Page 42 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:22 20. Oct 2012
by Aulus
Shaman88 wrote:To proto že vztahuješ hru na Thalii k českému středověku...
Tohle je jedna z mála věcí kde toto přirovnání je podle mě na škodu. Víc se mi vyhovují jména z FR.
Ale tohle je prostě subjektivní dojem.
Jako jo, je to věc názorů. Ale ono to Karathské království je ke středoevropskému středověku vztaženo podle reálií. :wink: Když trochu projdeš zeměpis světa, pochopíš, že jižní a západní Evropu jako námět mají jiné státy Thalie, odkud postavy také mohou pocházet. :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:27 20. Oct 2012
by Nalkanar
To obchodní město Karatha je ovlivňováno z mnoha stran, zvláště od moře, pročež se zde utvořila směs ze jmen německých (podobných jako v němčinou ovlivněných českým zemích), ale také staročeských. Velká obliba je u jmen italských, latinských, potažmo starořeckých, které se sem přenesly z Targothu a vůbec oblasti Athelské říše, popřípadě jde v případě latiny o pozůstatek původního jazyka z řad armád Světla.
Osobně bych taky nerad viděl moc Vašíků, ale zase čisto-anglická jména mě taky krkají.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:07 24. Oct 2012
by J.F.Payne
Vadí mi, že chlapíci, kteří vyplácejí odměny za trofeje z bossů, častěji nenapíšou odměnu na něco méně epického, než jsou Bebilithové, Bílí draci, Pánové prastarých....

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:04 24. Oct 2012
by Barbar321
J.F.Payne wrote:Vadí mi, že chlapíci, kteří vyplácejí odměny za trofeje z bossů, častěji nenapíšou odměnu na něco méně epického, než jsou Bebilithové, Bílí draci, Pánové prastarých....
občas se objeví. Už chtěl třeba i kůži z samice vlků. Teorie pravděpodobnosti říká, že ty lehounké se tam zas tak často neobjeví, že?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:09 24. Oct 2012
by J.F.Payne
No, mně by se líbilo, kdyby občas byla vypsaná odměna i na naprosté low level bosse.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:09 24. Oct 2012
by Snekoun
Barbar321 wrote:
J.F.Payne wrote:Vadí mi, že chlapíci, kteří vyplácejí odměny za trofeje z bossů, častěji nenapíšou odměnu na něco méně epického, než jsou Bebilithové, Bílí draci, Pánové prastarých....
občas se objeví. Už chtěl třeba i kůži z samice vlků. Teorie pravděpodobnosti říká, že ty lehounké se tam zas tak často neobjeví, že?
No škoda že se to negeneruje podle levelu postavy a pro každého zvlášť. Pokud to hodí silnou příšeru tak vysoké levely na lov jít nepotřebují a nízké levely na to nemají :roll:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:13 24. Oct 2012
by Snekoun
Nejsou batohy "beztíže"
Podle mě jeden povolený do inventáře by asi uvítalo více lidí. Myslím že na EQ mají taky jenom jeden povolený. A bylo by to i docela logické když si může hráč nastavit jeho vzhled.
Tažná zvířata restartem bohužel mizí :-(

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:13 24. Oct 2012
by Nalkanar
Opravím...
na EQ jsou batohy neomezeně, ale žádný neumí snížit váhu itemů v něm.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:22 24. Oct 2012
by Snekoun
Nalkanar wrote:Opravím...
na EQ jsou batohy neomezeně, ale žádný neumí snížit váhu itemů v něm.
Aha tak někde jsem četl že jen jeden, tak to asi bylo jinde.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:23 24. Oct 2012
by Theogil I
To bývalo tady, po změnách modulu a tuším po bugové aféře s kopírováním věcí byly batohy zrušeny, ale hlavu na špalek za to nedám.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:10 24. Oct 2012
by Bahnak
Vcelku se nedivím že nejdou koupit. Platí pravidlo o jednom kontejneru v inventáři. Kdyby se dala truhla koupit, jen těžko by DM´s každý den kontrolovaly inventáře všech postav jestli náhodou někdo nemá truhlic víc.
Což nemění nic na faktu že bych také jeden "bágl" uvítal. Nemluvě o alkáčích, které velmi upřimně a hluboce lituji, neboť vím co v inventáři obvykle přepravují...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:21 24. Oct 2012
by Krysak
Bahnak wrote:Vcelku se nedivím že nejdou koupit. Platí pravidlo o jednom kontejneru v inventáři. Kdyby se dala truhla koupit, jen těžko by DM´s každý den kontrolovaly inventáře všech postav jestli náhodou někdo nemá truhlic víc.
Což nemění nic na faktu že bych také jeden "bágl" uvítal. Nemluvě o alkáčích, které velmi upřimně a hluboce lituji, neboť vím co v inventáři obvykle přepravují...
Jako alkáč bych se smířil i s řešením formou více trezorů.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:23 24. Oct 2012
by Rejty
Jedním z důvodů, proč nejsou batohy je, že to seká hru, když má někdo v inventáři "tisíce" předmětů.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:33 24. Oct 2012
by Shaman88
Navíc batohy mají neskutečné množství bugů.
Znalý člověk toho dokáže zneužít ve velkém stylu... proto se více než 1 batoh nedoporučuje.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:38 24. Oct 2012
by Prasokralik
Tož to já to klidně napráskám za tebe. To jen pro představu jak tu vlastně probíhá to er pé.