Page 42 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 15:13 04. Mar 2011
by -speck-
zachy wrote:2:10 pád serveru
Myslíš 14:10 :wink:

Re: Pady serveru

Posted: 15:17 04. Mar 2011
by maku
Po naběhnutí serveru ho nechte chvilku dýchat, nepřipojujte se hned.

Re: Pady serveru

Posted: 15:20 04. Mar 2011
by Radim
Já čekám vždycky až padne ping pong :mrgreen: na minimim a pak se loguju.Ale teď je asi tuhej totálně.
Doufám že ty dvě hodiny vaření nebudou v čudu

Re: Pady serveru

Posted: 13:34 11. Mar 2011
by de Aers
12:33 - Padlo.

Re: Pady serveru

Posted: 03:15 12. Mar 2011
by wsweetjane
Dneska nezafungovalo hlášení restartu serveru...samozřejmně přišel reset uprostřed zlobřího doupěte:-/ Obklopená zlobry to byl rychlý proces...Je šance na náhradu xp...? Mám svědky co byli v partě na jiném místě:-/ Týká se to postav - Megan Blake a Awken Nord....Fota před průchodem očistce a po máme s kartamy postavy i výpisem o stržení xp a ztracených peněz...

Díky

Re: Pady serveru

Posted: 03:16 12. Mar 2011
by mandos
Jo jo. To hlášení o restartu neproběhlo dneska ráno.

Re: Pady serveru

Posted: 03:41 12. Mar 2011
by Narsith
Ano,vubec neprobehlo hlaseni,1patro dungu bylo vycisteno a chystali jsme se ho opustit. Mam takovy dojem ze chybelo tak 8-5 min do cely (tzn do 2he hodiny nocni kdy je pravidelny restart).Byl bych povdecen za jakoukoliv informaci ohleden nahrady expu at uz kladnou nebo zapornou :)
postava Awken Nord
acc Bziik

Re: Pady serveru

Posted: 10:35 12. Mar 2011
by Silvaner01
hmm super 9.35 hups a je to seklý...

Re: Pady serveru

Posted: 10:37 12. Mar 2011
by Silvaner01
hmm super 9.35 hups a je to seklý.... :wall:

Re: Pady serveru

Posted: 10:38 12. Mar 2011
by Silvaner01
hmm super 9.35 hups a je to seklý... :wall:

Re: Pady serveru

Posted: 10:42 12. Mar 2011
by Silvaner01
9.35 buch a je to seklý... :wall:

Re: Pady serveru

Posted: 10:48 12. Mar 2011
by Radim
Když server padne během dne tak se upozornění o restartu nekoná pokud se nepletu,na to si musíte dát bacha sami.

Nevím jestli to teď zlobí jen mě,ale zase se mi hlásí jako off-line

Re: Pady serveru

Posted: 10:48 12. Mar 2011
by Radim
Když server padne během dne tak se upozornění o restartu nekoná pokud se nepletu,na to si musíte dát bacha sami.

Nevím jestli to teď zlobí jen mě,ale zase se mi hlásí jako off-line

Re: Pady serveru

Posted: 10:49 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podle stránek jsem ve hře...ale do hry se nemužu dostat...

Re: Pady serveru

Posted: 10:51 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil: