Page 44 of 331
Re: Poděkování
Posted: 19:43 02. Apr 2009
by Rejty
Kiriho krev se nezapře.

Re: Poděkování
Posted: 19:53 02. Apr 2009
by Pajule
Rejty wrote:Kiriho krev se nezapře.

tutuuu maleeej muhahaha ty se taky nezapřeš nebooj

*RQFL* di si stavět hrad honem utíkej ...
né , ale já to myslela vážně mě ty lagy vážně baví...je s nima srandy kopec větší než Krynská hory a to sou hory!
Re: Poděkování
Posted: 22:37 02. Apr 2009
by Skipp
Verejné díky Marvin, sice som ti podakoval v hre,ale to nestacilo

Dnes to bolo velmi pohyblive, hlavne co sa tyka mojej postavi, zacina ma pomaly napadat akou cestou by sa mohol moj mlady druid vybrat, ked uz nebude tak celkom mlady. V dnesnom Q na zaciatku este v hajiku sa to stalo...tam mi svitlo

Bude to zaujimave a bude sa to na Sintovi postupne prejavovat ako neodvratitelna zmena
Re: Poděkování
Posted: 23:12 02. Apr 2009
by Pajule
dííky Grombovi , Elvinovi a Samanthe , alias Zachymu , Ravarengerrovi(pomotala sem) a Katerine...bylo to supr průzkum...jinak ten kdo dělal podtemno je machr

Re: Poděkování
Posted: 12:47 03. Apr 2009
by igor
Tak abych tu jako jedinej neděkoval... moje první poděkování patří Neithanovi:
Mocinky děkuju za ten prsten, seš fakt můj upe nejlepší kámoš

Re: Poděkování
Posted: 00:45 04. Apr 2009
by MaSo
Chtěl bych poděkovat Gorrgorrothovi za pěknou hru v pevnosti a za zajimavy střelecky trenink....a zarověn...trochu opožděne...za q v alansijskyh horach....skvěle připavene obléhání....a když už tak děkuju...raz za čas....tak vlastně za všechny jeho q

a teda....aby toho nebylo malo...tak....nevim přesně jak se piše ten acc ale postava fallion...za dnešni super hru

vypada to že naše střelecká družina má před sebou nemálo dobrodružství

Re: Poděkování
Posted: 09:03 04. Apr 2009
by paja13
mam toho moc
nomiskovi za upravy remesel a vareni lekvosu hlavne!
remeslnikum ze maji nervy stat a znovu zkouset vyrabet veci aby pak byly treba nadherny luky pro lucistniky!!
tem s kteryma rad hraju protoze je s nima sranda: miawil - dedek gotried - cunik Asshik co jednu zenskou nenecha na pokoji - dodavatelka korinku a listku Liana - jedna zenska co ma rudy oci a nikdy se nezasmeje :o) - trpaslici co vypadaji jak kloni z klonovych valek kdyz maji vsichni stejnej modrej plastik - carodeji salethovi kteryho uz moc casto nepotkavam :o( - jednovi druidovi z hajku: sinta co slinta - dalsimu druidovi se svym pavoukem co nosi dopisy ke kotliku - spouste dalsich co si takhle naraz nevybavim!!!
Re: Poděkování
Posted: 22:24 08. Apr 2009
by zachy
Dekuju vsem DM a hracum, co se ucastnili dnesni skvele vypravy na Dar Garag
Dekuji i mymu super pomalymu PC, diky kteremu jsem si ozkoušel hru s 5 fps
Dekuji i... ted nevim kterymu trpaslikovi jestli Roko Okor Koro Orok.. proste Nomisovi za oziveni
Re: Poděkování
Posted: 22:25 08. Apr 2009
by Pajule
Chci MOOOOOC poděkovat za dnešní Q dá se říct dobívání temného města bylo orapvdu vynikající.Jak hráči tak DM , které lituju částečně , páč to muselo být hrozný podikat něco s tolika hráči....Těšim se moc ne pokračování!!
Také chci moc poděkovat zachymu za jeho Gromba , protože tuten půl ork mi každý den několikrát po sobě rozesměje a to pořádně.Fakt tak dobře zahratýho půlorka sem dlouho neviděla...Naposledy to snad byl BU , s kterym byla taky nehorázná sranda ...díky moc...
a taky samozřejmě všem ostatním hráčům a postavám Val´Doren , Liana , Fallion , děda Gotried , výborná velitelka Kora , Dalanad , Morn , Hakim , Tariel , Elvin , Samantha , samozřejmě GROMBO! a spousta dalších....

jen tak dál
A taky velký dík nejlepšímu trpaslíkovi pod sluncem Okorovi!!Lepší trpaslík orapvdu není

a máv elkou úctu od Alleyi a to se moc trpošům nepodaří , ačkoliv jí nevadí ...
Re: Poděkování
Posted: 22:28 08. Apr 2009
by Neithan1
dakujem hracom za lagy a tiez svojej rodine ze mna v tom co robim podporila.. ahoj oci ! *mave do kamery* no a to je asi vsetko.. na zaver by som rad povedal ze som za svetovy mier !
Re: Poděkování
Posted: 22:29 08. Apr 2009
by zachy
Já děkuju Pajule že mi poděkovala

Re: Poděkování
Posted: 22:33 08. Apr 2009
by Neithan1
ja dakujem tiez Pajky, ze menuje hracov ale DM nie. OMG ROFLMAO OLOLOLO OWNED POWNED LOL !
na dalsi Q pritiahnem berserka, aby ste to mali zaujimavejsie
Re: Poděkování
Posted: 22:35 08. Apr 2009
by Pajule
Neithan1 wrote:ja dakujem tiez Pajky, ze menuje hracov ale DM nie. OMG ROFLMAO OLOLOLO OWNED POWNED LOL !
na dalsi Q pritiahnem berserka, aby ste to mali zaujimavejsie
tak děkuju pánům DM : Neithanasovi , Marvinasovi , Ravarrangaravosovi ...//kdo že tam ještě byl???
Re: Poděkování
Posted: 22:41 08. Apr 2009
by Neithan1
Pajule wrote:Neithan1 wrote:ja dakujem tiez Pajky, ze menuje hracov ale DM nie. OMG ROFLMAO OLOLOLO OWNED POWNED LOL !
na dalsi Q pritiahnem berserka, aby ste to mali zaujimavejsie
tak děkuju pánům DM : Neithanasovi , Marvinasovi , Ravarrangaravosovi ...//kdo že tam ještě byl???
to uz neni ono...
Re: Poděkování
Posted: 22:50 08. Apr 2009
by nomis_b
jo bylo to hezky. ale skoda jen, ze nebyl zadnej PC souper.
dost sem se rozhodoval, zda nemam lognout za svou starou podtemnackou postavu a trosku vam to "osolit". Skoda ze sem to neudelal, bylo by to zajimavejsi
takze priste se teste na vetsi odpor
