Page 44 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:46 26. Nov 2009
by Jeanes
Matrix bežící na Windows XP

http://www.youtube.com/watch?v=yX8yrOAjfKM

Re: Vtípky

Posted: 23:46 26. Nov 2009
by Sobik
Image

Re: Vtípky

Posted: 00:22 27. Nov 2009
by Sobik
Image
Takovou superschopnost bych taky občas chtěl. :D

Re: Vtípky

Posted: 13:52 27. Nov 2009
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 15:03 27. Nov 2009
by LDamian
kucik wrote:Jak je důležité umět se domluvit.

Ten druhej je uzasnej. :) :)

Re: Vtípky

Posted: 15:09 27. Nov 2009
by venomeq
jj ten druhej je fakt dobrej

Re: Vtípky

Posted: 16:42 27. Nov 2009
by Garett
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:52 27. Nov 2009
by -RoF-
Nevím jestli se to tu hodí, ale mě to pobavilo. Jako porovnání těch dvou ženských....hej to je úžasné (a ne jen kvůli těm plavkách :roll: )
http://www.novinky.cz/koktejl/185448-ne ... -prsa.html

Re: Vtípky

Posted: 03:41 28. Nov 2009
by Miky
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:54 28. Nov 2009
by Sobik
Je to už starý, ale pobaví mě to vždycky. :D
Podporuj svého nácka

Re: Vtípky

Posted: 15:35 29. Nov 2009
by innfra

Re: Vtípky

Posted: 22:42 29. Nov 2009
by Krata
http://www.youtube.com/watch?v=3h0SswsOsEo
neni to vlastně vůbec vtípek, ale moc pěkné video, které se myslim bude líbit :)

Re: Vtípky

Posted: 13:57 01. Dec 2009
by Minde
no...kolik má vaše auto koni? :)

Re: Vtípky

Posted: 20:08 01. Dec 2009
by Modrovousice
No tohle není zrovna vtípek... Ale je to pěkné na koukání, ikdyž je to nacvičené a sehrané :)
http://www.youtube.com/watch?v=rqQI_5zH_eI

Re: Vtípky

Posted: 12:25 04. Dec 2009
by Minde
pohádka