Page 44 of 105

Re: World of Tanks

Posted: 13:21 09. Sep 2012
by Fryn
kucik wrote:Me na te hre zacina mirne deprimovat ten nedostatek mista v garazi. Porad abych se neceho zbavoval.
To je taky zatím má jediná investice do hry (rozšíření kasáren a slotů na stroje - koupil jsem si asi tři místa v garáži a aspoň čtyři další ještě plánuju :) ). Je dobré si hlídat různé akce, kde jsou tyto věci za polovic (třeba jako v těchto dnech).

Jinak, čas k rotám bude závislý nejvíce na hráčích s premiovým účtem, protože bez něj se nic takového uskutečnit nemůže.

Co se týče Teamspeaku, bude vyžadován i od jeho zarytých odpůrců *kouká určitým směrem*, nemusíte do něj mluvit, stačí když budete poslouchat co říkají ostatní (tak snad odpadnou různé výmluvy ohledně ostřejších výrazů apod... :) , ostatním se nebude chtít zdlouhavě odpovídat na případné dotazy textově).

Re: World of Tanks

Posted: 15:00 09. Sep 2012
by Molly23
Oni dva francouzi jsou stíhač a artyna. ;)

Re: World of Tanks

Posted: 15:58 10. Sep 2012
by johnny98-G
Arty tier4 je spatne.

Re: World of Tanks

Posted: 16:04 10. Sep 2012
by Molly23
Artynu mám trojkovou, stíhače taky, na čtyřkové roty to musí jít.

Re: World of Tanks

Posted: 16:22 10. Sep 2012
by -RoF-
Takže a časy?
Spíš přes pracovní dny a nebo víkendy?
Spíš večer po 20:00 a nebo později nebo jindy?

Šup sypejte ;)

Já můžu téměř každý den (pokud se něco nenaskytne), ideálně po 20:00.

Kdo chce hrát roty ať písne též své termíny v podobném stylu jak jsem to napsal já. :wink:

Re: World of Tanks

Posted: 16:42 10. Sep 2012
by Molly23
Já jsem také pro všední dny po 20:00, snad krom pátku... sobotu bych také mohl. (když se něco nenaskytne)

Tento týden je ale pro mě kritický a nemůžu žádné roty slíbit. Jinak by s námi ještě mohl jezdit náš bubeník. Roty jezdí rád, Diemo ho zná, jsme ve stejném klanu :).

Re: World of Tanks

Posted: 16:51 10. Sep 2012
by kucik
Po 20h vyhovuje. Den dopředu stopro nezaručim, ale pokud se na nečem dohodnem, tak se vynasnažím tam bejt. TS ostestován a funkční.

Re: World of Tanks

Posted: 21:11 10. Sep 2012
by Fryn
Molly23 wrote:Oni dva francouzi jsou stíhač a artyna. ;)
Heh ok, frantíci jsou tak specifičtí, že spousta hráčů (mě nevyjímaje) je bere jako samostatnou kategorii :) .

Ad roty: Byl bych raději pro o něco dřívější časy, ale kolem dvacáté bych ještě něco odehrát stihnul (ve 22 hod musím být pak už na metru).

Re: World of Tanks

Posted: 21:31 10. Sep 2012
by -RoF-
Možná to tu někde je, ale je to fajnový obrázek.

Re: World of Tanks

Posted: 21:44 10. Sep 2012
by Sapal
Fryn wrote:Je dobré si hlídat různé akce, kde jsou tyto věci za polovic (třeba jako v těchto dnech).
Dobrý je taky hlídat si, když probíhaj různý revize technologickejch stromů, hráči s KVčkem mohli získat při rozdělení KVčka na KV-1 a KV-2 jeden garážovej slot navíc, pokud měli na KVčku vyzkoumanou věž KV-2. Dostali pak KV-2 a jeden garážovej slot. Já se takhle vypracoval z původních 4 slotů na současných 11.

Re: World of Tanks

Posted: 22:22 10. Sep 2012
by Diemo
po 20:00 vyhovuje

Re: World of Tanks

Posted: 00:42 11. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Tak uz jsem to taky zkusil. T-46 je desna pixla.......rikam tomu "Prezivac"

Re: World of Tanks

Posted: 08:36 11. Sep 2012
by Molly23
Hlavně doufám že jsi na EU serveru a že nám sem napíšeš nick pod kterým tě najdeme :)

Re: World of Tanks

Posted: 08:52 11. Sep 2012
by -RoF-
Dobrá dle prvních ohlasů navrhuji dva termíny.

Úterý 18. září od 20:00

Čtvrtek 21. září od 20:00


Je to v dostatečném předstihu, tak snad to půjde. Který termín vám vyhovuje víc?

Re: World of Tanks

Posted: 09:55 11. Sep 2012
by xxxMajkyxxx
Co je principem tyhle hry? lehkej tank III ma simrat V artynu a byt rozdrcena jednou ranou? Irituje me hlaska "Svezla se po panciri" :evil: .

Nick: Chocoflake