Page 42 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 10:32 19. Feb 2014
by Molly23
sandoftime wrote:No to zní opravdu lákavě...
tak záleží co jsi za cílovou skupinu

.
Já bych osobně nejradši měl vlastní server a tam si hrál s kamarády a občas bych do hry pustil nějakého banditu, aby jsme měli trochu zvrůša...
Nějak mě neoslovilo když jsem se spawnul a hned mě vzal po hlavě týpek baseballkou.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 14:08 19. Feb 2014
by Aulus
J.F.Payne wrote:Immortal Cities: Children of Niel, když jsme u budovatelských strategií. Tahle mě tak chytla, že jsem jí musel po dvou týdnech hry odinstalovat, jinak bych u toho zestárl

)
Jo, ta je celkem dobrá, ale časem začne být dost stereotypní. Líbí se mi ten revoluční přístup, kdy hlavní "surovinou" jsou v podstatě obyvatelé.
Jinak poslední, co jsem z budovatelských strategií zkoušel, bylo Anno 1404. Je to jen pár let staré, grafika je slušná, hratelnost taky. Děj je vsazen do takového rádoby středověku s eviláckým kardinálem jako hlavním bossem.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:46 19. Feb 2014
by Puxina
Zábavná budovatelská je i něco na způsob Settlers a to jest Knights and merchants

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:12 19. Feb 2014
by Shaman88
Puxina wrote:Zábavná budovatelská je i něco na způsob Settlers a to jest Knights and merchants

To já hraju vcelku pořád.
Ale je to dost časově náročné.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:33 19. Feb 2014
by Puxina
Shaman88 wrote:Puxina wrote:Zábavná budovatelská je i něco na způsob Settlers a to jest Knights and merchants

To já hraju vcelku pořád.
Ale je to dost časově náročné.
Jojo ona to je fajn hra, ale tam mě nejvíc štvalo, že to nejde nějak urychlit, páč ty mise pak trvají děsně dlouho

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:34 19. Feb 2014
by Shaman88
Já hrával multiplayer, ale to bud trvalo 2 hodiny do prvního konfliktu nebo naopak jeden vyhrál v několika minutách.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:34 20. Feb 2014
by Aasimar
Zdar hosi kdyby vas nelakali hry kde muzete donit ostatni jist svoje vlastni fekalie ale chteli by jste okusit hru ze zlaty ery mmorpg kde muzete zborit cela mesta, hrat za netradicni rasy jako minotaur, kentaur nebo grifin (ano muzete litat nebo behat rychle jako kun) tak je tu konecne neco na co cekam od doby co jsem malej kluk a zrusili mi to.
Hraje je jinak v podstate o pvp, politice a dobyvani teritorii. (full loot, potreba pve na farmeni)
http://magicbane.com/
fuck yeah! Jdu skusit to byla doba

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 17:37 20. Feb 2014
by G-ladiator
Shaman88 wrote:Já hrával multiplayer, ale to bud trvalo 2 hodiny do prvního konfliktu nebo naopak jeden vyhrál v několika minutách.
Já to hrál jednou s bratrem a zvítězil jsem, protože si špatně postavil cestu, všichni jeho obyvatelé se zasekli na místě a pomřeli hlady.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:18 26. Feb 2014
by Puxina
Nehrává někdo powerplaymanager?
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:50 27. Feb 2014
by Barbar321
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:33 27. Feb 2014
by sandoftime
takové hry sem neposílej, fanboys kingdom come tě rozdupou
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 15:40 27. Feb 2014
by KaTo
Barbar321 wrote:http://www.gamepark.cz/gloria_victis_780514.htm?utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_campaign=GP140226
nevypadá to zajímavě?
Code: Select all
Přibližme si soubojový systém, neboť ten má v Gloria Victis ústřední úlohu. Autoři odmítají dnešní trend, kde jediným kliknutím až příliš pohodlně nepříteli zasadíme úder. Proto v jejich hře naopak budeme muset ovládat nejenom směr našeho útoku a dosah zbraně, ale i načasování. V opačném případě soupeře mineme, nebo mu uštědříme jen minimální poškození. Stejně náročná bude i obrana, která opět musí odpovídat typu a času útoku.
Přeloženo - slabší stroj, slabší připojení, a pod. => potencionálně hrob celýho soubojovýho systému

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:10 27. Feb 2014
by sandoftime
KaTo wrote:Barbar321 wrote:http://www.gamepark.cz/gloria_victis_780514.htm?utm_medium=email&utm_source=newsletter&utm_campaign=GP140226
nevypadá to zajímavě?
Code: Select all
Přibližme si soubojový systém, neboť ten má v Gloria Victis ústřední úlohu. Autoři odmítají dnešní trend, kde jediným kliknutím až příliš pohodlně nepříteli zasadíme úder. Proto v jejich hře naopak budeme muset ovládat nejenom směr našeho útoku a dosah zbraně, ale i načasování. V opačném případě soupeře mineme, nebo mu uštědříme jen minimální poškození. Stejně náročná bude i obrana, která opět musí odpovídat typu a času útoku.
Přeloženo - slabší stroj, slabší připojení, a pod. => potencionálně hrob celýho soubojovýho systému

.
Přestaň hrát na dial upu no...
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:15 27. Feb 2014
by KaTo
sandoftime wrote:Přestaň hrát na dial upu no...
Chápu že trollíš, nicméně jak dobře víš, tak to není jen o "mém" připojení (a ne nehaju na analagovém modemu

)...ale je to i o tom, co je mezi mnou a serverm + co je server zač. Prošel jsem několika MMO a tak vím, jak vypadá "fázový posun

" mezi dvěma počítači, které stojí vedle sebe na stole...a jak to pak vypadá v boji. Bo ne každý engine umí tohle "pořešit" tak, aby to na jednom kompu nemissovalo, ačkoli protivník stojí "tělo na tělo", zatímco na druhém stroji má člověk dojem, že ho to hituje i za "roh"

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 16:53 27. Feb 2014
by Molly23
jo no, hrát třeba Nidhogg nemá cenu jinak než na jedné mašině

.