Re: Par dotazu novacka
Posted: 20:03 24. Nov 2012
V NWN je construct jen skupina příšer. Kouzlo není určeno na ničení dveří.
A které že to části slova "nedodělaný" přesně nerozumíš?Barbar321 wrote:Myslel jsem, že "crum" je zkrácenina z angl. jména "crumble", což má být kouzlo na "construct". Problém je v tom, že pokud se nepletu, tak to můžou být jak konstrukce (budovy, brány, lavičky aj.), ale stejně tak i potvory vytvořené (v této hře zastoupeny převážně golemama).karolina wrote: Crum účínek nemá, vypisuje ti to, že je nedodělaný. A mifo.. ozkoušej ho hozený na zem
Nejhorší na tom je, že se mi nepovedl ten lektvar použít ani na jedno
PS: nemohl by nám nějaký schopný druid říct, jak vlastně to kouzlo funguje?
Díky za infoNalkanar wrote:V NWN je construct jen skupina příšer. Kouzlo není určeno na ničení dveří.
Možná ti to nedošlo, ale podstatná informace, která z mého původního příspěvku měla vyplynout je právě ta, na kterou odpovídal Nalk.Caehan wrote: A které že to části slova "nedodělaný" přesně nerozumíš?
Když ten lektvar použiješ tak ti to vypíše hlášku, že je nedodělaný.. nebo nemá přiřazený efekt, nebo něco v tom smyslu. Z toho jsem usoudila, že nemá cenu ho zkoušet na cokoli používat. Prostě ve světe holt ne všechno funguje..Barbar321 wrote:Možná ti to nedošlo, ale podstatná informace, která z mého původního příspěvku měla vyplynout je právě ta, na kterou odpovídal Nalk.Caehan wrote: A které že to části slova "nedodělaný" přesně nerozumíš?
Nemůžu ani v nejmenším vědět, zda-li se někdo z těch, kdo označil tento lektvar za "nefungující" ubírali stejnou myšlenkovou cestou jako já.
Druid nejsem, ale rozhodně není tak těžké se podívat na wiki ne? Najdeš tam co to kouzlo dělá a zároveň i "kdo" je construct.Barbar321 wrote: PS: nemohl by nám nějaký schopný druid říct, jak vlastně to kouzlo funguje?
Já bych se u lektvaru, který je uvedený jako nefunkční, nad jeho nefunkčností nepozastavoval, a to ať jde o jeho nefunkčnost při použití na dveře, na golemy, na sedmikrásky nebo velikonoční zajíčky.Barbar321 wrote:Možná ti to nedošlo, ale podstatná informace, která z mého původního příspěvku měla vyplynout je právě ta, na kterou odpovídal Nalk.Caehan wrote: A které že to části slova "nedodělaný" přesně nerozumíš?
Nemůžu ani v nejmenším vědět, zda-li se někdo z těch, kdo označil tento lektvar za "nefungující" ubírali stejnou myšlenkovou cestou jako já.
Aillen wrote:Jakou konkrétní změnu znamená úprava alchymie?
* Alchymie predelana zpet na spellids[/b] - otestovat stackovani efektu
* Opraveno potirani zbrani alch. lektvary
Co je to spellids?
Znamená to, že dosavadní recepty na vytváření lektvarů přestanou fungovat?
Nebo zůstávají beze změny a jenom účinek některých lektvarů bude slabší/silnější ...nebo snad docela jiný?
Nebo, že ty lektvary, které dosud neměly žádný účinek, budou už nějaký budou mít? Např. crum, mifo?
Ach jo lidi nečtou. Nemáš pravdu. Teď jsem to všechno ozkoušel a stačí si přečíst znovu bod č.1.Nalkanar wrote:Bez pera nejdou psát dopisy/dokumenty, jde psát jen do knihy.
Detailní rozdíly nevím.
Nemam. Měl jsem v batohu pero a inkoust psal jsem, vyndal jsem z batohu a dal to truhly (v hostinci), zavřel truhlu uložil postavu a psaní mi šlo bez problému.Legition wrote:Mě teda taky neNemáš ho dvakrtá v invu?
A nemáš stahovací nožík? Tím se píšou dopisy krví...Snekoun wrote:Nemam. Měl jsem v batohu pero a inkoust psal jsem, vyndal jsem z batohu a dal to truhly (v hostinci), zavřel truhlu uložil postavu a psaní mi šlo bez problému.Legition wrote:Mě teda taky neNemáš ho dvakrtá v invu?