Page 43 of 329
Re: Vtípky
Posted: 16:33 21. Nov 2009
by Necrooo
Re: Vtípky
Posted: 12:07 23. Nov 2009
by kucik
Re: Vtípky
Posted: 17:31 23. Nov 2009
by Jeanes
Re: Vtípky
Posted: 00:19 24. Nov 2009
by innfra
Jo ta je zlá, nevěděl jsem jak to sem dát.
Re: Vtípky
Posted: 23:06 24. Nov 2009
by Sobik
Nevěděl jsem, jestli to má jít do bugů, do galerie, nebo do vtípků, každopádně mě to pobavilo.
Co ten spráce dělá, když jsou všichni u kovadlin, to ví jen bůh... a Pája.

Re: Vtípky
Posted: 19:57 25. Nov 2009
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 20:06 25. Nov 2009
by Sobik
Re: Vtípky
Posted: 20:58 25. Nov 2009
by Pajule
Sobik wrote:Nevěděl jsem, jestli to má jít do bugů, do galerie, nebo do vtípků, každopádně mě to pobavilo.
Co ten spráce dělá, když jsou všichni u kovadlin, to ví jen bůh... a Pája.

phmfff to tse

já neivm jak se to tam dostala

nojo nin zjistila jak se teleportovat

Re: Vtípky
Posted: 21:54 25. Nov 2009
by Esuliams
Páji, ono to bylo totiž úplně jinak. Sobik si tě tam tak přál, že mu to správce splnil...
Re: Vtípky
Posted: 22:41 25. Nov 2009
by Sobik
Jasně, já jsem se s nim domluvil, abych měl důvod si s ní psát.

Re: Vtípky
Posted: 00:25 26. Nov 2009
by Pajule
ááá já to nějak nepobírám ...ale to je jedno

rozhodně si toho važte,je to přírodní úkaz!

Re: Vtípky
Posted: 00:40 26. Nov 2009
by Minde
Nindě je robot...je to jasnýý

Re: Vtípky
Posted: 06:32 26. Nov 2009
by Sobik
Pája poslaná do minulosti, aby změnila současnost.

Re: Vtípky
Posted: 08:56 26. Nov 2009
by -RoF-
Nevím proč, ale ten první mi vždy připomene jednoho paladina z jistého modulu...byl to děsný magor, co si myslel jak je dokonalý
Ten drudý: Hehe no takové expy na Thalii asi nejsou
A třetí: Šikovný pejsek, našel sem pak pokračování toho obrázku. No ta holka tam visí pak asi 2 metry nad zemí a kalhoty úplně dole a s holým zadkem .... a psík štastný že se dostal šikovně na zem.
Re: Vtípky
Posted: 16:56 26. Nov 2009
by Minde
http://www.ceknito.cz/video/70
a ted vztante od těch počítačů a šupajda se projít ;D