Page 43 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 10:52 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 10:53 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 10:53 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 10:53 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 10:53 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 10:53 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 10:53 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 10:53 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 10:53 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 10:58 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 10:58 12. Mar 2011
by Práček
nespadlo to? podel stránek jsem ve hře, ale v realu nejsem a nemužu se do ní dostat :evil:

Re: Pady serveru

Posted: 11:23 12. Mar 2011
by maku
Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.

Re: Pady serveru

Posted: 11:24 12. Mar 2011
by maku
Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.

Re: Pady serveru

Posted: 11:24 12. Mar 2011
by de Aers
Thálijka nějak leží ne ? :)

Re: Pady serveru

Posted: 11:25 12. Mar 2011
by maku
.