Page 43 of 66
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 11:22 29. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Portretovka

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:55 29. Oct 2012
by Amber
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 13:58 29. Oct 2012
by Amber
Drowíci
Edit: Menší úprava
původního obrázku:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 14:11 29. Oct 2012
by Absinthorix
A sme v loji...
Arkebuzy a palné zbraně... bylo by to mooooc pěkné je mít

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 14:15 29. Oct 2012
by Absinthorix
Další dvě plechovky

ve velkém rozlišení

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 14:26 29. Oct 2012
by Absinthorix
Elfí zhouba

ať žijou palné zbraně!
Ostrostřelci

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 14:29 29. Oct 2012
by Molly23
Tady někdo objevil svět Warhammeru
A tyjo Nalk s tou fází poněkud předběhl... já Lar vidím takhle jak přebírá podnik v přístavu

.

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 14:33 29. Oct 2012
by Nalkanar
Řekl sis o to...
Aneb jak zastavíte armádu blbečků se střelným prachem
...a co z té armádky zbyde.

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 14:38 29. Oct 2012
by Amber
Molly23 wrote:... já Lar vidím takhle jak přebírá podnik v přístavu

.

Ta je naprosto boží!!!

I když pochybuju, že se toho Lar dožije.
Polo-křídlatka:

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:33 29. Oct 2012
by Absinthorix
Někdy v budoucnu...
a pak že se ty mršky nemůžou naučit psát

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 15:35 29. Oct 2012
by Absinthorix
Dráčků též není nikdy dost

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 17:32 29. Oct 2012
by rosnicka
a mazlík pro Arču
Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:05 30. Oct 2012
by Absinthorix
Věčný odpočinek?

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 00:06 30. Oct 2012
by Absinthorix
Stane se...

Re: Fantasy obrazárna
Posted: 12:52 02. Nov 2012
by Amber