Page 43 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:33 26. Dec 2011
by Molly23
Ještě jen pro představu jakej je rozdíl... :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:54 26. Dec 2011
by xpm335
Jak se tak na to dívám heleďte zkuste taky najít něco co by sedělo k Rugovi :D já sem něco zkoušel ale nic mi nesedělo :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:05 27. Dec 2011
by xpm335
Tohle mi trochu připomíná mího Ruga

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:10 28. Dec 2011
by Hafen
Molly23 wrote:Tak jsem si trošku pohrál ve photoshopu :)...

A kdyz jsem si ve hre jinde jednou stezoval ze je to diskriminace, ze muj elf nedosahne na pult v baru, tak se mi smali, a se podivej na tu sklenici, do te si dat mliko tak je to jako pet litrova konvice!!:)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:31 28. Dec 2011
by Elverin
Hafen wrote:
Molly23 wrote:Tak jsem si trošku pohrál ve photoshopu :)...

A kdyz jsem si ve hre jinde jednou stezoval ze je to diskriminace, ze muj elf nedosahne na pult v baru, tak se mi smali, a se podivej na tu sklenici, do te si dat mliko tak je to jako pet litrova konvice!!:)

Tu si tam zapomnel nejaky ork :P

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 16:43 28. Dec 2011
by innfra
Molly23 wrote:Ještě jen pro představu jakej je rozdíl... :)
A neb jak se rodí callshadová grafika :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:51 08. Jan 2012
by -RoF-
Zarunga? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:52 08. Jan 2012
by Reni
Nechci ti brat iluze, ale moje predstava byla spis takovahle:
Image

Nanejvejs jeste tak
Barbarian_s.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 02:02 08. Jan 2012
by -RoF-
Reni wrote:Nechci ti brat iluze, ale moje predstava byla spis takovahle:
Hmm to je fakt, to sedí víc, ta moje je moc ženská :roll:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 02:58 08. Jan 2012
by Reni
Proste takovej barbar conan s jinak tvarovanejma kozama :biggrin:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:48 08. Jan 2012
by de Aers
-RoF- wrote:
Reni wrote:Nechci ti brat iluze, ale moje predstava byla spis takovahle:
Hmm to je fakt, to sedí víc, ta moje je moc ženská :roll:
Tomu tvýmu stačí změnit barvu na červeno a sme zas u Arie.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 12:56 08. Jan 2012
by -darkvision-
-RoF- wrote:
Reni wrote:Nechci ti brat iluze, ale moje predstava byla spis takovahle:
Hmm to je fakt, to sedí víc, ta moje je moc ženská :roll:
Ne, ta tvoje není "moc ženská" ale "moc svůdná" .. pozor to je rozdíl :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 15:20 08. Jan 2012
by Monarch
Takto podľa mňa vyzerá moja pekná Selardes :)
selardes.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:21 09. Jan 2012
by G14
sem nekde vystrachala jeste silenyho zabijaka Vorena :twisted:
Vorenus.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:32 09. Jan 2012
by de Aers
A ta hlava, na které stojí, ta je určitě Is, že jo ? :P