Page 43 of 77
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:11 28. Feb 2014
by Puxina
Kdyby chtěl teda někdo vyzkoušet
http://www.powerplaymanager.com/r1587301
Je to manažer na hokej, fotbal a házenou ....stavíte a vylepšujete svůj stadion. Trénujete, prodáváte nebo kupujete hráče. Stavíte sestavy a snažíte se bodovat v zápasech

.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 12:16 28. Feb 2014
by sandoftime
Novej thief na obzoru. Hned jak dojedu dlcčka k dishonored vrhnu se na něj.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:19 09. Mar 2014
by sandoftime
Dark Souls, opět. Myslím že nejsem jediný na koho ta hra dělá takový dojem
http://www.youtube.com/watch?v=6M9ONL6BcbU
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 01:35 09. Mar 2014
by Zeerit
Doufám, že jsem nevzbudil sousedy. Jako někdo, kdo to prolezl skrz na skrz jsem se dobře pobavil.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 03:25 09. Mar 2014
by sandoftime
Zeerit wrote:
Doufám, že jsem nezvbudil sousedy. Jako někdo, kdo to prolezl skrz na skrz jsem se dobře pobavil.
Chápu, já doslova málem spadl ze židle
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 03:14 14. Mar 2014
by sandoftime
Planet Explorers, konečně na steamu. Všechny minecrafty a terrarie jsou pro mě ode dneška minulostí.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:34 16. Mar 2014
by Puxina
Puxina wrote:Kdyby chtěl teda někdo vyzkoušet
http://www.powerplaymanager.com/r1587301
Je to manažer na hokej, fotbal a házenou ....stavíte a vylepšujete svůj stadion. Trénujete, prodáváte nebo kupujete hráče. Stavíte sestavy a snažíte se bodovat v zápasech

.
Zítra začíná hokejová sézona na 112 dní

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:41 16. Mar 2014
by kokosak
Hearthstone FTW
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:42 16. Mar 2014
by radekdnb
paří někdo DayZtko???

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:51 16. Mar 2014
by Paulus
radekdnb wrote:paří někdo DayZtko???

Mód nebo Standalone?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 19:54 16. Mar 2014
by radekdnb
nevim hele

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:05 16. Mar 2014
by Paulus
radekdnb wrote:nevim hele

Tak jinak....musel si kvůli tomu instalovat i Arma 2: Combined operations? Nebo na steamu čistě Dayz?
EDIT: Jinak k DayZ modu vim o jednom mezinárodním skvělým RP serveru (angličtina na průměrné úrovni nutná), pro Standalone maj taky server ale tam je to horší jelikož ještě nemaj GM a admini tolik možností co se týče nastavování a úpravu serverů. Ovšem nic pro KoS hráče sou tam na to docela tvrdá pravidla jak musí "přepady" probíhat.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:12 16. Mar 2014
by G-ladiator
Není to hra, ale pokud umíte anglicky a vlastníte e-reader, doporučuji série The Remaining od D.J. Mollese (1.p.: Molles). Úžasná zombie literatura.
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:31 16. Mar 2014
by radekdnb
Paulus wrote:radekdnb wrote:nevim hele

Tak jinak....musel si kvůli tomu instalovat i Arma 2: Combined operations? Nebo na steamu čistě Dayz?
EDIT: Jinak k DayZ modu vim o jednom mezinárodním skvělým RP serveru (angličtina na průměrné úrovni nutná), pro Standalone maj taky server ale tam je to horší jelikož ještě nemaj GM a admini tolik možností co se týče nastavování a úpravu serverů. Ovšem nic pro KoS hráče sou tam na to docela tvrdá pravidla jak musí "přepady" probíhat.
tak nemusel, mám to přes steam
taky jsem našel pár RP serveru, vše na úrovni, žádná střelba, hezky zatčení atd....
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:33 16. Mar 2014
by Paulus
radekdnb wrote:
tak nemusel, mám to přes steam
taky jsem našel pár RP serveru, vše na úrovni, žádná střelba, hezky zatčení atd....
Takže SA na jakým serveru hrajete?