Page 44 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 11:26 12. Mar 2011
by maku
Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.

Re: Pady serveru

Posted: 12:22 12. Mar 2011
by wallndwill
zda se mi to nebo server porad nejede?.. nerad bych cekal na naslapnuti serveru a pritom chyba byla nekde jinde :-)

Re: Pady serveru

Posted: 13:55 12. Mar 2011
by Sorrow
Pořád je to seklé :?

Re: Pady serveru

Posted: 13:56 12. Mar 2011
by Sorrow
Pořád je to seklé :?

Re: Pady serveru

Posted: 13:57 12. Mar 2011
by Sorrow
Pořád je to seklé :?

Re: Pady serveru

Posted: 15:05 12. Mar 2011
by Práček
takhle se spamuje sorrow :D ale už to konečně jde

edit: ale koukam ze nejsi sám :)

Re: Pady serveru

Posted: 15:12 12. Mar 2011
by Silvaner01
ty jo chudák admin co to bude přemazávat :P

Re: Pady serveru

Posted: 15:15 12. Mar 2011
by wsweetjane
maku wrote:Chodit před pravidelným restartem do dungu je celkem hovadina, ne? A neprobíhající hláška o restartu nic nemění na faktu, že restart se opakuje den co den ve stejný čas.

No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...:(

Re: Pady serveru

Posted: 15:18 12. Mar 2011
by wsweetjane
Radim wrote:Když server padne během dne tak se upozornění o restartu nekoná pokud se nepletu,na to si musíte dát bacha sami.

Nevím jestli to teď zlobí jen mě,ale zase se mi hlásí jako off-line

Měl to být normální restart ve dvě v noci - ale protože sme se v tom dungeonu zasekli byli sme tam snad hodinu, možná třičtvrtě - bez upozornění se prostě svět jen tak vypnul...jak vypadalo nalogování to si dokážeš představit;-)

Re: Pady serveru

Posted: 15:18 12. Mar 2011
by Silvaner01
wsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...:(
Nic si z toho nedělej :) dneska o pul dasátý pochcípala pulka servru :twisted:

Re: Pady serveru

Posted: 15:21 12. Mar 2011
by wsweetjane
Silvaner01 wrote:
wsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...:(
Nic si z toho nedělej :) dneska o pul dasátý pochcípala pulka servru :twisted:
No jo dvanáct K v háji ale to vem čert ale 4K8 xp mě docela mrzí - zvlášť když sem včera zemřela ještě dvakrát....:-/

Re: Pady serveru

Posted: 15:23 12. Mar 2011
by Narsith
Silvaner01 wrote:
wsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...:(
Nic si z toho nedělej :) dneska o pul dasátý pochcípala pulka servru :twisted:
No jo..ale ta pulka serveru dostane expy zpatky :) My ne :wall:.I kdž je opravdu hovadina jit pred restartem do dungu jak napsal maku ale my tam fakt byli asi hodinu.Takže poučeni,do dungu choďte minimalně dvě hodiny před restartem,protože jak se vyskytnou nejaky komplikace nebo si jen chcete dokazat ze přeci ty potvory jedny nehezky mužete sundat tak muže přijt restart bez hlašeni a třeba i o 10 minut dřiv 8)

Re: Pady serveru

Posted: 15:23 12. Mar 2011
by Sorrow
Práček wrote:takhle se spamuje sorrow :D ale už to konečně jde

edit: ale koukam ze nejsi sám :)
No já taky koukám, zřejmě jsem se zasekl i já :D

Re: Pady serveru

Posted: 15:24 12. Mar 2011
by Silvaner01
Narsith wrote:
Silvaner01 wrote:
wsweetjane wrote: No byli sme v tom dungeonu asi hodinu - měli sme tam menší komplikace - a co se mě týče - myslela sem že do restartu je ještě chvíle času na cestu zpátky...a najednou se vypnul - nejlepší ovšem bylo že sem se při logu chytla do pasti která tam předtím samozřejmně nebyla...byla sundaná...:(
Nic si z toho nedělej :) dneska o pul dasátý pochcípala pulka servru :twisted:
No jo..ale ta pulka serveru dostane expy zpatky :) My ne :wall:.I kdž je opravdu hovadina jit pred restartem do dungu jak napsal maku ale my tam fakt byli asi hodinu.

možná dostane, ale koukám že jak je to furt seklý tak možná příští vánoce :twisted:

Re: Pady serveru

Posted: 15:37 12. Mar 2011
by wsweetjane
My tam ale nešli před restartem:(
Šli sme tam a byla snad hodina do restartu, ale sekli sme se tam...:-/ Šlo nám to opravdu z tuha...Tím že se to protáhlo...nám ani nedošlo že už by se to mělo blížit k restartu...

Sme byli u zlobrů a sme celkem slabé lvl nakonec sme ten dungeon stejně nezvládli dojít dokonce ale tohle se stalo tak v půlce:(

Gorgonu sem pak nezvládla ani s mordekainovým mečem:(