Page 42 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:23 19. Nov 2011
by jachyra
A raz som ťa kvôli nim tuším aj zabásla, nie? :D za poburovanie obyvateľstva .. alebo som sa chystala a si sľúbil, že sa polepšíš? XD

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:28 19. Nov 2011
by -RoF-
jachyra wrote:A raz som ťa kvôli nim tuším aj zabásla, nie? :D za poburovanie obyvateľstva .. alebo som sa chystala a si sľúbil, že sa polepšíš? XD
Nezabásla, jen si hrozila. :twisted:
Kora drbala Ariu za tohle oblečení a kázala jí at se obleče nebo musí zaplatit pokutu, tak Aria řekla, že jí je horko (neměla ještě křídla :roll: ) a že jiné šaty nemá. Tak Kora dál hrozila, nakonec teda Aria svolila že si obleče zbroj, ale ta jí taky moc nezakryla, Kora jen naštvane odfoukla a šla pryč. :D :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 03:35 20. Nov 2011
by jachyra
Ale dostala rázne upozornenie, že sa musí slušne obliekať :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:09 20. Nov 2011
by Pajule
když sem na ní natrefila, řekla sem si Kora! pak sem si řekla hmm nemá tak arogantní výraz, takže možná Diva? nevim, ale mohlo by to mít víc zelený oči no to je pravda..a mohlo by to být oblečené :mrgreen:
korodiva.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:16 06. Dec 2011
by -RoF-
Že by Lilith? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:31 06. Dec 2011
by -RoF-
A nějaké nepřátelské NPC na Thalii :D :roll:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:45 10. Dec 2011
by Elverin
-RoF- wrote:Image
Xi'an :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:10 10. Dec 2011
by -RoF-
Elverin wrote:
Xi'an :D
Nééé Xian je tohle :twisted:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 21:12 10. Dec 2011
by KaTo
Elverin wrote:...
Kdepak tohle je Královna formianů. Xian vypadá jako ta od Rofa.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 19:12 11. Dec 2011
by Elverin
KaTo wrote:Kdepak tohle je Královna formianů. Xian vypadá jako ta od Rofa.
Trvam na tom, ze Xi'an je ta s lopatou :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:35 18. Dec 2011
by Molly23
žeby baronka Canisová za mlada? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 11:02 22. Dec 2011
by Acros
Řekl bych, že toto sedí k mému Acrusovi :shock:

Richard Madden alias Robb Stark -> Game of Thrones

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:26 26. Dec 2011
by Molly23
Tak jsem si trošku pohrál ve photoshopu :)...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:27 26. Dec 2011
by Darebák
Dóst dobrý.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:34 26. Dec 2011
by Miell
Hezký! :biggrin:
*šťouchne do Darebáka* Předbíháš, ušáku.. první jsem to chtěla pochválit já! :twisted: