Page 43 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 21:03 06. Sep 2012
by johnny98-G
Fryn wrote:Braenn wrote:Tak to Fryne nějak uveď do provozu!
Tak to nezávisí jen na mně

. Aby se to pohlo nějak dál, tak by bylo dobré, aby ti co se objeví v rotě navhrli dny, které by jim ke hře nejlépe vyhovovali a pak se to nějak celé
skloubilo k určitému datu (což bude asi ta
nejkomplikovanější část).
To si nemyslim nejkomplikovanejsi cast bude asi mikrofon

Re: World of Tanks
Posted: 21:05 06. Sep 2012
by johnny98-G
Jinak co se me ucasti tyce uz jsem celkem dlouho nehral a cekal jsem ze me patch tak nejak nakopne, ale to se nestalo tak mozna tohle by mohlo

Re: World of Tanks
Posted: 06:08 07. Sep 2012
by -RoF-
Tak co třeba tuhle sobotu kolem 14-17 hodiny? A nebo večer?
Re: World of Tanks
Posted: 09:34 07. Sep 2012
by Molly23
Tuto sobotu asi nebudu moct, děláme s tátou dřevo.
Re: World of Tanks
Posted: 10:09 07. Sep 2012
by kucik
Já můžu cca po osmý až devátý hodině večerní. Dokud je světlo, tak je všude moc práce.
BTW: Co používáte na hlas? Teamspeak?
Re: World of Tanks
Posted: 10:37 07. Sep 2012
by -RoF-
Molly23 wrote:Tuto sobotu asi nebudu moct, děláme s tátou dřevo.
Ano, ale co takhle navrhnout termín, kdy můžeš? Třeba něco jak kucik

.
kucik wrote:BTW: Co používáte na hlas? Teamspeak?
Jojo Teamspeak 3.
Re: World of Tanks
Posted: 11:06 07. Sep 2012
by Molly23
Ok no... určitě né začátek příštího týdne, tedy po-st ne. Zkoušíme, v pátek nejspíše také a v sobotu už máme konzert. Takže nejspíše příští týden nějak.
Re: World of Tanks
Posted: 11:18 07. Sep 2012
by kucik
Tak já jdu mezitim nainstalovat teamspeak.
Neřikej, že zkoušíš celej den.
Re: World of Tanks
Posted: 11:19 07. Sep 2012
by Molly23
Fajn, dopoledne mám volno

Re: World of Tanks
Posted: 00:24 09. Sep 2012
by Molly23
Re: World of Tanks
Posted: 09:00 09. Sep 2012
by Diemo
Co dneska nekdy po obede se tam sejit?
Re: World of Tanks
Posted: 09:45 09. Sep 2012
by kucik
Dneska musim zednicit. Leda az pozde vecer.
Re: World of Tanks
Posted: 11:26 09. Sep 2012
by Molly23
tak jsem si kvůli vám pořídil na čtyřkové roty dva frantíky, stíhače a artynu.
Re: World of Tanks
Posted: 12:32 09. Sep 2012
by Fryn
No, piště ze začátku spíš nějaký rozsah dnů a hodin, které by se vám hodili, než přímo určité termíny. Ty se poskládají až pak.
Třeba mně by zatím vyhovovaly večerní hry kolem 17-19 hodiny v průběhu pracovního týdne.
Ty, co se tady přihlásili veřejně k rotám bych poprosil o vyjádření (nechce se mi vyptávat každého zvlášť).
Molly23 wrote:tak jsem si kvůli vám pořídil na čtyřkové roty dva frantíky, stíhače a artynu.
Paráda

(AMX 38 a B1 ? A ten stíhač a artyna je co ?)
Re: World of Tanks
Posted: 13:00 09. Sep 2012
by kucik
Me na te hre zacina mirne deprimovat ten nedostatek mista v garazi. Porad abych se neceho zbavoval.