Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Posted: 20:36 16. Mar 2014
já ti to řeknu asi takhle, ty servery jsou nějak nestabilní...takže to střídáme...pokud seš na steamu tak si mě můžeš přidat
KrocakCZ
KrocakCZ
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
https://thalienwn.cz/forum/
Z CZ bych řekl, že Survivals jsou docela stabilní.radekdnb wrote:já ti to řeknu asi takhle, ty servery jsou nějak nestabilní...takže to střídáme...pokud seš na steamu tak si mě můžeš přidat![]()
KrocakCZ
jo jo, dneska jsem tam hrál a jako suprPaulus wrote:Z CZ bych řekl, že Survivals jsou docela stabilní.radekdnb wrote:já ti to řeknu asi takhle, ty servery jsou nějak nestabilní...takže to střídáme...pokud seš na steamu tak si mě můžeš přidat![]()
KrocakCZ
Jinak žádost na steamu odeslána.radekdnb wrote:já ti to řeknu asi takhle, ty servery jsou nějak nestabilní...takže to střídáme...pokud seš na steamu tak si mě můžeš přidat![]()
KrocakCZ
Jo? A jsou tam příběhy a roleplay?sandoftime wrote:Elderscrolls online + D3: reaper of souls, po nwn pak už člověk ani neštěkne.
Nemusíš se o prasokrálíka bát, není člověk a stěkat neuměl nikdy.J.F.Payne wrote:Jo? A jsou tam příběhy a roleplay?sandoftime wrote:Elderscrolls online + D3: reaper of souls, po nwn pak už člověk ani neštěkne.
Skoro v každém MMO najdeš nějakou komunitu roleplayerů. Otázkou je, jak moc se schovávají a jakou úroveň jejich RP má.J.F.Payne wrote:Jo? A jsou tam příběhy a roleplay?
A drtivá většina MMO má kvalitní příběh světa, ať už v historii, či v herní realitě. Thalie má sice slušné reálie, ale musím uznat, že nejsou až tolik využité.G-ladiator wrote:Skoro v každém MMO najdeš nějakou komunitu roleplayerů. Otázkou je, jak moc se schovávají a jakou úroveň jejich RP má.J.F.Payne wrote:Jo? A jsou tam příběhy a roleplay?
Souhlasím v obou bodech.Nalkanar wrote:A drtivá většina MMO má kvalitní příběh světa, ať už v historii, či v herní realitě. Thalie má sice slušné reálie, ale musím uznat, že nejsou až tolik využité.
