Page 43 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:23 24. Oct 2012
by Shaman88
Tohle byla zrovna moje práce...
Všichni jsme se najednou logovali do hry a já tvořil partu.
No a během toho jak jsem pozýval těch 5 lidí tak jsem omylem pozval i tuto osobu.
Tak jsme to hned rozpustili.
Poté mi psala proč ji pozývám...
Tak jsem ji napsal že máme zase málo otroků, a hledáme nové (samozřejmě myšleno jako vtip)
Bohužel to dotyčná osoba nepochopila

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:24 24. Oct 2012
by Prasokralik
Však my to chápeme Shamane. Taky asi začnu omylem rozesílat party invite.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:26 24. Oct 2012
by Shaman88
Však můžeš, my ti partu rádi přijmeme.
Jestli chceš, dám vědět klukům a budeme ti partu posílat automaticky.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:22 25. Oct 2012
by rosnicka
vadí mi to ze si clovek mysli ze jsou nekteri lidi fajn a nakonec se z nej vyklube obycejnej a doplnte si tam co chcete abych nemusela byt hulvatska . hopsale jsou veci ktere se proste nedelaji a uz jsem pochopila to tvoje promin ktere ja neberu . tak tohle mi vadi .
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:52 25. Oct 2012
by Derken-
J.F.Payne wrote:No, mně by se líbilo, kdyby občas byla vypsaná odměna i na naprosté low level bosse.
Bebelith není rozhodně epická. Vlkodlak je diskutabilní a drak ano, ten epický je

Mnohem víc mi spíše vadí to, že se loví neexistující věci jako zlatý, zelený, modrý, rudý drak.. Siréna? Tu jsme taky zatim nenašli a ještě by se něco takového našlo.
+ mi vadí, že pokud má boss více jak jednu trofej, tak si lovec odměn bere jen jednu a tu násobí 4x. Zbytek se prodává za běžnou cenu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:16 25. Oct 2012
by Prasokralik
rosnicka wrote:vadí mi to ze si clovek mysli ze jsou nekteri lidi fajn a nakonec se z nej vyklube obycejnej a doplnte si tam co chcete abych nemusela byt hulvatska . hopsale jsou veci ktere se proste nedelaji a uz jsem pochopila to tvoje promin ktere ja neberu . tak tohle mi vadi .
Buď konkrétní ty srabe. Řekni na plnou hubu, že ti vadí jak jsem postnul ten screen. Hádám že jsi ten typ, co v jednom kuse nadává na "poměry" a k volbám nechodí žejo?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:59 25. Oct 2012
by Koninho87
Derken- wrote:J.F.Payne wrote:No, mně by se líbilo, kdyby občas byla vypsaná odměna i na naprosté low level bosse.
Bebelith není rozhodně epická. Vlkodlak je diskutabilní a drak ano, ten epický je

Mnohem víc mi spíše vadí to, že se loví neexistující věci jako zlatý, zelený, modrý, rudý drak.. Siréna? Tu jsme taky zatim nenašli a ještě by se něco takového našlo.
+ mi vadí, že pokud má boss více jak jednu trofej, tak si lovec odměn bere jen jednu a tu násobí 4x. Zbytek se prodává za běžnou cenu.
To mě taky vadí.Možná jsou někde nechutně schovaný ale spíš nejsou a dal bych je do hry =)
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:03 25. Oct 2012
by Derken-
Prasokralik wrote:rosnicka wrote:vadí mi to ze si clovek mysli ze jsou nekteri lidi fajn a nakonec se z nej vyklube obycejnej a doplnte si tam co chcete abych nemusela byt hulvatska . hopsale jsou veci ktere se proste nedelaji a uz jsem pochopila to tvoje promin ktere ja neberu . tak tohle mi vadi .
Buď konkrétní ty srabe. Řekni na plnou hubu, že ti vadí jak jsem postnul ten screen. Hádám že jsi ten typ, co v jednom kuse nadává na "poměry" a k volbám nechodí žejo?
Ty musíš mít děsně velkej problém
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 16:05 25. Oct 2012
by rosnicka
ja nejsem pokrytecka a nenadavam na pomery, uz po staleti to chodi tak ze jedinec sam nic nezmuze, a nejsem ten typ co dela ostatnim problemy od toho jsou tu jini .
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 18:58 25. Oct 2012
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:rosnicka wrote:vadí mi to ze si clovek mysli ze jsou nekteri lidi fajn a nakonec se z nej vyklube obycejnej a doplnte si tam co chcete abych nemusela byt hulvatska . hopsale jsou veci ktere se proste nedelaji a uz jsem pochopila to tvoje promin ktere ja neberu . tak tohle mi vadi .
Buď konkrétní ty srabe. Řekni na plnou hubu, že ti vadí jak jsem postnul ten screen. Hádám že jsi ten typ, co v jednom kuse nadává na "poměry" a k volbám nechodí žejo?
koho jsi volil uvědomělý občane?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:45 25. Oct 2012
by Prasokralik
Bruciacullo wrote:Prasokralik wrote:rosnicka wrote:vadí mi to ze si clovek mysli ze jsou nekteri lidi fajn a nakonec se z nej vyklube obycejnej a doplnte si tam co chcete abych nemusela byt hulvatska . hopsale jsou veci ktere se proste nedelaji a uz jsem pochopila to tvoje promin ktere ja neberu . tak tohle mi vadi .
Buď konkrétní ty srabe. Řekni na plnou hubu, že ti vadí jak jsem postnul ten screen. Hádám že jsi ten typ, co v jednom kuse nadává na "poměry" a k volbám nechodí žejo?
koho jsi volil uvědomělý občane?

kucika
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:39 26. Oct 2012
by -RoF-
Chodící NPC. Neustále se motají, zavazí, tulí se k postavám a tak dále. IC je můžeme tak leda okřiknout, ale to je tak vše.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:55 26. Oct 2012
by Snekoun
-RoF- wrote:Chodící NPC. Neustále se motají, zavazí, tulí se k postavám a tak dále. IC je můžeme tak leda okřiknout, ale to je tak vše.
No vím že existuje nastavení že když na ně klikneš otočí se a jdou od tebe. To bych tady občas uvítal. Hlavně ve městech a v hospodách, kde to je přeplněné NPC postavama.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:57 26. Oct 2012
by J.F.Payne
Snekoun wrote:No vím že existuje nastavení že když na ně klikneš otočí se a jdou od tebe. To bych tady občas uvítal. Hlavně ve městech a v hospodách, kde to je přeplněné NPC postavama.
Tak o tomhle nastavení vůbec nic nevím.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 15:37 26. Oct 2012
by Snekoun
J.F.Payne wrote:Snekoun wrote:No vím že existuje nastavení že když na ně klikneš otočí se a jdou od tebe. To bych tady občas uvítal. Hlavně ve městech a v hospodách, kde to je přeplněné NPC postavama.
Tak o tomhle nastavení vůbec nic nevím.
Viděl jsem to a vyzkoušel v praxi. Bohužel nejsem WB abych ti řekl jak je to udělaný
