Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 11:57 03. Sep 2012
Žádnej Boromir, ani Boromil....jedině BOBROMILPrasokralik wrote:BoromiR vy boromilové
Jo počkááát, tys vlastně neviděl Pár pařmenů...noobe
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Žádnej Boromir, ani Boromil....jedině BOBROMILPrasokralik wrote:BoromiR vy boromilové
No, a co třeba scéna, kdy Sněhurka zamkne prince a zbytek chlapů, aby (a důvod nechápu doteď) se mohla utkat s obludou sama. (?). A na konci si sice vezme prince, ale ten pak stojí bokem a kouká na ni, jak se vypořádá s macechou, a nemluvě o tom, jak po bíílíííív in lááááááv vytančí následována davem čumilů ze zámku, aby prince opět nechala samotného stát vzadu u oltáře. Předtím? Scény v lese - princ je svlečen bandou trpaslíků, princ slintá, sněhurka je rychlokurzem bojovnice, princ panáčkuje, sněhurka rozdává chudým peníze, trpaslíci panáčkují, sněhurka bojuje, princ se taky snaží, ale nejde mu to, sněhurka ho zachraňuje, sněhurka zachraňuje i svého otce, otec panáčkuje...KaTo wrote:Trollcenzentse ptá - koukali jsme na stejný film?
![]()
![]()
Protože jediný kdo tam snesl označení feministka, byla právě královna...
To je jeden z mejch srdečních filmů! ParádaPrasokralik wrote:Heh co jeden nenajde na youtube. Tenhle film je klasika
Ghost Dog: The Way Of The Samurai
Můj též... Je to super film!!Absinthorix wrote:To je jeden z mejch srdečních filmů! ParádaPrasokralik wrote:Heh co jeden nenajde na youtube. Tenhle film je klasika
Ghost Dog: The Way Of The Samurai
KaTo wrote:Tak jsem pro formu (abych skoukl další verzi Sněhurky) vysloveně utrpěl Sněhurku a Lovce.
Sněhurka a sedm obrů...Bahnak wrote:... a dotočení nějakého toho porna aby se neřeklo.