům dík

ne to ja dekuji
skoda ze to netrvalo dele.....
vazne paradni hracka,dik.........
Re: Poděkování
Posted: 23:02 29. Mar 2009
by Pajule
Marvin wrote:Pajule wrote:protože by nás to povraždilo neš bych řekla D a natož M
M jako Marvin kotě?

nespamuj chlapče malej

Re: Poděkování
Posted: 23:04 29. Mar 2009
by Pajule
jinak díky všem za další výpravu(y) jako obvykle :Elvin,Grombo,Fall,Tariel a nově na chvilku Adrien m nějakej ork od G (už neivm jak) , a nějakej elf od C (to si taky dál nepamatuju) až na tne poslední masark , kdy na nás vletě strážce to bylo pěkné zakončení krátké neděle

Re: Poděkování
Posted: 00:43 31. Mar 2009
by Miky
Diky Lokimu a G14 za vynikající RP a hlavně Lynxovi za trpělivost a spolupráci. Doufám že se nám o tom bude zdát!

Re: Poděkování
Posted: 00:47 31. Mar 2009
by G14
yop taky taky
Daladan mel fakt vydrz.....
pekny mucenicko

Re: Poděkování
Posted: 20:04 31. Mar 2009
by Jachym
Děkuji Marvinovi za vše co pro nás dělá.
Re: Poděkování
Posted: 21:32 31. Mar 2009
by Sokar
Chci pochválit místní craft. Jsem zatím jen u základních řemesel, ale i tak mě to baví.
Re: Poděkování
Posted: 22:34 31. Mar 2009
by nomis_b
Sokar wrote:Chci pochválit místní craft. Jsem zatím jen u základních řemesel, ale i tak mě to baví.
Dikes. snazili sem se to udelat nejak tak, aby to vyhovovoalo serveru o mensim poctu hracu (pod 50), tedy aby bylo mozne neco vyrabet aniz by si znal vsechna remesla, aby nikdo nerozdaval vyrboky zadarmo a aby nevyrobil 100mecu za 10minut. to se celkem povedlo, ale je to takova ziva vec, neustale se neco pridava, meni upravuje.. takze kod vi, ajk to bude vypadat treba za rok, ale ja doufam, ze uz tech zmen nebude tolik, bo bych je musel delat ja, a ja jsem od prirody lenivej
