Page 42 of 331

Re: Poděkování

Posted: 06:48 01. Apr 2009
by Tretas
já taky chci nomisovi poděkovat za craft, sice jsem se k ničemu lepšímu nedostal (protože já jsem taky lenivej :-D) ale odkup od jiných craftéru se mi fakt líbí :-D sou tam parádní věci

Re: Poděkování

Posted: 07:30 01. Apr 2009
by Jeanes
Já se taky přidávám k poděkování Nomisovi, kvůli alchymii, strašně mě to baví!

Re: Poděkování

Posted: 09:23 01. Apr 2009
by loadr
tak když se děkuje nomiskovi, tak se taky přidávám, už se těším na ty pořadné šutry co to budou za pekla :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 12:22 01. Apr 2009
by nomis_b
Jeanes wrote:Já se taky přidávám k poděkování Nomisovi, kvůli alchymii, strašně mě to baví!
alchymii udelal melvik s koprodukci Kucika. ja jen dodelavam nejaky kravinky, bo nema Kucik cas na alchymii (a nejak asi ani nema harddisky? ) a melvik jeste dospava zimni spanek :wink:

Re: Poděkování

Posted: 15:49 01. Apr 2009
by Marvin
Me diky patri Addieau za aktivitu a napisanie realii pre Bratstvo lesnej mudrosti. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 16:52 01. Apr 2009
by Pajule
já chci poděkovat Kucíkovi za všechnu odvedenou práci na thalii a různý ty věci , kterejm nerozumim :mrgreen: ...diky moc a hodně zdrau!! :wink:

Re: Poděkování

Posted: 17:01 01. Apr 2009
by Rejty
Já děkuji kucikovi, že konečně vypadl...

Re: Poděkování

Posted: 17:10 01. Apr 2009
by igor
Rejty wrote:Já děkuji kucikovi, že konečně vypadl...
Taky si moh bejt mírnější... je fakt že ty podvody pomocí scriptů překročily všechny meze, ale na druhou stranu aspoň něco občas pro Thalii udělal.

Re: Poděkování

Posted: 17:26 01. Apr 2009
by Gorrgorroth
ojojoj, tak vidím že i zde to může být ostré. A abych jen nespamoval tento topic, tak děkuju všem kteří to tu přiostřují, fakt akční! 8)

Re: Poděkování

Posted: 17:27 01. Apr 2009
by Tretas
to s tím kucikem byly takové neshody? :shock:

Re: Poděkování

Posted: 21:00 01. Apr 2009
by Pajule
ANO ANO krásnýý april ...málem sem vám to sežrala , ale ste moc nápadný :twisted: :D :D :D ale i tak díky kucikovi :wink: ...jen mylsim , že to má určitou spojitost se...a to mi možná trochu štve..?

Jsem velice inteligentníí mmm :mrgreen: MUHAHAHAHAHA

Re: Poděkování

Posted: 21:02 01. Apr 2009
by Pajule
Neithan1 wrote:ty si teda... OMG..a nerob sa pajky, prisla si nato len kvoli tomu ze som do prveho prispevku napisal ze dakujem za April.
kde si napsal diky za april?asi ybch si ty brejle měla už pořídit :roll: teda spíš čočky červený

Re: Poděkování

Posted: 21:03 01. Apr 2009
by Neithan1
...prvy prispevok..ale musel som to zmazat aby som to nepokazil :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Re: Poděkování

Posted: 21:05 01. Apr 2009
by Pajule
Neithan1 wrote:...prvy prispevok..ale musel som to zmazat aby som to nepokazil :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
vííš ono je to nápadný když do sebe všichni začnete tahat tamhle tuto a tutooo a tady ten a ten spamuje , zvláš když na srazu takovéé kamaradi :wink: mám vysokou všímavost , ale tamtoho sem si opravdů nevšimla :(

Re: Poděkování

Posted: 21:07 01. Apr 2009
by Neithan1
css... zraz ? ja a Krata sme sa na seba celu dobu mracili.. tak si si asi vtedy hodila malo..