Page 43 of 67

Re: League of Legends

Posted: 22:26 26. May 2013
by xxxMajkyxxx

Re: League of Legends

Posted: 11:41 27. May 2013
by Prasokralik
Image

Re: League of Legends

Posted: 07:56 04. Jun 2013
by -RoF-
Jinak kdyby někdo chtěl triko s motivem League of Legends , tak tady na té stránce je vcelku solidní výběr. :wink:

http://www.redbubble.com/shop/league+le ... f+t-shirts

Je možnost si vybrat barvu, vzhled trika a velikost (samozřejmě dle toho se mění cena)
Ceny jsou vcelku rozumné, za poštovné bylo myslím 6 dolarů a dodací doba kolem 7 dní ;).

Dokonce tam přidali nějaké další do výběru od té doby, co jsem si tam kupoval já :).

Re: League of Legends

Posted: 21:01 04. Jun 2013
by Absinthorix

Re: League of Legends

Posted: 11:57 10. Jun 2013
by -RoF-
Takhle si občas příjdu, když někoho zachraňuju s tou svou Lulu a nebo když vyžírám killy :roll: :twisted: Což je pravděpodobnější, když teď jedu ADC Lulu :D

Re: League of Legends

Posted: 08:58 12. Jun 2013
by Prasokralik

Re: League of Legends

Posted: 10:24 12. Jun 2013
by -RoF-
:D

Re: League of Legends

Posted: 23:21 12. Jun 2013
by Absinthorix
Chudák kočička :lol:

Re: League of Legends

Posted: 10:38 17. Jun 2013
by -RoF-
Ujetá Lulu a její vražedný výraz, když letí do boje. :D

Re: League of Legends

Posted: 10:53 21. Jun 2013
by Nalkanar
Image

Re: League of Legends

Posted: 14:18 25. Jun 2013
by Absinthorix
Image

Re: League of Legends

Posted: 14:59 25. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Image

Re: League of Legends

Posted: 11:51 26. Jun 2013
by -RoF-
Statistika :D :D :D

Re: League of Legends

Posted: 11:59 26. Jun 2013
by KaTo
-RoF- wrote:Statistika :D :D :D
Asi to úplně nesouvisí, ale statistka má paraelu v WoT, akorát podíl co zde má "noob" má ve WoT slůvko "IDIOT" (zásadně velkmými písmenky, "idiot" s malými se tam takřka nevyskytuje :lol: :lol: :lol: ) a místo "retard" se používá "gg" na konci bitvy.

Re: League of Legends

Posted: 12:03 26. Jun 2013
by Molly23
Jenže ve wot by jsi musel zahrnout i věci jako Siemka, Kto pl?, witam atd. :lol: