Re: Pady serveru
Posted: 11:26 12. Mar 2011
Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.
maku wrote:Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.
Radim wrote:Když server padne během dne tak se upozornění o restartu nekoná pokud se nepletu,na to si musíte dát bacha sami.
Nevím jestli to teď zlobí jen mě,ale zase se mi hlásí jako off-line
Nic si z toho nedělejwsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...
No jo dvanáct K v háji ale to vem čert ale 4K8 xp mě docela mrzí - zvlášť když sem včera zemřela ještě dvakrát....:-/Silvaner01 wrote:Nic si z toho nedělejwsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...dneska o pul dasátý pochcípala pulka servru
No jo..ale ta pulka serveru dostane expy zpatkySilvaner01 wrote:Nic si z toho nedělejwsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...dneska o pul dasátý pochcípala pulka servru
No já taky koukám, zřejmě jsem se zasekl i jáPráček wrote:takhle se spamuje sorrowale už to konečně jde
edit: ale koukam ze nejsi sám
Narsith wrote:No jo..ale ta pulka serveru dostane expy zpatkySilvaner01 wrote:Nic si z toho nedělejwsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...dneska o pul dasátý pochcípala pulka servru
My ne
.I kdž je opravdu hovadina jit pred restartem do dungu jak napsal maku ale my tam fakt byli asi hodinu.