Page 44 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:36 16. Mar 2014
by radekdnb
já ti to řeknu asi takhle, ty servery jsou nějak nestabilní...takže to střídáme...pokud seš na steamu tak si mě můžeš přidat :)

KrocakCZ

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:43 16. Mar 2014
by Paulus
radekdnb wrote:já ti to řeknu asi takhle, ty servery jsou nějak nestabilní...takže to střídáme...pokud seš na steamu tak si mě můžeš přidat :)

KrocakCZ
Z CZ bych řekl, že Survivals jsou docela stabilní.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:31 16. Mar 2014
by radekdnb
Paulus wrote:
radekdnb wrote:já ti to řeknu asi takhle, ty servery jsou nějak nestabilní...takže to střídáme...pokud seš na steamu tak si mě můžeš přidat :)

KrocakCZ
Z CZ bych řekl, že Survivals jsou docela stabilní.
jo jo, dneska jsem tam hrál a jako supr

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:40 16. Mar 2014
by Paulus
radekdnb wrote:já ti to řeknu asi takhle, ty servery jsou nějak nestabilní...takže to střídáme...pokud seš na steamu tak si mě můžeš přidat :)

KrocakCZ
Jinak žádost na steamu odeslána.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 12:34 02. Apr 2014
by sandoftime
Elderscrolls online + D3: reaper of souls, po nwn pak už člověk ani neštěkne.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:12 02. Apr 2014
by J.F.Payne
sandoftime wrote:Elderscrolls online + D3: reaper of souls, po nwn pak už člověk ani neštěkne.
Jo? A jsou tam příběhy a roleplay?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:22 02. Apr 2014
by Caehan
J.F.Payne wrote:
sandoftime wrote:Elderscrolls online + D3: reaper of souls, po nwn pak už člověk ani neštěkne.
Jo? A jsou tam příběhy a roleplay?
Nemusíš se o prasokrálíka bát, není člověk a stěkat neuměl nikdy.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:19 02. Apr 2014
by G-ladiator
J.F.Payne wrote:Jo? A jsou tam příběhy a roleplay?
Skoro v každém MMO najdeš nějakou komunitu roleplayerů. Otázkou je, jak moc se schovávají a jakou úroveň jejich RP má.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:22 02. Apr 2014
by Nalkanar
G-ladiator wrote:
J.F.Payne wrote:Jo? A jsou tam příběhy a roleplay?
Skoro v každém MMO najdeš nějakou komunitu roleplayerů. Otázkou je, jak moc se schovávají a jakou úroveň jejich RP má.
A drtivá většina MMO má kvalitní příběh světa, ať už v historii, či v herní realitě. Thalie má sice slušné reálie, ale musím uznat, že nejsou až tolik využité.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 15:31 02. Apr 2014
by Zeerit
Dřím bejvaly na MMO i ofiko roleplay servery, ale co si budem povídat, moc zájem o to není a MMOčka na to nejsou stavěný.. a ty novější už vůbec. Příběh a lore(reálie) je ale co se týká zrovna Elder scrolls parádní. To ale za pár týdnů nikoho moc zajmat nebude, je to primárně pvp hra.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:32 02. Apr 2014
by G-ladiator
Nalkanar wrote:A drtivá většina MMO má kvalitní příběh světa, ať už v historii, či v herní realitě. Thalie má sice slušné reálie, ale musím uznat, že nejsou až tolik využité.
Souhlasím v obou bodech.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 11:51 03. Apr 2014
by sandoftime
Hrát eso je jako hrát skyrim jen ve více lidech. Úkoly, příběh, vše krásně nadabované atd. Pomluvám, že jde primárně o pvp hru nevěřte.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:33 03. Apr 2014
by Zeerit
Pomluvám, že to jsou pomluvy nevěřte.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 13:09 04. Apr 2014
by Nalkanar
Image

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:59 10. Jun 2014
by Molly23
Mno, otázka sice jak to bude vypadat ve finále, ale takhle to vypadá moc pěkně :)
STAR WARS
https://www.youtube.com/watch?v=2yKv45X_OIo