Page 43 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:11 28. Feb 2014
by Puxina
Kdyby chtěl teda někdo vyzkoušet http://www.powerplaymanager.com/r1587301

Je to manažer na hokej, fotbal a házenou ....stavíte a vylepšujete svůj stadion. Trénujete, prodáváte nebo kupujete hráče. Stavíte sestavy a snažíte se bodovat v zápasech ;).

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:16 28. Feb 2014
by sandoftime
Novej thief na obzoru. Hned jak dojedu dlcčka k dishonored vrhnu se na něj.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 01:19 09. Mar 2014
by sandoftime
Dark Souls, opět. Myslím že nejsem jediný na koho ta hra dělá takový dojem http://www.youtube.com/watch?v=6M9ONL6BcbU

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 01:35 09. Mar 2014
by Zeerit
sandoftime wrote:Dark Souls, opět. Myslím že nejsem jediný na koho ta hra dělá takový dojem http://www.youtube.com/watch?v=6M9ONL6BcbU
Doufám, že jsem nevzbudil sousedy. Jako někdo, kdo to prolezl skrz na skrz jsem se dobře pobavil.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 03:25 09. Mar 2014
by sandoftime
Zeerit wrote:
sandoftime wrote:Dark Souls, opět. Myslím že nejsem jediný na koho ta hra dělá takový dojem http://www.youtube.com/watch?v=6M9ONL6BcbU
Doufám, že jsem nezvbudil sousedy. Jako někdo, kdo to prolezl skrz na skrz jsem se dobře pobavil.
Chápu, já doslova málem spadl ze židle

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 03:14 14. Mar 2014
by sandoftime
Planet Explorers, konečně na steamu. Všechny minecrafty a terrarie jsou pro mě ode dneška minulostí.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:34 16. Mar 2014
by Puxina
Puxina wrote:Kdyby chtěl teda někdo vyzkoušet http://www.powerplaymanager.com/r1587301

Je to manažer na hokej, fotbal a házenou ....stavíte a vylepšujete svůj stadion. Trénujete, prodáváte nebo kupujete hráče. Stavíte sestavy a snažíte se bodovat v zápasech ;).
Zítra začíná hokejová sézona na 112 dní ;)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:41 16. Mar 2014
by kokosak
Hearthstone FTW

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:42 16. Mar 2014
by radekdnb
paří někdo DayZtko??? :)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:51 16. Mar 2014
by Paulus
radekdnb wrote:paří někdo DayZtko??? :)
Mód nebo Standalone? 8)

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:54 16. Mar 2014
by radekdnb
nevim hele :D

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:05 16. Mar 2014
by Paulus
radekdnb wrote:nevim hele :D
Tak jinak....musel si kvůli tomu instalovat i Arma 2: Combined operations? Nebo na steamu čistě Dayz?

EDIT: Jinak k DayZ modu vim o jednom mezinárodním skvělým RP serveru (angličtina na průměrné úrovni nutná), pro Standalone maj taky server ale tam je to horší jelikož ještě nemaj GM a admini tolik možností co se týče nastavování a úpravu serverů. Ovšem nic pro KoS hráče sou tam na to docela tvrdá pravidla jak musí "přepady" probíhat.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:12 16. Mar 2014
by G-ladiator
Není to hra, ale pokud umíte anglicky a vlastníte e-reader, doporučuji série The Remaining od D.J. Mollese (1.p.: Molles). Úžasná zombie literatura.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:31 16. Mar 2014
by radekdnb
Paulus wrote:
radekdnb wrote:nevim hele :D
Tak jinak....musel si kvůli tomu instalovat i Arma 2: Combined operations? Nebo na steamu čistě Dayz?

EDIT: Jinak k DayZ modu vim o jednom mezinárodním skvělým RP serveru (angličtina na průměrné úrovni nutná), pro Standalone maj taky server ale tam je to horší jelikož ještě nemaj GM a admini tolik možností co se týče nastavování a úpravu serverů. Ovšem nic pro KoS hráče sou tam na to docela tvrdá pravidla jak musí "přepady" probíhat.
tak nemusel, mám to přes steam :)

taky jsem našel pár RP serveru, vše na úrovni, žádná střelba, hezky zatčení atd....

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:33 16. Mar 2014
by Paulus
radekdnb wrote: tak nemusel, mám to přes steam :)

taky jsem našel pár RP serveru, vše na úrovni, žádná střelba, hezky zatčení atd....
Takže SA na jakým serveru hrajete?