Page 42 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 11:41 31. Aug 2012
by -RoF-
K těm nábojům. Jak která arty a jak který národ. Některé mají munice až až, někteří mají třeba jen 18 nábojů. Arty, které dojde munice je odsouzena stát se scoutem :twisted:

Jinak moje tanky hmm já mám velké rozmezí. Ale použitelné tanky na roty mám tyhle.

1. tier
MS-1

2. tier
BT-2
T-26

4. tier
SU-85b
AMX 105 AM (arty)

5. tier
T1
KV-1

6. tier
T-34-85

7. tier
M40/M43
Objekt 212
T25/2

8. tier
IS-3
Type 59
T28 Protothype

9. tier
IS-8
Objekt 704

10. tier
IS-7

(Na IS-4 kašlu líp se hraje s IS-7 ;) )

Re: World of Tanks

Posted: 11:46 31. Aug 2012
by -RoF-
Jinak bude zase nějaká akce a dokonce hmm 5x expů za první vítěznou bitvu. ;)

http://worldoftanks.eu/news/3661-last-d ... war-ii-cs/

Re: World of Tanks

Posted: 22:30 01. Sep 2012
by Fryn
Limity pro rotu v kategorii Junior jsou tyto.

Lehké tanky (tier 1-3)
Střední tanky (tier 2-4)
Těžké tanky (tier 4)
Stíhače tanků (tier 2-3)
Artylerie (tier 2-3)

Miminum bodů pro spuštění je 20, maximum možných bodů je 40 (body za stroj jsou určeny přímo číslem třídy, nezáleží na typu).

Pro tuto rotu bych mohl nabídnout M3 Stuarta (lehký tank 3. tier) a nebo francouzskou artylerii (taky 3. tier).

No, to by zatím byl Missak, Kucik, RoF ... co vy ostatní ? To vás tu mám začít postupně vyvolávat :) ?

Re: World of Tanks

Posted: 22:53 01. Sep 2012
by Molly23
Jé to budu muset pořídit něco na tuhle třídu :). přemýšlím o Somue

Re: World of Tanks

Posted: 23:22 01. Sep 2012
by kucik
Ja myslim, ze vsechny moje stroje splnujou pozadavky.

Pz35, Pz38 jako lehky
Marder stihac
Sturmpanzer II arty

Re: World of Tanks

Posted: 23:36 01. Sep 2012
by Molly23
Ajo, Somuu nemůžu... to je 4. hmmm... fakt nevím, nevím...

Re: World of Tanks

Posted: 01:58 02. Sep 2012
by Molly23
CHci k vánocům
Image

Re: World of Tanks

Posted: 17:23 02. Sep 2012
by Fryn
Kucik: Tak ten Marder by se sakra hodil, je to skvělý stíhač.

Molly: I dvojka by se hodila, třeba i ty první stíhače jsou díky jejich penetraci velmi dobře použitelné.

Takže, co vy ostatní, Johny98-G, Aersi, Zachy, Diemo (Bahňáka nebo Braenn do toho počítám už jako samozřejmost, když se tu z jejich strany objevil podobný návrh) ... a všichni ostatní, kteří se dobrovolně přiznali, že WoT taky hrajou. Neříkejte mi, že vám občas už ty náhodné bitvy nelezou krkem a nechcete vyzkoušet něco, kde by se mohla mnohem výrazněji projevit lepší domluva a spolupráce.

Re: World of Tanks

Posted: 22:26 02. Sep 2012
by Bahnak
"Bahňák a Braenn team" nabízí k použití svůj epesní "Drobeček - Pz35" do kterého jsme narvali výbavu okolo 1,5 milionu kreditů a který bude vbrzku načínat třetí specializaci :-D
Takže neváhejte a klidně zvyšujte tier, neboť náš "drobčik" je pouhý tier II.

Re: World of Tanks

Posted: 20:55 03. Sep 2012
by Diemo
zdravim, k tem rotam, uz to nejak nehraju , ale v garazi je nastartovana T32 a T1 no a taky traktor, rad si s vama zahraju :-D

Re: World of Tanks

Posted: 21:59 03. Sep 2012
by Molly23
<TeXaN> jakej ma maximalni dosah BT? v idealnich podminkach
<TeXaN> resp projde mi skrz zed a jeste 15m na zahradu?
<Unimatrix325> pokud BT znamena bitevni tank, pak ano

Re: World of Tanks

Posted: 17:14 05. Sep 2012
by Fryn
Bahnak wrote:"Bahňák a Braenn team" nabízí k použití svůj epesní "Drobeček - Pz35" do kterého jsme narvali výbavu okolo 1,5 milionu kreditů a který bude vbrzku načínat třetí specializaci :-D
Takže neváhejte a klidně zvyšujte tier, neboť náš "drobčik" je pouhý tier II.
No, drobeček (malá bestie) by byl fajn, ale nemáte tam něco většího :) ? Třeba taková T-28 by se velmi hodila, potřebujeme i nějaké čtyřkové střední tanky (nebo PzIII, přinejhorším i M3 Lee - on to zase není tak hrozný tank, ale v podstatě je to spíš stíhač a já neznám moc lidí, kteří by za něj rádi hráli nebo si ho nechávali).

Výběr stroje by měl samozřejmě záviset od toho, s čím vás baví nejvíc hrát.

Jinak, Aers účast v rotách odmítl, zato však Johny se vyjádřil v tom smyslu, že by se snad i přidal (pokud si to rozmyslel, nechť mě poopraví). To by i s těmi, kteří tu stvrdili svou účast veřejně, plus ti, se kterými počítám, že by se přidali ještě navíc, udělalo docela slušnou skupinku na které se už dá stavět.

Re: World of Tanks

Posted: 19:59 05. Sep 2012
by Diemo
nechcete aspon sestky ? xD

Re: World of Tanks

Posted: 14:30 06. Sep 2012
by Braenn
Tak to Fryne nějak uveď do provozu!

Re: World of Tanks

Posted: 19:42 06. Sep 2012
by Fryn
Braenn wrote:Tak to Fryne nějak uveď do provozu!
Tak to nezávisí jen na mně :) . Aby se to pohlo nějak dál, tak by bylo dobré, aby ti co se objeví v rotě navhrli dny, které by jim ke hře nejlépe vyhovovali a pak se to nějak celé skloubilo k určitému datu (což bude asi ta nejkomplikovanější část).