Page 44 of 96
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:45 09. Sep 2012
by Prasokralik
na ty poslké srance mrkat opravdu nebudu

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:01 09. Sep 2012
by Molly23
Prasokralik wrote:na ty poslké srance mrkat opravdu nebudu

Hlupáčku

jestli jsou ty filmy dle tebe sranec, tak pro ten film co jsi předtím posílal neexistuje na této škále slovo... řekněme že se nachází na intervalu mezi tím nejhorším známým a nekonečnem nejhoršna.
Ale troufám si odhadovat, že to nazýváš srancem jen kvůli tomu, že to tu má hodně lidí rádo.
Ale přečti si knihy (pokud čteš vůbec), dle mě mnohem lepší než filmy, ale i filmy jsou podle mě luxusní.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:04 09. Sep 2012
by Prasokralik
Ne, je to sranec
to už i ta sněhurka a lovec je lepší podívaná
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 21:13 09. Sep 2012
by Molly23
A ty jsi to viděl že hodnotíš?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:48 10. Sep 2012
by Braenn
Molly23 wrote:A ty jsi to viděl že hodnotíš?
Myslím že to, aby to viděl, zakazuje i zákon pravděpodobnosti, neboť by se potom musel do sebe zhroutit a sám sebe pozřít jeho svět, vnímající historii někde na bázi výše doporučovaných filmů. Některá prozření jsou prostě nemožná ze své přirozenosti, neboť narážejí na hranice osoby samotné.
A česky by se dalo říct, že každému, co jeho jest.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 14:57 10. Sep 2012
by Prasokralik
tydle vaše polské nádhery jsou historické filmy asi jako vinettou dokument o indiánech...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:25 10. Sep 2012
by J.F.Payne
Nikdo netvrdil, že to jsou historické filmy - ale beze sporu je to povedená historická fikce, dobře natočená, zasazená do konkrétního období, které se tvůrci filmu snažili co nejvíce repsektovat. Kostýmům a výpravě povětšinou není co vytknout, až na pár drobností, kterých si nikdo nevšimne (jeden kozák má v bitvě u Žlutých vod například místo muškety Mosin Nagant). Stejně tak interiéry jsou fajn. Fakt doporučuju překousnout původní nechuť a dát tomu šanci. Pan Wolodyjowski a Potopa nejsou zas tak spektakulární, ale Ohněm a mečem je podle mě fakt dobrá podívaná.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:51 10. Sep 2012
by Nalkanar
Mirror Mirror
Na začátku skvělý vyprávěcí styl královny

Celkově ty její hlášky a narážky mají šmrnc.
Hlad a chudoba nevypadají tak naturalisticky, jak když THOR (je to akronym pro Hunstmana samozřejmě) leží v bahně. Celkově převládá umělecký nadhled, zajímavé fešné kostýmy atd. Nemá to takové high lvl hollywoodské efekty, ale působí to o to víc pohádkověji a uvěřitelněji.
Trpoši aneb tutorial "jak hrát rogunu snadno a rychle".
Princezna má mimiku. Využívá obličejové svalstvo ve velké škále. To je velké plus

Po rogunovském výcviku začíná též hláškovat a má ten správný šmrnc. A je hezčí než královna, to je taky plus.
Oproti Huntsmanovské variantě to bylo prostě zásadně lepší
EDITové BTW: a kdo nepochopil ten konec obřadu, tak tu nemá co mluvit o filmech, přecijen je to klasické Bollywoodské dance číslo na konci. Pro takto méně znalé doporučuji, aby okoukli Slumdog Millionaire, to jim dá nápovědu.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:55 10. Sep 2012
by zachy
Garett wrote:Kdo má slabost pro akční hrdiny 90tých let tak si určitě nenechte ujít
Expendables 2.
Některý scény sice přehnaný, ale nasmál jsem se u toho jako už dlouho ne, ty hlášky za to stojí

