Page 44 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:07 01. Jun 2009
by Cairon
Pajule wrote: joo poušt je na pohodu , sem jí v klidu projížděla občas si udělala menší piknik :mrgreen: pěknej klid tam je hezky..doporučuju ;)
Jen bych ti rád Pajulko připoměl, že neexistuje místo na pohodu kde by se ti nic nemohlo stát.., :twisted: :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 22:21 01. Jun 2009
by Tretas
Tak já jsem se rozhodl pomoct WB s pouští, tak mi držte palce ať mi to vydrží a nějaké moje lokace se objeví na serveru. :-D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:16 02. Jun 2009
by Pajule
Tretas wrote:Tak já jsem se rozhodl pomoct WB s pouští, tak mi držte palce ať mi to vydrží a nějaké moje lokace se objeví na serveru. :-D

přeji pevného nerva...já když se o to pokoušela , tam sem vzteky málem rozbila comp..ale nějaký věci kolem to odnesly :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 21:20 03. Jun 2009
by Kiri
Cairon wrote:
Pajule wrote: joo poušt je na pohodu , sem jí v klidu projížděla občas si udělala menší piknik :mrgreen: pěknej klid tam je hezky..doporučuju ;)
Jen bych ti rád Pajulko připoměl, že neexistuje místo na pohodu kde by se ti nic nemohlo stát.., :twisted: :twisted:
klid...to prece pozna kazdej, kdo se logne na server... :twisted:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 00:49 07. Jun 2009
by aster3
Na Thalii mi chybi verejne osvetleni. Jako jeste ve vesnicich bych mozna pochopil ze neni, ikdyz by melo byt i nejake chatrne ve vesnickach ale ve velkych mestech jako je napr. Karatha mi fakt chybi to osvetleni :roll:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:09 07. Jun 2009
by LDamian
Ja vim, ze je moc prace, ale tak v ramci topiku...

Chybi mi na webu informace o vsech zmenach, ktere se provedly u kouzel, schopnosti a postav. Ta verze co tam je myslim neni uplne aktualni (kouzla rychlost, call lighting...) a zaroven prislusne topicy byly uz presunuty nekam do kose, kde se to velmi tezko dohledava.

Predem dekuji. :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:12 01. Jul 2009
by Pajule
pánové pánové , tak sem prolejzala koš :D (dělam si praxi na popeláře ;) ) a našla sem zajímavej topic http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=1&t=93 neslibujete nějakou tu společnou akci už skoro ..přemýšlí , kdy že to ten zrádnej wipe byl* rok? :D vim , že je moc práce..ale chtělo by to trochu se odreagovat ne?Mohhla by bejt společenská akce třebas na počest dobrodruhům co padli u draka před real rokem ve hře to bude hafec roku ...

děkuju tvá mána :D



//edit : dokonce si všiměte datumu kdy se to psalo Napsal: 19:15 30. Dub 2007 :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:48 01. Jul 2009
by Tretas
Teď to bude asi všelijaké přes prázdiny ale tak v září se snad nějaké DM obětuje ne? Bylo by to super.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:56 01. Jul 2009
by nomis_b
hm, no muzete treba i neco nacnout vy jako hraci, ne ? treba oslavna chalstacka u nejake sochy, ci hrobu (napr knezove by mohli u nejakych vyznamnych predwipovych knezu)
urcite , kdzy to bude v IC sekci se nejake Dm najde.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:58 01. Jul 2009
by Krata
Dm nebude nic prozrazovat ale už se na společenské akce něco chystá :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:16 08. Jul 2009
by tao kan
Chybí CEP zbraně v dobrodruhově krámku. Marně se Viktorius shání po pořádném obouručním kladivu. Snad brzy mu drak cestu zkříží a poctí ho soubojem jež mu krásné Drakobijcovo kladivo přinese.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:47 08. Jul 2009
by jachyra
Poriadne CEP zbrane nechýbajú ;D len sa treba zastaviť za správnymi ľuďmi a máš také kladivo, že až oči vyvalíš ;D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:09 08. Jul 2009
by tao kan
U sto hovad a komárů! Snažíš se nám tu nabůlíkovat, že Viktorius není světem ošlehaný? Pozor na jazyk hříšná ženo!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 20:56 09. Jul 2009
by Enceladus
Rejty wrote:Tak si ty šaty udělejte v toolu a DM vám je dá...
Vyrobila jsem šaty v toolsetu a vyexportovala je do *.erf, můžete mi je někdo prosím dát do hry Nimue? Nemůžu se dočkat až je zkusím :-P. Moc děkuju!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 23:08 09. Jul 2009
by kucik
Enceladus wrote:
Rejty wrote:Tak si ty šaty udělejte v toolu a DM vám je dá...
Vyrobila jsem šaty v toolsetu a vyexportovala je do *.erf, můžete mi je někdo prosím dát do hry Nimue? Nemůžu se dočkat až je zkusím :-P. Moc děkuju!
Oblec do nich svoji postavu a postavu posli DM.
Viz http://thalie.pilsfree.cz/kdoze-jsme-81.htm