Page 42 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:05 30. Jan 2012
by Bahnak
Poker? V pátek? V Libčicích? Ale přijedu fakt pozdě, cca kolem 23...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:40 30. Jan 2012
by kucik
@Bahnak: Tak uvidis, jak to pujde.
Jeste nevim, kdo tu bude, nejspis par mistnich. Tvrdej jsem zakazal, jinak to zas bude oziracka.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:42 30. Jan 2012
by Bahnak
Hlavně uvidím jak moc bude ledu na cestě, má přituhnout a vlakem bych takhle v noci asi už nedorazil...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:51 30. Jan 2012
by Braenn
kucik wrote:@Bahnak: Tak uvidis, jak to pujde.
Jeste nevim, kdo tu bude, nejspis par mistnich. Tvrdej jsem zakazal, jinak to zas bude oziracka.
ah, takže vážně mírná poker party?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:10 30. Jan 2012
by Bahnak
Inu, uvidíme...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:49 02. Feb 2012
by Bahnak
Tak nic, nemoci nechodí po horách ale po Bahňákových dutinách... Bolí to jako čert...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 00:24 03. Feb 2012
by kokosak
Chudineško

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 01:25 03. Feb 2012
by J.F.Payne
Já nikam nejdu. Mám 30 korun a za to se musím nějak najíst, aspoň zejtra.

)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:02 03. Feb 2012
by Braenn
Já bych šla někdy na vejlet, třeba na Šárku. Našli jsme naprosto skvělou trasu s výhledy, které by člověk čekal kdekoli, jen ne kilák za Prahou. Dá se jít klidně v neděli, nebo v sobotu, jen musíme počkat, až povolí mrazy. Pro lenivé (kouká ke Kokosákovi a spol:) to ani není příliš namáhavé.
V tomhle počasí odpadají i aktivity jako beach, bruslení, prostě cokoli. Hrůza!
Pít bych někam šla a ráda, ale první možný pátek je tak za 3 týdny, vzhledem k různým okolnostem. Tak si říkám...
Co si naplánovat, víc dopředu, nějaký "větší" pražský srazík? Abychom se tam sešli alespoň v počtech letních Vyšáků, popili, zazpívali...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 11:41 03. Feb 2012
by -darkvision-
Nejsem proti, nějakou větší sešlost, jen milerád uvítám.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:01 03. Feb 2012
by Braenn
Tak hoďte kdo by zašeli termíny. které vyhovují. Nakonec, buď to bude větší nebo ne, jen se domluvíme dopředu.
Za mě (nás):
Soboty 18.2, 25.2, 3.3, 10.3, 17.3
Pátky 24.2, 9.3,
Osobně preferuji pátky, je příjemné se probudit po hospůdce v sobotu v poledne, a mít celý víkend před sebou. Ale netrvám na tom

))
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:10 03. Feb 2012
by Derken-
Já dneska nedorazím, jdu odpo na další pohovor a pak se mi do tý zimy už nechce

navíc jsem téměř na mizině
Mě je to docela jedno, když to bude nějak později večer. Od příštího týdne mam školení každý pátek od 5 do 8 a pak mám volno

Soboty mám teoreticky volné.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:17 03. Feb 2012
by Fryn
Na Šárku bych šel určitě, už jsem tam byl, ale neprolezl všechno.
Co se týče termínu (výlet nebo hospůdka), byl bych pro pátek, víkendy mi asi nevyjdou.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:32 03. Feb 2012
by kucik
Bahnak wrote:Tak nic, nemoci nechodí po horách ale po Bahňákových dutinách... Bolí to jako čert...
Ja to odpiskavam. V noci jsem do sebe cpal jeden prasek za druhym a neni mi nic moc.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:52 03. Feb 2012
by Bahnak
Tak to nebyly dutiny ale zánět těsně pod okem... Bolí to jako čert.