Page 44 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 13:49 09. Jan 2012
by G14
lec bylo by to mozna jeho prani i mnoha jinych, musim te zklamat :P :mrgreen:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:43 10. Jan 2012
by Czech_Luthor
fall1c.jpg
Tak aby se neřeklo, že tu Fall není...

Hrozně moc děkuju jachyrce, že mi ho takhle upravila :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:22 10. Jan 2012
by xpm335
Ezio s křídlama! proboha! kam ten svět spěje! :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 20:29 10. Jan 2012
by de Aers
xpm335 wrote:Ezio s křídlama! proboha! kam ten svět spěje! :D
Na thálii.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 02:02 13. Jan 2012
by jachyra
Czech_Luthor wrote: Hrozně moc děkuju jachyrce, že mi ho takhle upravila :wink:

Rado sa stalo :mrgreen:

a reku, nepindajte ľudia, len žiarlite :twisted: .. kuknite na bludy, čo sa v predchádzajúcich 44 stránkach napridávalo a potom skúste zase šomrať :twisted:

Konečne je tu pridané aj niečo pekné!!!


EDIT: ako kukám tak kukám ... nikde nevidím moju Korušku :mrgreen: tak šup sem s ňou:
Kora3.jpg

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 02:06 13. Jan 2012
by Molly23
To se mě trošku dotklo :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:36 13. Jan 2012
by de Aers
Já jsem si nedávno ty obrázky tady projížděl všechny. Nejvíc jsem se zasmál, když jsem narazil na Playdwarf :D a pak na postavu Ralik Nom.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 09:53 13. Jan 2012
by jachyra
de Aers wrote:Já jsem si nedávno ty obrázky tady projížděl všechny. Nejvíc jsem se zasmál, když jsem narazil na Playdwarf :D a pak na postavu Ralik Nom.
Nápodobne, ja som sa FAKT pobavila :mrgreen:

Molly23 wrote:To se mě trošku dotklo :)
XD o tebe to neplatí

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:11 22. Jan 2012
by Molly23
Rien!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:12 22. Jan 2012
by Prasokralik
...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:41 22. Jan 2012
by XŠevyX
Že by Grór .? :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 18:20 23. Jan 2012
by xxxMajkyxxx
Formiani kralovna :) ....ackoliv dle obrazku je to vcela, porad mi ji pripomina

Image

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:35 12. Feb 2012
by Molly23
Hledejte a hádejte :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:41 12. Feb 2012
by Braenn
Ten tvůj bard je na tom obrázku přesnej! :)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:43 12. Feb 2012
by Nalkanar
A v levém dolním rohu, s bradkou a lehce prošedivělý... Ali, kdyby se věci udály trošku jinak :mrgreen:

Ale jinak perfektní k těm historkám o Škopku