Page 42 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:22 20. Oct 2012
by Aulus
Shaman88 wrote:To proto že vztahuješ hru na Thalii k českému středověku...
Tohle je jedna z mála věcí kde toto přirovnání je podle mě na škodu. Víc se mi vyhovují jména z FR.
Ale tohle je prostě subjektivní dojem.
Jako jo, je to věc názorů. Ale ono to Karathské království je ke středoevropskému středověku vztaženo podle reálií.

Když trochu projdeš zeměpis světa, pochopíš, že jižní a západní Evropu jako námět mají jiné státy Thalie, odkud postavy také mohou pocházet.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:27 20. Oct 2012
by Nalkanar
To obchodní město Karatha je ovlivňováno z mnoha stran, zvláště od moře, pročež se zde utvořila směs ze jmen německých (podobných jako v němčinou ovlivněných českým zemích), ale také staročeských. Velká obliba je u jmen italských, latinských, potažmo starořeckých, které se sem přenesly z Targothu a vůbec oblasti Athelské říše, popřípadě jde v případě latiny o pozůstatek původního jazyka z řad armád Světla.
Osobně bych taky nerad viděl moc Vašíků, ale zase čisto-anglická jména mě taky krkají.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:07 24. Oct 2012
by J.F.Payne
Vadí mi, že chlapíci, kteří vyplácejí odměny za trofeje z bossů, častěji nenapíšou odměnu na něco méně epického, než jsou Bebilithové, Bílí draci, Pánové prastarých....
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:04 24. Oct 2012
by Barbar321
J.F.Payne wrote:Vadí mi, že chlapíci, kteří vyplácejí odměny za trofeje z bossů, častěji nenapíšou odměnu na něco méně epického, než jsou Bebilithové, Bílí draci, Pánové prastarých....
občas se objeví. Už chtěl třeba i kůži z samice vlků. Teorie pravděpodobnosti říká, že ty lehounké se tam zas tak často neobjeví, že?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:09 24. Oct 2012
by J.F.Payne
No, mně by se líbilo, kdyby občas byla vypsaná odměna i na naprosté low level bosse.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:09 24. Oct 2012
by Snekoun
Barbar321 wrote:J.F.Payne wrote:Vadí mi, že chlapíci, kteří vyplácejí odměny za trofeje z bossů, častěji nenapíšou odměnu na něco méně epického, než jsou Bebilithové, Bílí draci, Pánové prastarých....
občas se objeví. Už chtěl třeba i kůži z samice vlků. Teorie pravděpodobnosti říká, že ty lehounké se tam zas tak často neobjeví, že?
No škoda že se to negeneruje podle levelu postavy a pro každého zvlášť. Pokud to hodí silnou příšeru tak vysoké levely na lov jít nepotřebují a nízké levely na to nemají

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:13 24. Oct 2012
by Snekoun
Nejsou batohy "beztíže"
Podle mě jeden povolený do inventáře by asi uvítalo více lidí. Myslím že na EQ mají taky jenom jeden povolený. A bylo by to i docela logické když si může hráč nastavit jeho vzhled.
Tažná zvířata restartem bohužel mizí

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:13 24. Oct 2012
by Nalkanar
Opravím...
na EQ jsou batohy neomezeně, ale žádný neumí snížit váhu itemů v něm.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:22 24. Oct 2012
by Snekoun
Nalkanar wrote:Opravím...
na EQ jsou batohy neomezeně, ale žádný neumí snížit váhu itemů v něm.
Aha tak někde jsem četl že jen jeden, tak to asi bylo jinde.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:23 24. Oct 2012
by Theogil I
To bývalo tady, po změnách modulu a tuším po bugové aféře s kopírováním věcí byly batohy zrušeny, ale hlavu na špalek za to nedám.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:10 24. Oct 2012
by Bahnak
Vcelku se nedivím že nejdou koupit. Platí pravidlo o jednom kontejneru v inventáři. Kdyby se dala truhla koupit, jen těžko by DM´s každý den kontrolovaly inventáře všech postav jestli náhodou někdo nemá truhlic víc.
Což nemění nic na faktu že bych také jeden "bágl" uvítal. Nemluvě o alkáčích, které velmi upřimně a hluboce lituji, neboť vím co v inventáři obvykle přepravují...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:21 24. Oct 2012
by Krysak
Bahnak wrote:Vcelku se nedivím že nejdou koupit. Platí pravidlo o jednom kontejneru v inventáři. Kdyby se dala truhla koupit, jen těžko by DM´s každý den kontrolovaly inventáře všech postav jestli náhodou někdo nemá truhlic víc.
Což nemění nic na faktu že bych také jeden "bágl" uvítal. Nemluvě o alkáčích, které velmi upřimně a hluboce lituji, neboť vím co v inventáři obvykle přepravují...
Jako alkáč bych se smířil i s řešením formou více trezorů.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:23 24. Oct 2012
by Rejty
Jedním z důvodů, proč nejsou batohy je, že to seká hru, když má někdo v inventáři "tisíce" předmětů.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 17:33 24. Oct 2012
by Shaman88
Navíc batohy mají neskutečné množství bugů.
Znalý člověk toho dokáže zneužít ve velkém stylu... proto se více než 1 batoh nedoporučuje.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:38 24. Oct 2012
by Prasokralik
Tož to já to klidně napráskám za tebe. To jen pro představu jak tu vlastně probíhá to er pé.