Super film

doporučuju sehnat bandu kámošů a jít na to do kina

Dobře se zasmějete

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 15:55 10. Sep 2012
by Molly23
Ohněm a mečem je dobrý, ale já mám nejraději Potopu, možná jsem ale také ovlivněn literární předlohou, která byla opravdu skvělá... ach, když vzpomenu na ono dobývání kláštera. V knize je to asi nejepičtější část.
Jinak kozáka s Mosinem chci vidět hehe. Nemáš screen? V jaké scéně to je?
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 17:27 10. Sep 2012
by Braenn
Nalkanar wrote:EDITové BTW: a kdo nepochopil ten konec obřadu, tak tu nemá co mluvit o filmech, přecijen je to klasické Bollywoodské dance číslo na konci. Pro takto méně znalé doporučuji, aby okoukli Slumdog Millionaire, to jim dá nápovědu.

Milionáře z chatrče jsem viděla, taneček na konci tam se mi líbil. Nevadil. Bollywood znám také, dokonce i některé méně známé dílka, třeba mohu doporučit úžasný film
http://www.csfd.cz/film/236709-taare-zameen-par/ *, velice hezky podchycující svět a chování velmi silné dyslexie u dítěte ve společnosti, kde to není příliš známý pojem. Možná příliš růžové omáčky na závěr, ale bylo to hezké. A poučné.
A jak to tam rozbalí jejich učitel výtvarky co do tanečků a písní, to může nějaká mirror mirror jít vytírat podlahu

Jen u toho vypadá trochu jako pedofil. Ale to je tím, že jsem zkažená západním pohledem "chlap přespříliš sahající na děti je podezřelý" .
*P.S. Ovšem samotný popis filmu na csfd o tom, jak je nebohý chlapec
zužován svým okolím by zasloužil svůj vlastní taneček.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:35 10. Sep 2012
by Bahnak
Nalkanar wrote:Pro takto méně znalé doporučuji, aby okoukli Slumdog Millionaire, to jim dá nápovědu.

Uf, to je jako srovnávat Star Wars s Létajícím Čestmírem....
Prasokralik wrote:tydle vaše polské nádhery jsou historické filmy asi jako vinettou dokument o indiánech...
OK, tak si od tebe nechám tedy poradit pane znalče, jmenuj jiný fiktivně-historický film s obdobnou tématikou která by mohla odolat srovnání s tím nechutným "polským brakem". (výprava, kostýmy, hudba, casting, interiéry, exteriéry, scénář, režie, herecké výkony, šerm)
Pokud tohle budeš citovat a uvedeš jednoznačnou odpověď, překvapíš docela dost lidí, pokud ne, potvrdíš že jsi tlučhuba první třídy kterého nezajímá téma TOPICu ale jen rýpání do ostatních. S tím si ale zůstaň ve SPAMu kde tvůj Trolling patří.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 18:41 10. Sep 2012
by Prasokralik
The Duelists
Rob Roy
atd.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 19:13 10. Sep 2012
by Caehan
Taras Bulba mě příjemně překvapil - díky němu mám teď měřítko pro tu ostatní propagandistickou sra***, která se na obrazovkách občas objeví.
100 miliTarasů už začíná být dost silné kafe.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Posted: 20:09 10. Sep 2012
by Bahnak
Bahnak wrote:... jmenuj jiný fiktivně-historický film s obdobnou tématikou ...
Prasokralik wrote:The Duelists
Rob Roy
atd.
???
Můžeš prosím upřesnit v čem že je ta tématika obdobná?
Chmelnického povstání 1648-1649, vpád Švédů a Tatarů, vše se motá kolem Litvy, Ukrajiny, Polska či Slezska.
... vs. příběh Skotského zemana počátkem 18.stol...
Asi už chápu tvé zobecnění "historie" na "vše co má na sobě kus špinavého hadru je historické".
Pak se asi nemáme o čem bavit a Ironclud bude tvým favoritem i nadále...
Rob Roy je můj oblíbený snímek, ale srovnání je úplně mimo mísu...