Page 44 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:00 09. Jan 2011
by venomeq
http://www.youtube.com/watch?v=Xhvd9twPEIo
Nejlepsi hudba co sem kdy slysel k filmu:)
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:57 09. Jan 2011
by Woxa
Molly23 wrote:Další chlastací písnička...
Jeste Happy little boozer a let's drink jsi zapomel

Kazdopadne Tequila me docela zklamala.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:22 11. Jan 2011
by -RoF-
Hej tohle nezní špatně s tou italštinou, ale je to určitě od někoho převzatá písnička ne? Nevíte od koho?
Mägo de Oz - Mañana Empieza hoy
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:35 11. Jan 2011
by Prasokralik
až na to že je to španělštína
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:37 11. Jan 2011
by -RoF-
Prasokralik wrote:
až na to že je to španělštína
A jo vlastně

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:42 11. Jan 2011
by Cyprian
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 09:33 13. Jan 2011
by Cyprian
Pardon za dualpost, ale nejak to tu umřelo. Mám na vás velmni sofistikovaný dotaz. POvězte mi co tolik lidí vidí na kapele Anihilator? Nemám problém s tím, že ta kapela je už lehce strašího data, spíš naopak to dovedu ocenit, ale nedokážu najít co je na anihilatoru tak užasného. Zkrátka mi to přijde jako tuctovka mvhodná na dopolední vysílání radia Beat

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:53 13. Jan 2011
by Lord_Berserk
Ja teda nevim, ale ja tu vidim jen jednoho jejiho skalniho fanouska
Ale dneska sem koukal na Retro TV a tendle "fantasy bojovej klip se super Hollywoodskejma efektama" mi pobavil.
Kroska vs Kun
http://www.youtube.com/watch?v=WjVBypfFAck
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:59 13. Jan 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:17 13. Jan 2011
by kucik
Osobně nemám nic proti dopolednímu vysílání radia Beat. U něčeho se musim probudit cesou do práce

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:29 13. Jan 2011
by Molly23
Já tu teda vím jen o sobě hehe... no povím co je na Annihilatoru tak zajímavé. Annihilator je projekt 3. nejlepšího metalového kytaristy Jeffa Waterse, sám skládá asi 95 procent ze všech skladeb a zbylých pět je potom práce Dava Paddena, současného zpěváka (už je tam 8 let). Do roku 2002 byl jediným stálým členem Jeff Waters, kapela vystřídala mnoho zpěváků a i její instrumentální stránka je velmi rozmanitá. Od balad, přes hard rock až po speed metal. Proč ji tak zbožnuju? Prostě Jeff Waters a jeho styl hry na kytaru... je to můj vzor

.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:03 13. Jan 2011
by Prasokralik
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:35 13. Jan 2011
by Desmond
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:05 13. Jan 2011
by kucik
To's u mě teda hluboko klesnul.
Připomínám blížící se koncert Whitesnake
http://www.youtube.com/watch?v=wkNmVBsxbW4&ob=av2el
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 17:22 13. Jan 2011
by Lord_Berserk
Jooo ty myslis - Judas Priest a predskokani Whitesnake

Vo tom premejslim ... hlavne kvuli Judas. Posledne v T-Mobile arene to bylo skvely
A ja zas pripominam blizici se Metalfest - Plzen
Saxon, Accept ... jasna volba