Page 43 of 331
Re: Poděkování
Posted: 21:07 01. Apr 2009
by Krata
jako když se na srazu spolu opijem tak to znamená, že se nemůžem pohádat?

Re: Poděkování
Posted: 21:10 01. Apr 2009
by Krata
ty ses na mě mračil? .. a já si dělal takovou práci s tou mapou a abych vás odnavigoval k tomu hotelu a ještě sem se snažil vás pak nezbudit na hotelu a ještě sem vás nevykopal z těch cool paland v patře a ty ses na mě mračil?!
Re: Poděkování
Posted: 21:12 01. Apr 2009
by Marvin
Snazil nevzbudit? Ved si mi o piatej rano volal aby som ti isiel otvorit dvere

Re: Poděkování
Posted: 21:12 01. Apr 2009
by Pajule
Krata wrote:jako když se na srazu spolu opijem tak to znamená, že se nemůžem pohádat?

je mnou dokázáno , že hádat se můžou jen holky

... protože sou to veliký mrchy hahaha HARPUŠE
Re: Poděkování
Posted: 21:28 01. Apr 2009
by Krata
Marvin wrote:Snazil nevzbudit? Ved si mi o piatej rano volal aby som ti isiel otvorit dvere

práskači

Re: Poděkování
Posted: 21:51 01. Apr 2009
by kucik
Spameri!
Re: Poděkování
Posted: 21:55 01. Apr 2009
by Pajule
kucik wrote:Spameri!
každym coulem a nebýt jejich spamování tak ti to snim hehe , ještě , že spameři se nezapřou
kdo se pak má tu fyziku na zejtra naučit

Re: Poděkování
Posted: 21:59 01. Apr 2009
by Tretas
*s nechápavým usměvem čumí*

Re: Poděkování
Posted: 22:59 01. Apr 2009
by Neithan1
Krata wrote:ty ses na mě mračil? .. a já si dělal takovou práci s tou mapou a abych vás odnavigoval k tomu hotelu a ještě sem se snažil vás pak nezbudit na hotelu a ještě sem vás nevykopal z těch cool paland v patře a ty ses na mě mračil?!
k comu by mi bola mapa ??? vsetko sme nasli uplne v pohode.. zobudit by si ma nezobudil ani kebyze chces

vykopat z paland ? to nieje fyziologicky mozne.. a naviac som si to vymyslel.. spokojny ??
Re: Poděkování
Posted: 23:05 01. Apr 2009
by igor
No, dovolim si citovat jednu hlášku: "Pajky a Tretas to sežrali i s navijákem a jako předkrm si dali časopis Udice"

Re: Poděkování
Posted: 06:43 02. Apr 2009
by Tretas
Re: Poděkování
Posted: 06:45 02. Apr 2009
by Pajule
igor wrote:No, dovolim si citovat jednu hlášku: "Pajky a Tretas to sežrali i s navijákem a jako předkrm si dali časopis Udice"

ohmf po náročném dni , kdo by se divil?

Re: Poděkování
Posted: 06:47 02. Apr 2009
by Tretas
Re: Poděkování
Posted: 18:40 02. Apr 2009
by Daanri
Ja chci podekovat Rejtymu za skvelou praci, kterou odvadi. Aby si hracov nebral az tak k srdcu a neplakal kvoli nim a hlavne aby nemazal dalsi mesta a nedaval vsetkym kill. Ludia pridajte sa, bo ak ho neukludnime, tak chce pokracovat kazdy den s mazanim jedneho mesta za druhym.
A tohle neni vtip ani 1.april.
Re: Poděkování
Posted: 19:14 02. Apr 2009
by Pajule
sakra tady to fakt vypadá jak na pískovišti kde se děcka hádaj o svoje bábovičky!ano ano ano já si je taky hájim muhahaha hlavně zelené

ale abych nespamovala...
Díííky moc zase Grombovi , Elvinoví , Falloví za krásné zpestření těch magicky apdajících dní na Thááálijce , kdy se nejde učit ani nic , protože se musim smát výžbletům , který nejčastěji Grombo říká.Fakt se vždy nasměju !!!
Pak díky Thalijce za její krásné lagy(a to je úpřímně) , protože se mi páčí jak půlhodiny střílim do jedné bytosti a ona je táák rychlá , že pak je hnedka u mě , takovej adrenalin neni ani skákání z mostu na kusu špagátu.Asi se to nikomu nelíbí , že Thalije padá , ale mě fakt jo , páč to přináší ojedinělé zážitky a zajímavé zpestření ...Takže díky thaliee
a vše je myšleno OPRAVDU vážně , žádnej úpal , žádný nic

čistě zelená pravda

(a tyrkysovej smail)