Page 42 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 11:57 03. Sep 2012
by Terbee
Prasokralik wrote:BoromiR vy boromilové
Žádnej Boromir, ani Boromil....jedině BOBROMIL

Jo počkááát, tys vlastně neviděl Pár pařmenů...noobe :P

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:02 03. Sep 2012
by KaTo
A když jsme u toho zvířete - jedná se o asijskou formu draka. Nejsem zrovna "čínanolog :ugeek: " (tj. nebudu se za následující názor prát...do krve :twisted: ), takže jen hádám, že oproti originálu je drak mírně "zmutován" pro potřeby filmu. Vlčí hlava, dva "sumčí" fousy, ptačí drápy, hadí/úhoří tvar těla = sedí. Křídla navíc a naopak chybí jeden pár drápů = odchylka od Conana, teda kánonu pravých draků.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:05 03. Sep 2012
by Molly23
Prasokrálik neviděl pár pařmenů?.... aha...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:08 03. Sep 2012
by Braenn
KaTo wrote:Trollcenzent :mrgreen: se ptá - koukali jsme na stejný film? :shock: :lol:
Protože jediný kdo tam snesl označení feministka, byla právě královna...
No, a co třeba scéna, kdy Sněhurka zamkne prince a zbytek chlapů, aby (a důvod nechápu doteď) se mohla utkat s obludou sama. (?). A na konci si sice vezme prince, ale ten pak stojí bokem a kouká na ni, jak se vypořádá s macechou, a nemluvě o tom, jak po bíílíííív in lááááááv vytančí následována davem čumilů ze zámku, aby prince opět nechala samotného stát vzadu u oltáře. Předtím? Scény v lese - princ je svlečen bandou trpaslíků, princ slintá, sněhurka je rychlokurzem bojovnice, princ panáčkuje, sněhurka rozdává chudým peníze, trpaslíci panáčkují, sněhurka bojuje, princ se taky snaží, ale nejde mu to, sněhurka ho zachraňuje, sněhurka zachraňuje i svého otce, otec panáčkuje...:D

Zbytek filmu? Vem si mužské role. Trpaslíci jsou tam jediní v zásadě schopní chlapi, kteří okamžitě skočí do morálního područí první ženské, která jde okolo. A vzhledem k tomu, že jsou to takové komické postavičky, nevím, zda je slovo mužné na místě. Princ je prezentovaný jako slintající štěně, které poté, co se odštění, popobíhá za svou milou, neschopen stačit. Tatínek, nu, o tom ani nemusím povídat.

To je prostě one-girl-show. Až běda:) Prostě mi ten film nesedl.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:52 03. Sep 2012
by Absinthorix
Prasokralik wrote:Heh co jeden nenajde na youtube. Tenhle film je klasika

Ghost Dog: The Way Of The Samurai
To je jeden z mejch srdečních filmů! Paráda

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:55 03. Sep 2012
by Bruciacullo
Absinthorix wrote:
Prasokralik wrote:Heh co jeden nenajde na youtube. Tenhle film je klasika

