Page 42 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:24 06. May 2009
by innfra
Nemám tušení o co jde, ale jestli je za to něco do kapsy, tak hlasuju pro Koru

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:46 06. May 2009
by DenGrasse
Z moudrosti šedých elfů:
Krása, jak jistě známo, jest věcí zcela relativní. Každému se líbí něco jiného i v rámci rasy jediné, natož pak v rámci ras různých. Objektivní vyhodnocení krásy napříč rasami jest objektivně zhola nemožné.
Naproti tomu kvalitní luk jest, řekněme, věcí zcela reálnou a snadno ověřitelnou. Jeho délka a síla, tětiva a dřevo, to vše se dá snadno ověřiti.
Nabízeti věc ověřitelnou (jako třeba luk) výměnou za věc neuchopitelnou, jakou jest hodnocení krásy, je velice nerozumné, pokud se v pozadí neskrývají neznámé informace. Tyto však prostému elfu, potřebnému získání nového luku, nejsou důležité, pročež může s klidným svědomím hlasovati o kráse libovolné ženy z ehm.. jiné rasy.
Oribazus Sabadel
Úvahy nad životem
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:59 06. May 2009
by monstera
Tretas wrote:To není korupce, tomu se říká výhody na trhu

A myslím že i ty máš šanci s těma prstenama

Nemám potřebnou brozn kůže, a opalování nepomáhá !
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:42 06. May 2009
by marii
no marii a já počítala , že tam pujdeš

[/quote]
To jsi pocitala spatne...Miawill nema nic takoveho zapotrebi

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:49 06. May 2009
by G14
on to bral nekdo vazne?
hlasuju pro Koru!!!
blazinci

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:45 06. May 2009
by Pajule
marii wrote:no marii a já počítala , že tam pujdeš

To jsi pocitala spatne...Miawill nema nic takoveho zapotrebi

[/quote]
to sice né , ale tak za elfky né?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:13 23. May 2009
by Dilvish
Se vší úctou a respektem, které chovám vůči týmu Thalie, zejména vůči WBs, mi na Thalii chybí efektivní správa fóra.
Konkrétně promazávání spamu a offtopic postů z vláken, údržba a úklid nepotřebných vláken a zobrazování důležitých informací v novinkách.
Za současného stavu je spousta podstatných věcí třeba ve třech různých topicích na několikastránkových diskuzích a resumé si má dělat každý sám zdlouhavým čtením. To mi přijde jako slabůstka.
[text si neklade za cíl hodnotit, pouze uklazuje na to, co mi na Thalii chybí a co by se mohlo vylepšit]
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:33 23. May 2009
by Daanri
Na odstraneni tohto problemu, ktoreho sme si celkom vedomy sa pracuje a do buducnosti, by to malo byt vsetko sprehladnene viac, tak aby sa lahsie dali najst potrebne informacie.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:25 24. May 2009
by Czech_Luthor
A co takhle vylepšit Kukru? Tak mi napadá...
krátkej meč má stejné požadavky (síla 6) váha stejná a má utok 1d6
kukri má navíc ještě potřebnej feat a má 1d4
Já bych jí přidal aby měla určitě utok 1d6 pač kukra si to zaslouží

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:49 24. May 2009
by Grunt
lol.. a co kritik 18-20 vs 19-20

:D kukri je mnohem lepší zbraň než krátký meč...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:55 24. May 2009
by DenGrasse
někdy si ho vezmeš, já si vezmu krátký meč a můžeš mi to dokázat v praxi...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:56 24. May 2009
by Czech_Luthor
18-20 a 19-20 Neni takovej rozdíl. Aspon podle mého, Podle mě co se týče toho zranění je kukri nato že je exotická dost v nevýhodě
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:59 24. May 2009
by DenGrasse
18-20 a 19-20 je rozdíl 50%
kukri je exotické protože si s ním autoři nevěděli rady a chtěli vyjádřit, že to není úplně standardní zbraň... máš pravdu, je celkem na nic, ale takovejch věcí je v NWN víc.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:09 24. May 2009
by Grunt
Na nic? No WM s 2ma kukri a rozsahem kritiku 12-20... hm

(bez ostrosti)
V tom se to 1DMG v průměru navíc úplně ztratí...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:13 24. May 2009
by Hacanus
Mam takovy dotaz esli by neslo udelat nejaky hudebni nastroj kery by po pouziti taky zahral nejakou melodii...napr. Asshen by chtel foukaci harmoniku...libilo by se mi kdyby zahrala napriklad tu melodii z Once in the West nebo tak neco....slo by to nejak udelat?
