Page 44 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:46 16. Feb 2012
by Molly23
A vidíš, já bych i šel a třeba se nám konečně povede si předat ty věci

(potopa a šavle)
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 09:56 16. Feb 2012
by Braenn
Super! Dám vědět, neboj se že bychom vyráželi dřív než v deset ránoi.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:04 16. Feb 2012
by Braenn
Jenom připomínám, průběžně a ať to nezanikne, 9.3. taková zimní Vyšácká Párty. Ne na Vyšáku:)
Věřím, že to bude fajn. Proto dávám vědět takto dopředu a doufám že už máte všichni v kalendáři tečku

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:06 16. Feb 2012
by Fryn
Braenn wrote:Super! Dám vědět, neboj se že bychom vyráželi dřív než v deset ránoi.
Já bych se případně přidal taky, podle toho jak mi o víkendu nakonec vyjdou plány (jsem nepočítal, že ten výlet proběhne tak brzy). Každopádně dám vědět nejpozději snad do pátku večer.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:49 16. Feb 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:Jenom připomínám, průběžně a ať to nezanikne, 9.3. taková zimní Vyšácká Párty. Ne na Vyšáku:)
Věřím, že to bude fajn. Proto dávám vědět takto dopředu a doufám že už máte všichni v kalendáři tečku

Vůbec jsem si ničeho nevšiml, ale tečku si udělám.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:19 16. Feb 2012
by Molly23
K té sobotě se přiznám, že ještě nevím, ale dám snad brzy vědět

.... rád bych, ale jsou tu ještě další okolnosti ted.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:20 16. Feb 2012
by Braenn
Molly23 wrote:K té sobotě se přiznám, že ještě nevím, ale dám snad brzy vědět

.... rád bych, ale jsou tu ještě další okolnosti ted.
hm, no dej vědět. Když tak s nama pude jen Fryn, případně pak lákám ještě Drakea. Tak je v tom nenechte plavat!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:54 16. Feb 2012
by Bahnak
A navíc: chci postavit sněhuláka!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:19 16. Feb 2012
by kokosak
Tuhle sobotu? Nevazmožno.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 23:34 16. Feb 2012
by Braenn
kokosak wrote:Tuhle sobotu? Nevazmožno.
Hohoho, to bys řekl kdykoli, kdybž řekla procházka a pohyb!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 07:05 17. Feb 2012
by kokosak
Braenn wrote:
Hohoho, to bys řekl kdykoli, kdybž řekla procházka a pohyb!

To nebýt pravda! Já procházkovat!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:21 17. Feb 2012
by Fryn
Braenn wrote:hm, no dej vědět. Když tak s nama pude jen Fryn, případně pak lákám ještě Drakea. Tak je v tom nenechte plavat!
Rozhodně nenechte, kdoví jaký stavební kámen chce Bahňák použít při tvorbě toho sněhuláka

. Tímto tedy potvrzuji svou účast k oné procházce.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 15:44 19. Feb 2012
by Nalkanar
Koukám, že toho 9.3. má být i jakýsi "sraz staré EQ gardy". Tož to asik teda fakt dorazím

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:03 19. Feb 2012
by Braenn
Znovu se ozvu dost včas, kvůli potvrzení počtu lidí. A rezervaci nějaké hospůdky - kdyby měl někdo nějakej tip... Kroužci dost pohoršili, co odešel Andrej.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 17:09 19. Feb 2012
by -darkvision-
A kroužci jsou kteří?