Page 43 of 331

Re: Poděkování

Posted: 21:07 01. Apr 2009
by Krata
jako když se na srazu spolu opijem tak to znamená, že se nemůžem pohádat? :D

Re: Poděkování

Posted: 21:10 01. Apr 2009
by Krata
ty ses na mě mračil? .. a já si dělal takovou práci s tou mapou a abych vás odnavigoval k tomu hotelu a ještě sem se snažil vás pak nezbudit na hotelu a ještě sem vás nevykopal z těch cool paland v patře a ty ses na mě mračil?!

Re: Poděkování

Posted: 21:12 01. Apr 2009
by Marvin
Snazil nevzbudit? Ved si mi o piatej rano volal aby som ti isiel otvorit dvere :D

Re: Poděkování

Posted: 21:12 01. Apr 2009
by Pajule
Krata wrote:jako když se na srazu spolu opijem tak to znamená, že se nemůžem pohádat? :D

je mnou dokázáno , že hádat se můžou jen holky :twisted: ... protože sou to veliký mrchy hahaha HARPUŠE

Re: Poděkování

Posted: 21:28 01. Apr 2009
by Krata
Marvin wrote:Snazil nevzbudit? Ved si mi o piatej rano volal aby som ti isiel otvorit dvere :D

práskači :D

Re: Poděkování

Posted: 21:51 01. Apr 2009
by kucik
Spameri!

Re: Poděkování

Posted: 21:55 01. Apr 2009
by Pajule
kucik wrote:Spameri!
každym coulem a nebýt jejich spamování tak ti to snim hehe , ještě , že spameři se nezapřou :mrgreen: :twisted:

kdo se pak má tu fyziku na zejtra naučit :cry: :cry:

Re: Poděkování

Posted: 21:59 01. Apr 2009
by Tretas
*s nechápavým usměvem čumí* :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 22:59 01. Apr 2009
by Neithan1
Krata wrote:ty ses na mě mračil? .. a já si dělal takovou práci s tou mapou a abych vás odnavigoval k tomu hotelu a ještě sem se snažil vás pak nezbudit na hotelu a ještě sem vás nevykopal z těch cool paland v patře a ty ses na mě mračil?!
k comu by mi bola mapa ??? vsetko sme nasli uplne v pohode.. zobudit by si ma nezobudil ani kebyze chces :mrgreen: vykopat z paland ? to nieje fyziologicky mozne.. a naviac som si to vymyslel.. spokojny ??

Re: Poděkování

Posted: 23:05 01. Apr 2009
by igor
No, dovolim si citovat jednu hlášku: "Pajky a Tretas to sežrali i s navijákem a jako předkrm si dali časopis Udice" :D

Re: Poděkování

Posted: 06:43 02. Apr 2009
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: asi tak... ten včerejšek byl zákeřný, minimálně 3 lidi si ze mě udělali prdel :-D

Re: Poděkování

Posted: 06:45 02. Apr 2009
by Pajule
igor wrote:No, dovolim si citovat jednu hlášku: "Pajky a Tretas to sežrali i s navijákem a jako předkrm si dali časopis Udice" :D
ohmf po náročném dni , kdo by se divil? :D :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 06:47 02. Apr 2009
by Tretas
a abych taky nespamowal toto forko, tak bych vám chtěl poděkkovat, jak jste mě pěkně napálili!!! :evil: :evil: :evil:

Re: Poděkování

Posted: 18:40 02. Apr 2009
by Daanri
Ja chci podekovat Rejtymu za skvelou praci, kterou odvadi. Aby si hracov nebral az tak k srdcu a neplakal kvoli nim a hlavne aby nemazal dalsi mesta a nedaval vsetkym kill. Ludia pridajte sa, bo ak ho neukludnime, tak chce pokracovat kazdy den s mazanim jedneho mesta za druhym. :shock: :shock: :shock:

A tohle neni vtip ani 1.april.

Re: Poděkování

Posted: 19:14 02. Apr 2009
by Pajule
sakra tady to fakt vypadá jak na pískovišti kde se děcka hádaj o svoje bábovičky!ano ano ano já si je taky hájim muhahaha hlavně zelené :wink: ale abych nespamovala...

Díííky moc zase Grombovi , Elvinoví , Falloví za krásné zpestření těch magicky apdajících dní na Thááálijce , kdy se nejde učit ani nic , protože se musim smát výžbletům , který nejčastěji Grombo říká.Fakt se vždy nasměju !!!

Pak díky Thalijce za její krásné lagy(a to je úpřímně) , protože se mi páčí jak půlhodiny střílim do jedné bytosti a ona je táák rychlá , že pak je hnedka u mě , takovej adrenalin neni ani skákání z mostu na kusu špagátu.Asi se to nikomu nelíbí , že Thalije padá , ale mě fakt jo , páč to přináší ojedinělé zážitky a zajímavé zpestření ...Takže díky thaliee

a vše je myšleno OPRAVDU vážně , žádnej úpal , žádný nic :wink: čistě zelená pravda :mrgreen: (a tyrkysovej smail)