Page 43 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:33 03. Feb 2012
by Braenn
Sešli se mi další lidé s termíny a ustaluje se to na 9. nebo 10.3., tzn pátek nebo sobota.
Tak si udělejte do kalendáře puntík!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:59 03. Feb 2012
by kokosak
Tak daleko do budoucnosti nevidím.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 06:07 04. Feb 2012
by J.F.Payne
Pátek, jedozančně, o šábesu pracuju.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 10:29 04. Feb 2012
by Braenn
Ok, nechme tedy pátek.9.3.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:03 04. Feb 2012
by Nalkanar
Braenn wrote:Tak hoďte kdo by zašeli termíny. které vyhovují. Nakonec, buď to bude větší nebo ne, jen se domluvíme dopředu.
Za mě (nás):
Soboty 18.2, 25.2, 3.3, 10.3, 17.3
Pátky 24.2, 9.3,
Osobně preferuji pátky, je příjemné se probudit po hospůdce v sobotu v poledne, a mít celý víkend před sebou. Ale netrvám na tom

))
Když byste to dali na sobotu, tak bychom třeba dorazili i někteří jiní ze vzdálených krajů
EDIT: vida... čistě teoreticky by šel i pátek
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:14 04. Feb 2012
by Absinthorix
pátek 9.3
udělal sem si poznámku, věštecká koule zatím nehlásí žádný konflikt zájmů
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:10 05. Feb 2012
by J.F.Payne
Určitě pátek, o šábesu pracuju.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:43 05. Feb 2012
by kucik
Ty jses fakt divnej zid.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 12:29 10. Feb 2012
by Molly23
Neměl by někdo zájem zajít v neděli do vagonu na jednu kapelu? Nejdu tam chlastat, jdu tam za muzikou a za kámošema (zpěvák mě učil anglicky a basák je bejvalej spolužák

). Jedná se o kapelku The moonshine howlers! Jsou to moc fajn týpci... tak kdyžtak dejte vědět, neplánuju tam být do bůhví kdy, ráno vstávám do školy a chci být svěží!
http://www.youtube.com/watch?v=nAv46oHAGzI&feature=fvst
http://www.youtube.com/watch?v=9LRGaLIv ... re=related
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:01 10. Feb 2012
by Braenn
Když ta tvoje hudba...
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 19:51 10. Feb 2012
by J.F.Payne
Kdyby to byl aspoň nějakej pořádnej punk

)
Já bych zašel někam na cimbálovku, nebo můžem jít do jednoho šermířskýho pajzlu pořvat a pozpívat sami.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:10 10. Feb 2012
by Molly23
Braenn wrote:Když ta tvoje hudba...
Koukalas na ty videa? Braenn je to outlaw country!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 08:22 11. Feb 2012
by Braenn
J.F.Payne wrote:Kdyby to byl aspoň nějakej pořádnej punk

)
Já bych zašel někam na cimbálovku, nebo můžem jít do jednoho šermířskýho pajzlu pořvat a pozpívat sami.
Jak díš! Nebo Jazz. Však pokud se nějak nepoposune ten Plzeňský sraz na našeho 9.3, vidím to splnění minimálně druhého bodu, ani to nemusí být v šermířském pajzlu.
Mišák - I tak, v neděli jsem ještě v Brně. Ale hudba překvapila, pěkná!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 03:38 16. Feb 2012
by Absinthorix
Prosím prosím *hlásí se* věštecká koule zpřesnila výsledky a 9.3 nemůžu... ale 10 už zase jo

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:26 16. Feb 2012
by Braenn
Absinthorix wrote:Prosím prosím *hlásí se* věštecká koule zpřesnila výsledky a 9.3 nemůžu... ale 10 už zase jo

Jaj:(
Hele a, ne že bych tomu moc dávala, ale nechce se někomu jít s nama na výlet kousek za PHu, nic náročného fyzicky ani finančně? V sobotu. Směr od Zličína nebo Divoké Šárky. Je hezky, tepleji, sníh... co?