Page 44 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:07 01. Jun 2009
by Cairon
Pajule wrote:
joo poušt je na pohodu , sem jí v klidu projížděla občas si udělala menší piknik

pěknej klid tam je hezky..doporučuju

Jen bych ti rád Pajulko připoměl, že neexistuje místo na pohodu kde by se ti nic nemohlo stát..,

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:21 01. Jun 2009
by Tretas
Tak já jsem se rozhodl pomoct WB s pouští, tak mi držte palce ať mi to vydrží a nějaké moje lokace se objeví na serveru.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:16 02. Jun 2009
by Pajule
Tretas wrote:Tak já jsem se rozhodl pomoct WB s pouští, tak mi držte palce ať mi to vydrží a nějaké moje lokace se objeví na serveru.

přeji pevného nerva...já když se o to pokoušela , tam sem vzteky málem rozbila comp..ale nějaký věci kolem to odnesly

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 21:20 03. Jun 2009
by Kiri
Cairon wrote:Pajule wrote:
joo poušt je na pohodu , sem jí v klidu projížděla občas si udělala menší piknik

pěknej klid tam je hezky..doporučuju

Jen bych ti rád Pajulko připoměl, že neexistuje místo na pohodu kde by se ti nic nemohlo stát..,

klid...to prece pozna kazdej, kdo se logne na server...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 00:49 07. Jun 2009
by aster3
Na Thalii mi chybi verejne osvetleni. Jako jeste ve vesnicich bych mozna pochopil ze neni, ikdyz by melo byt i nejake chatrne ve vesnickach ale ve velkych mestech jako je napr. Karatha mi fakt chybi to osvetleni

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 07:09 07. Jun 2009
by LDamian
Ja vim, ze je moc prace, ale tak v ramci topiku...
Chybi mi na webu informace o
vsech zmenach, ktere se provedly u kouzel, schopnosti a postav. Ta verze co tam je myslim neni uplne aktualni (kouzla rychlost, call lighting...) a zaroven prislusne topicy byly uz presunuty nekam do kose, kde se to velmi tezko dohledava.
Predem dekuji.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:12 01. Jul 2009
by Pajule
pánové pánové , tak sem prolejzala koš

(dělam si praxi na popeláře

) a našla sem zajímavej topic
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=1&t=93 neslibujete nějakou tu společnou akci už skoro ..přemýšlí , kdy že to ten zrádnej wipe byl* rok?

vim , že je moc práce..ale chtělo by to trochu se odreagovat ne?Mohhla by bejt společenská akce třebas na počest dobrodruhům co padli u draka před real rokem ve hře to bude hafec roku ...
děkuju tvá mána
//edit : dokonce si všiměte datumu kdy se to psalo Napsal: 19:15 30. Dub 2007

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:48 01. Jul 2009
by Tretas
Teď to bude asi všelijaké přes prázdiny ale tak v září se snad nějaké DM obětuje ne? Bylo by to super.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:56 01. Jul 2009
by nomis_b
hm, no muzete treba i neco nacnout vy jako hraci, ne ? treba oslavna chalstacka u nejake sochy, ci hrobu (napr knezove by mohli u nejakych vyznamnych predwipovych knezu)
urcite , kdzy to bude v IC sekci se nejake Dm najde.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:58 01. Jul 2009
by Krata
Dm nebude nic prozrazovat ale už se na společenské akce něco chystá

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 10:16 08. Jul 2009
by tao kan
Chybí CEP zbraně v dobrodruhově krámku. Marně se Viktorius shání po pořádném obouručním kladivu. Snad brzy mu drak cestu zkříží a poctí ho soubojem jež mu krásné Drakobijcovo kladivo přinese.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:47 08. Jul 2009
by jachyra
Poriadne CEP zbrane nechýbajú ;D len sa treba zastaviť za správnymi ľuďmi a máš také kladivo, že až oči vyvalíš ;D
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:09 08. Jul 2009
by tao kan
U sto hovad a komárů! Snažíš se nám tu nabůlíkovat, že Viktorius není světem ošlehaný? Pozor na jazyk hříšná ženo!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:56 09. Jul 2009
by Enceladus
Rejty wrote:Tak si ty šaty udělejte v toolu a DM vám je dá...
Vyrobila jsem šaty v toolsetu a vyexportovala je do *.erf, můžete mi je někdo prosím dát do hry Nimue? Nemůžu se dočkat až je zkusím

. Moc děkuju!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:08 09. Jul 2009
by kucik
Enceladus wrote:Rejty wrote:Tak si ty šaty udělejte v toolu a DM vám je dá...
Vyrobila jsem šaty v toolsetu a vyexportovala je do *.erf, můžete mi je někdo prosím dát do hry Nimue? Nemůžu se dočkat až je zkusím

. Moc děkuju!
Oblec do nich svoji postavu a postavu posli DM.
Viz
http://thalie.pilsfree.cz/kdoze-jsme-81.htm