Page 42 of 329

Re: Vtípky

Posted: 00:02 11. Nov 2009
by Minde
jakpak se dělají auta?


Image

Re: Vtípky

Posted: 00:29 11. Nov 2009
by Pajule

Re: Vtípky

Posted: 00:31 11. Nov 2009
by innfra
Lol si děláš srandu že neznáš braindead :D Si musíš stáhnout, to je hrozný maso :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 00:35 11. Nov 2009
by Pajule
né já neznam nic :D tedka vůůbec :? objevuju teprv svět :D

Re: Vtípky

Posted: 20:47 12. Nov 2009
by George

Re: Vtípky

Posted: 10:09 15. Nov 2009
by Krata
už sem se lek, že sem víc slavnej než ted

Re: Vtípky

Posted: 15:01 15. Nov 2009
by Sorrow
:D

Re: Vtípky

Posted: 16:12 15. Nov 2009
by Žorž
:D Ta mystifikační vzájemná korespondence mi připadne echt roztomilá. V angličtině vizte: http://www.thehighdefinite.com/wp-conte ... /nAqPa.jpg

(kliknout na sloupek vlevo pro zvětšení)

Re: Vtípky

Posted: 10:09 17. Nov 2009
by Krata
http://www.youtube.com/watch?v=k9e5Ky7C ... re=related

Když fax nejde, má to spočítáný

Re: Vtípky

Posted: 15:04 17. Nov 2009
by LDamian
Jorgovo detstvi. :)

http://www.youtube.com/watch?v=1U-xj4WwEYg

Tak na nej budte hodni. :wink:

Re: Vtípky

Posted: 17:07 17. Nov 2009
by Tretas
Tak tohle mě fakt dostalo. :mrgreen:

A to jsem si myslel že Gregory je svině. :lol:

Re: Vtípky

Posted: 20:04 18. Nov 2009
by artaxas

Re: Vtípky

Posted: 15:18 19. Nov 2009
by Daanri

Re: Vtípky

Posted: 12:33 20. Nov 2009
by Jeanes

Re: Vtípky

Posted: 23:07 20. Nov 2009
by Rejty