Ghost Dog: The Way Of The Samurai
To je jeden z mejch srdečních filmů! Paráda
Můj též... Je to super film!!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 01:22 04. Sep 2012
by KaTo
Tak jsem pro formu (abych skoukl další verzi Sněhurky) vysloveně utrpěl Sněhurku a Lovce. Chce se mi s Poeovým havranem křičet: NEVER MORE!! Zlatá Sněhule od Inda, která má příběh a snaží se být (celkem úspěšně) lehce parodující pohádkou.
Tento...nebojím se říci, syrový (vzhledem k tomu čím se živí místy královna, OPRAVDU syrový :twisted: ) fantazy horror...byl děs. Lovec je...snesitelný, byť trpí supermanskou nezničitelností (občas ho, aby se neřeklo, něco píchne, řízne, ale jinak má odolnost Thalijského powerbuildu, asi mu zustalo něco z filmu Thor :lol: :lol: ). Bratránek Sněhule hezounek křížený s Legolasem (viz boj s lukem :) ). Theronka jako královna je také snesitelná...byť mi přišlo že jí málo platí a tak hraje místy napůl šťávy...jakožto magií (a nenávistí) sžíraná "osamocená" černá vdova mohla místy na výrazu přidat :mrgreen: . Ale s tím co se "herecky" potácelo okolo ní, přímo zářila.
Za to obsazení Sněhule Stewardkou byl pověstný šláp do...hnědého. Sněhule v Stewardčině podání (když pominu to, že Stewardku považuju za...mírně řečeno nehezkou, tak na to že měla hrát KRASNOU Sněhurku, co má zastínit Theronku (haha, leda v křeči nebo kokainovém deliriu režiséra bo kdo ji do té role prosadil) ovládá tři výrazy - 80% času otevřená pusa s výrazem vyvorané myši (se slzou dojetí jsem vzpomínal na obočí Colinsovy dcery, která se k němu aspoň hezky smála a dělala kukadlové ksichty :mrgreen: ), 10% času zavřenou pusu, 10% času afektované dýchání. Občas mluví. Většinu filmu se ale propotácí nebo je vláčena (nebo utíká) odněkud...někam...podle toho co jí určili ve scénáři. Jediné co mě na ní zaujalo, že ač ušmudlaná, prolezlá stokou, příbojem, bažinou, stále má pod decentně obnošeným šatstvem běloskvoucí spodní prádlo :oops: :mrgreen: :lol: :lol: . Ne že bych se ho snažil vyhledávat, ale v celkově ušmudlaném filmu, ta bílá "vespod", co leze (v některých záběrech) z šatů je prostě do očí :wall: bijící. Epic fail střihače bo kdo tohle povolil do finální verze.
Abych jen nehaněl - skřítčí les a fetovací houbičky v mrtvém lese a střípkatí (prostě něco ze střepů :) ) bojovníci se mi líbily. Jo a zasněžený les...ale jinak, sbírka nelogicky sestřihaných scén, mdlých výkonů herců a těžce, těžce kulhavého scénáře...byť se místy snaží film drnkat na strunu epičnosti, tak vzápětí vykrvácí na nějaký ptákovině.
*roztáhne havraní křídla (btw - havranů ve filmu je docela dost)* Never more! Mirror, mirror on the wall, SAVE MEEEE!! :lol: :lol: :lol:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 15:14 04. Sep 2012
by Nalkanar
KaTo wrote:Tak jsem pro formu (abych skoukl další verzi Sněhurky) vysloveně utrpěl Sněhurku a Lovce.
:roll: *přikyvuje* nicméně když to člověk bere trošku jako parodii, tak to má své momenty...
Postava Hunstmana se dle mě dá vyjádřit jako "The Hunstman - Omnipotent Ranger" :D
Troll vs Sněhura aneb komu smrdí více z huby
Ksicht Sněhury
Trpasličí seals :D

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:54 04. Sep 2012
by Braenn
Tak jsem zkoukla tu druhou Sněhuru - Sněhurka a lovec. A dojmy docela pozitivní. Stále je to pohádka (naštěstí, protože ještě kousek, a přešlo by to do kategorie "laciné fantasy"), ale hodně syrová, surová a s hezkýma efektama. Líbí. A trpaslíci jsou opravdu skvělí!

P.S. A ačkoli se nejen na konci také najde nějaké to zpívání, díky Bohu nevychází z jejího hrdla :)))
P.P.S. Královna připomíná Cersei!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:01 04. Sep 2012
by Nalkanar
Jen je škoda, že už docela na začátku člověk ví, jak bude vypadat finální boj. Aneb klasický "komisař Rex a jeho finta, kterou udělá na začátku dílu jako vtípek a na konci dílu tím zachraňuje zadky". Jinak ale spíše souhlasím s KaTem. Takové Hollywoodské nic moc...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:09 04. Sep 2012
by Braenn
Ideální film na takové to domácí dívání :D Rozhodně nepřekvapí, a hodně scén tam, řekněme... člověk už někdy předtím viděl v jiném filmu. Ale podívaná je to příjemná.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:12 04. Sep 2012
by harlequin_ichtyosis

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:23 04. Sep 2012
by Prasokralik
OMFG koukám že ta retardovaná verze karkulky odstartovala solidní shitstorm, prast pohádky je v modě

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:30 04. Sep 2012
by Bahnak
Hm, sněhurka a lovec - další odpad...

Zlatý mrazík, nová emo generace ale asi touží po "něčem jiném".
To s těmi pohledy jsi KaTo trefil.

Stále nechápu tu scénu s jelenem. Podle mě prostě stojí uprostřed laguny protože netuší jak se tam dostal a už vůbec ne jak odtamtud pryč - šíp je pro něj vyloženě vysvobozením.
Dále nechápu válečný projev sněhurky k armádě, u Mela Gibsona v Braveheart je to ok, ale pochopil někdo z vás ty tlachy o kroucení železa? Asi mi něco uniklo v překladu...

Asi je celosvětový trend točit sněhurky a házet je do filmového smeťáku. V brzké době ještě očekávám animovaný remake staré disneyovky do 3D a dotočení nějakého toho porna aby se neřeklo.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 22:32 04. Sep 2012
by Molly23
Bahnak wrote:... a dotočení nějakého toho porna aby se neřeklo.
Sněhurka a sedm obrů...