Page 44 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 13:49 09. Jan 2012
by G14
lec bylo by to mozna jeho prani i mnoha jinych, musim te zklamat

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:43 10. Jan 2012
by Czech_Luthor
Tak aby se neřeklo, že tu Fall není...
Hrozně moc děkuju jachyrce, že mi ho takhle upravila

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:22 10. Jan 2012
by xpm335
Ezio s křídlama! proboha! kam ten svět spěje!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 20:29 10. Jan 2012
by de Aers
xpm335 wrote:Ezio s křídlama! proboha! kam ten svět spěje!

Na thálii.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:02 13. Jan 2012
by jachyra
Czech_Luthor wrote:
Hrozně moc děkuju jachyrce, že mi ho takhle upravila

Rado sa stalo
a reku, nepindajte ľudia, len žiarlite

.. kuknite na bludy, čo sa v predchádzajúcich 44 stránkach napridávalo a potom skúste zase šomrať
Konečne je tu pridané aj niečo pekné!!!
EDIT: ako kukám tak kukám ... nikde nevidím moju Korušku

tak šup sem s ňou:
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 02:06 13. Jan 2012
by Molly23
To se mě trošku dotklo

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:36 13. Jan 2012
by de Aers
Já jsem si nedávno ty obrázky tady projížděl všechny. Nejvíc jsem se zasmál, když jsem narazil na Playdwarf

a pak na postavu Ralik Nom.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 09:53 13. Jan 2012
by jachyra
de Aers wrote:Já jsem si nedávno ty obrázky tady projížděl všechny. Nejvíc jsem se zasmál, když jsem narazil na Playdwarf

a pak na postavu Ralik Nom.
Nápodobne, ja som sa FAKT pobavila
Molly23 wrote:To se mě trošku dotklo

XD o tebe to neplatí
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:11 22. Jan 2012
by Molly23
Rien!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:12 22. Jan 2012
by Prasokralik
...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:41 22. Jan 2012
by XŠevyX
Že by Grór .?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 18:20 23. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Formiani kralovna

....ackoliv dle obrazku je to vcela, porad mi ji pripomina

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:35 12. Feb 2012
by Molly23
Hledejte a hádejte

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:41 12. Feb 2012
by Braenn
Ten tvůj bard je na tom obrázku přesnej!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:43 12. Feb 2012
by Nalkanar
A v levém dolním rohu, s bradkou a lehce prošedivělý... Ali, kdyby se věci udály trošku jinak
Ale jinak perfektní k těm historkám o Škopku