Page 43 of 66
Re: Volby
Posted: 14:05 23. Jan 2013
by Shaman88
Grin wrote:Tak jiste, stranka byva ted casto editovana, jsou volby, o kterych se tam taktez pise. Nicmene zalezitosti ohledne minulosti asi moc nezmenis.Muzes je napsat jinak, ale fakta jsou fakta.Nebo mas verohodnejsi zdroj?
Ty považuješ wikipedii za věrohodný zdroj ?
Vždyt tam může psát každý....
Re: Volby
Posted: 15:13 23. Jan 2013
by Grin
Neboj neberu wikinu jako zdroj absolutnich pravd stejne jako jakakoliv media. Ale to, ze treba na novinkach.cz napisou "ze trava je zelene", prece automaticky neznamena, ze to neni pravda. Nicmene jsem v tech dvou clancich z Wikiny nenasel, zadny rozpor v historii pusobnosti obou kandidatu v politice a soukromem sektoru, s tim jak si je pamatuji ja nebo jak jsem se o nich docetl z vice ruznych zdroju.
V pripade, ze tam je neco uvedeno mylne, rad se necham poucit.
Re: Volby
Posted: 15:37 23. Jan 2013
by Absinthorix
Více různých zdrojů vlastněných jedním majitelem - případně dvěma, nebo kolik je velkých mediálních hráčů u nás? Jedni jsou němčouři - lžidnes a spol. a druhý jsou ty hovinky a spol. který patří nevímkomu.
Zprávy v nich jsou psány dost tendenčně a zelenost trávy nikdo nezpochybňuje kromě barvoslepých. Nicméně zpochybňovat něčí dobré jméno jde velice snadno jakožto i dělat z komárů velbloudy. A to novinářům jde velice velice dobře.
Zvláště když jsem pak pročítal ještě různé blogy a podobně, kde příznivci jednoho nebo druhého plivou neskutečné jedy.
Jedno z nejhorších byl článek z blistů - "Švarcmberk mě ohrožuje na životě" nebo ohrozil můj život - tak nějak, hledat se mi ten hnůj nechce zpětně.
Těšil jsem se na druhou Slonkovou a Srbu, tentokrát v podání Schwarzenberga a jeho utajovaného zabijáka - potomka dávných SSmanů
...a vylezlo z toho, že si stěžoval na špatný chod úřadu a korupci, a kníža nad tím zavřel oči a tenhle potížista byl odejit z práce - aby něškodil. Důkazy žádné, jen článek plný jedu o tom jak se k němu nespravedlivě zachovali a jak kníže prostě nechce vidět zlo kolem sebe, nebo ho aktivne kryje. Grandiózní ohrožení života z nadpisu 00nic.
Pak se toho chytne nějaký hovinkář za půl roku a máme superkauzu vražedného knížete, vidím to jak malovaný
Re: Volby
Posted: 16:02 23. Jan 2013
by KaTo
Re: Volby
Posted: 16:05 23. Jan 2013
by Absinthorix
Milošovu pokutu 5000 na něj!
A povinnou robotu na knížecím k tomu!
Re: Volby
Posted: 17:11 23. Jan 2013
by Braenn
A abyste věděli!
(Pobavilo

)
Nové otřesné skutečnosti o knížeti!
Když Schwarzenberg zdánlivě spí, ve skutečnosti nespí!!!
Přijímá rádiové signály od svých pánů iluminátů z Bilderbergu a Vatikánu.
V límci má zabudovanou anténku a je napojen přímo na satelit.
Jde o speciální satelit s krycím názvem Schwarzenwelt, který je určen pouze pro řízení knížete.
Na satelitu sedí ve skafandru Libor Stejskal a dalekohledem kontroluje situaci.
Na ipodu sleduje dění na blozích a radí se s Bilderbergem a Vatikánem.
Když knížeti klesne hlava na pravou stranu, dostává signál z Vatikánu.
Když na levou stranu, dostává signál z Bilderbergu.
Na německé straně Šumavy je utajený podzemní bunkr, kde Posselt koordinuje celou operaci.
V šumavských lesích zatím hordy sudetských Němců, převlečených za běžkaře, myslivce a lesní zvěř, čekají na osudový okamžik.
Jakmile bude kníže zvolen, vydá domluvený signál loveckou trumpetou přímo z hradního balkonu.
Satelit předá troubení přímo do Vatikánu a podzemního bunkru.
Reproduktory umístěné v šumavském hvozdu zprostředkují troubení ukrytým Sudeťákům.
Ti se jako lítá zvěř vrhnou na české území.
Kníže bude stále troubit na trumpetu a tím je navigovat k Pražskému hradu.
Brány od hradeb už nepůjde zamknout, protože jsme hradby neprozíravě zbourali.
Kostely začnou vyzvánět a z katakomb se vyřítí hordy majetkuchtivých prelátů.
Na koních se mezitím přiřítí celý knížecí rod a zabere všechny pozemky.
Bude vyhlášeno poddanství a Češi půjdou dělat na panské.
Tuto zprávu vám s nasazením života přinesl válečný zpravodaj na mediální frontě, Bestia triumphans.
Re: Volby
Posted: 18:25 23. Jan 2013
by kucik
Dneska mě poslal do kolen poslední volební banner, co jsem viděl na novinkách. Hlásal ,,Stop vládě! Volte Zemana!" Tak jsem si řikal, co vlastně Zeman s tou současnou vládou udělá, až vyhraje? Začne vetovat každý zákon? Naběhne mezi poslance s kulometem v rukou a skrz startu v útech mumlaje ,,Hasta la vista baby!" je vyhází z oken?
A jakých volebních hesel se ještě dočkáme?
Žádné zdražování becherovky! Volte Zemana!
Pejskaři do plynu! Volte Zemana!
Sere vás domovnice? Volte Zemana!
Nedala vám stará? Volte Zemana!
Re: Volby
Posted: 18:36 23. Jan 2013
by Absinthorix
Tý jo... asi ho teda taky budu volit, tohle jsou přesvědčivé argumenty pejskaři a chlast
Re: Volby
Posted: 18:41 23. Jan 2013
by karolina
Týjo, jdu do toho, konečně bude klid od kolejbáby... ehm teda domovnice.
Re: Volby
Posted: 18:52 23. Jan 2013
by KaTo
Mnooo...hesla dobrý, měl bych k nim ještě jeden volební plakát!

P.S. Když už se to načalo mezi Amber a Arii - najdi pět rozdílů

!
Re: Volby
Posted: 18:53 23. Jan 2013
by Absinthorix
Kudla, tohle me zas laka ke švarcovi... těžké rozhodování to bude
Re: Volby
Posted: 21:42 23. Jan 2013
by Absinthorix
Tak ne... neměl jsem si pouštět tu debatu... Miloše bych nemohl volit i kdyby zrušil práci
Re: Volby
Posted: 21:43 23. Jan 2013
by kucik
Jdu se zivit marketingem

Re: Volby
Posted: 21:45 23. Jan 2013
by Absinthorix
kucik wrote:Jdu se zivit marketingem

Jako uměl bys ho prodat

ale nesměl bych ho vidět a slyšet

Re: Volby
Posted: 21:48 23. Jan 2013
by kucik
Zavru voci, kdyz dobre zaplati.