Page 43 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:33 26. Dec 2011
by Molly23
Ještě jen pro představu jakej je rozdíl...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:54 26. Dec 2011
by xpm335
Jak se tak na to dívám heleďte zkuste taky najít něco co by sedělo k Rugovi

já sem něco zkoušel ale nic mi nesedělo

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:05 27. Dec 2011
by xpm335
Tohle mi trochu připomíná mího Ruga
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:10 28. Dec 2011
by Hafen
Molly23 wrote:Tak jsem si trošku pohrál ve photoshopu

...
A kdyz jsem si ve hre jinde jednou stezoval ze je to diskriminace, ze muj elf nedosahne na pult v baru, tak se mi smali, a se podivej na tu sklenici, do te si dat mliko tak je to jako pet litrova konvice!!:)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:31 28. Dec 2011
by Elverin
Hafen wrote:Molly23 wrote:Tak jsem si trošku pohrál ve photoshopu

...
A kdyz jsem si ve hre jinde jednou stezoval ze je to diskriminace, ze muj elf nedosahne na pult v baru, tak se mi smali, a se podivej na tu sklenici, do te si dat mliko tak je to jako pet litrova konvice!!:)
Tu si tam zapomnel nejaky ork

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 16:43 28. Dec 2011
by innfra
Molly23 wrote:Ještě jen pro představu jakej je rozdíl...

A neb jak se rodí callshadová grafika

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:51 08. Jan 2012
by -RoF-
Zarunga?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:52 08. Jan 2012
by Reni
Nechci ti brat iluze, ale moje predstava byla spis takovahle:
Nanejvejs jeste tak
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:02 08. Jan 2012
by -RoF-
Reni wrote:Nechci ti brat iluze, ale moje predstava byla spis takovahle:
Hmm to je fakt, to sedí víc, ta moje je moc ženská

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:58 08. Jan 2012
by Reni
Proste takovej barbar conan s jinak tvarovanejma kozama

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:48 08. Jan 2012
by de Aers
-RoF- wrote:Reni wrote:Nechci ti brat iluze, ale moje predstava byla spis takovahle:
Hmm to je fakt, to sedí víc, ta moje je moc ženská

Tomu tvýmu stačí změnit barvu na červeno a sme zas u Arie.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 12:56 08. Jan 2012
by -darkvision-
-RoF- wrote:Reni wrote:Nechci ti brat iluze, ale moje predstava byla spis takovahle:
Hmm to je fakt, to sedí víc, ta moje je moc ženská

Ne, ta tvoje není "moc ženská" ale "moc svůdná" .. pozor to je rozdíl

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 15:20 08. Jan 2012
by Monarch
Takto podľa mňa vyzerá moja pekná Selardes
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:21 09. Jan 2012
by G14
sem nekde vystrachala jeste silenyho zabijaka Vorena
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:32 09. Jan 2012
by de Aers
A ta hlava, na které stojí, ta je určitě Is, že jo ?
