Page 42 of 51
Re: Pady serveru
Posted: 15:13 04. Mar 2011
by -speck-
zachy wrote:2:10 pád serveru
Myslíš 14:10

Re: Pady serveru
Posted: 15:17 04. Mar 2011
by maku
Po naběhnutí serveru ho nechte chvilku dýchat, nepřipojujte se hned.
Re: Pady serveru
Posted: 15:20 04. Mar 2011
by Radim
Já čekám vždycky až padne ping pong

na minimim a pak se loguju.Ale teď je asi tuhej totálně.
Doufám že ty dvě hodiny vaření nebudou v čudu
Re: Pady serveru
Posted: 13:34 11. Mar 2011
by de Aers
12:33 - Padlo.
Re: Pady serveru
Posted: 03:15 12. Mar 2011
by wsweetjane
Dneska nezafungovalo hlášení restartu serveru...samozřejmně přišel reset uprostřed zlobřího doupěte:-/ Obklopená zlobry to byl rychlý proces...Je šance na náhradu xp...? Mám svědky co byli v partě na jiném místě:-/ Týká se to postav - Megan Blake a Awken Nord....Fota před průchodem očistce a po máme s kartamy postavy i výpisem o stržení xp a ztracených peněz...
Díky
Re: Pady serveru
Posted: 03:16 12. Mar 2011
by mandos
Jo jo. To hlášení o restartu neproběhlo dneska ráno.
Re: Pady serveru
Posted: 03:41 12. Mar 2011
by Narsith
Ano,vubec neprobehlo hlaseni,1patro dungu bylo vycisteno a chystali jsme se ho opustit. Mam takovy dojem ze chybelo tak 8-5 min do cely (tzn do 2he hodiny nocni kdy je pravidelny restart).Byl bych povdecen za jakoukoliv informaci ohleden nahrady expu at uz kladnou nebo zapornou
postava Awken Nord
acc Bziik
Re: Pady serveru
Posted: 10:35 12. Mar 2011
by Silvaner01
hmm super 9.35 hups a je to seklý...
Re: Pady serveru
Posted: 10:37 12. Mar 2011
by Silvaner01
hmm super 9.35 hups a je to seklý....

Re: Pady serveru
Posted: 10:38 12. Mar 2011
by Silvaner01
hmm super 9.35 hups a je to seklý...

Re: Pady serveru
Posted: 10:42 12. Mar 2011
by Silvaner01
9.35 buch a je to seklý...

Re: Pady serveru
Posted: 10:48 12. Mar 2011
by Radim
Když server padne během dne tak se upozornění o restartu nekoná pokud se nepletu,na to si musíte dát bacha sami.
Nevím jestli to teď zlobí jen mě,ale zase se mi hlásí jako off-line
Re: Pady serveru
Posted: 10:48 12. Mar 2011
by Radim
Když server padne během dne tak se upozornění o restartu nekoná pokud se nepletu,na to si musíte dát bacha sami.
Nevím jestli to teď zlobí jen mě,ale zase se mi hlásí jako off-line
Re: Pady serveru
Posted: 10:49 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podle stránek jsem ve hře...ale do hry se nemužu dostat...
Re: Pady serveru
Posted: 10:51 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat
