Page 44 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 15:43 26. Oct 2012
by J.F.Payne
Snekoun wrote:Viděl jsem to a vyzkoušel v praxi. Bohužel nejsem WB abych ti řekl jak je to udělaný :?:
To musela být náhoda. Ale teoreticky by se to dalo udělat přes příkaz.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:00 26. Oct 2012
by Snekoun
J.F.Payne wrote:
Snekoun wrote:Viděl jsem to a vyzkoušel v praxi. Bohužel nejsem WB abych ti řekl jak je to udělaný :?:
To musela být náhoda. Ale teoreticky by se to dalo udělat přes příkaz.
Nebyla to náhoda je to opravdu tak udělané na jednom serveru. Bylo to ale samozřejmě udělané u NPC které při kliknutí nevyvolávají okno s dialogem.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:46 26. Oct 2012
by kucik
Snekoun wrote:Viděl jsem to a vyzkoušel v praxi. Bohužel nejsem WB abych ti řekl jak je to udělaný :?:
To není tak špatnej nápad. Otázka na kteoru událost to navázat. Protože na kliknutí se ti má spustit rozhovor, takže kdyby zároveň začal utíkat, tak by to nebylo nic moc.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:51 26. Oct 2012
by Snekoun
kucik wrote:
Snekoun wrote:Viděl jsem to a vyzkoušel v praxi. Bohužel nejsem WB abych ti řekl jak je to udělaný :?:
To není tak špatnej nápad. Otázka na kteoru událost to navázat. Protože na kliknutí se ti má spustit rozhovor, takže kdyby zároveň začal utíkat, tak by to nebylo nic moc.
Stačilo by to u postav co "nemluví" s pc.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:56 26. Oct 2012
by Shaman88
Jojo.. na OnPerception zkontroluješ jestli má npc rozhovor a jestli ne tak ji dáš at zdrhá...

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:56 26. Oct 2012
by Theogil I
Přesně, když Šnek nechce já to řeknu, takto to má udělané Neus na K II, jen některá NPC zapřádají rozhovory a tato zmíněná (co poodcházejí) s PC hovoří přes neživé předměty - v tomto případě nákupní stoly. Kliknutím na stůl s tebou obsluhující naváže rozhovor, kliknutí na NPC donutí NPC odejít kousek stranou.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:03 26. Oct 2012
by kucik
Jenže na thalii má právě rozhovor skoro každý NPC. Chce to vymyslet nějakej jinej event. Napadá mě, co kdyby to reagovalo na prohlídnutí description?

Nebo skrytej příkaz /pc zmiz :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:10 26. Oct 2012
by Snekoun
kucik wrote:Jenže na thalii má právě rozhovor skoro každý NPC. Chce to vymyslet nějakej jinej event. Napadá mě, co kdyby to reagovalo na prohlídnutí description?

Nebo skrytej příkaz /pc zmiz :)
Jo bylo by to fajn. Posledně jsem si povídal s někým na náměstí u fontány a trubač mi furt strkal trubku do hlavy a pak tam chodila ještě jiné npc co se chovalo jako by chtělo moji Markitu pořád "ojet" (nevim třeba se tím bavilo DMko :roll:)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:13 26. Oct 2012
by J.F.Payne
Hlavně aby to nefungovalo na stráže. To by nastalo roleplay peklo.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 17:17 26. Oct 2012
by Shaman88
Jo to by pak šlo nechat nějakýho povrchnana at drowům udělá cestu městem....

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:18 26. Oct 2012
by Prasokralik
Je super, kolik hráčů se mnou sdílí své potřeby navštívit toaletu. Ale fakt by obyčejné "afk" stačilo.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:02 30. Oct 2012
by Molly23
že mě někdo na foru vykopl z guildy Povrch!

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:51 30. Oct 2012
by J.F.Payne
Molly23 wrote:že mě někdo na foru vykopl z guildy Povrch!
Tyjo to jsem byl možná já, když jsem tě vyhazoval z tý naší. Zkusím napravit.

EDIT: Tak jsem to zkoušel a nejde to. Zkus napsat někomu, kdo na to má práva... :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:47 30. Oct 2012
by Prasokralik
že si kdejakej drow čte povrchový informace a pak to ještě ventiluje ve spamu

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:56 31. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
- Příliš krátký interval otevírání dveří v Alwarielu. Postava po vstupu do většiny lokací musí znovu otevírat dveře uvnitř lokace.
- Orientace postav na některých přechodech. Mnohdy postava vyleze ven stojící naproti dveřím.
- Nefunkčnost příkazu duše "Očistit tělo od nepotřebných kouzel" na efekty lektvarů
- Nevyváženě vyvážená alchymie
- Celkem chudá šperkařina, ale třeba se pletu....ještě jsem ji pořádně neprozkoumal.
- Absence průchodu z Prahvozdu do močálů.
- Spousta dalších drobností, které si třeba vybavím jindy.