Page 45 of 329

Re: Vtípky

Posted: 01:25 06. Dec 2009
by Modrovousice
Asi ho znáte... no úžasný břichomluvec Jeff Dunham
http://www.youtube.com/watch?v=J-vCVO18FEw

Re: Vtípky

Posted: 19:29 06. Dec 2009
by Freddy
Pěknej "mezipříběh" ze Sci-Fi pohádky Wall-E


"Burn-E"


http://www.youtube.com/watch?v=0AUEwn1sV2c


:P

Re: Vtípky

Posted: 03:07 07. Dec 2009
by venomeq
Modrovousice wrote:Asi ho znáte... no úžasný břichomluvec Jeff Dunham
http://www.youtube.com/watch?v=J-vCVO18FEw
ten je bozi ale s Achmedem nebo Sweet Dady D je lepsi:D

Re: Vtípky

Posted: 18:07 08. Dec 2009
by -RoF-
Sem nenašel nějakou sekci s obrázkama, tak to dám sem ;)
Mi to hned na první pohled připomělo Berserka :twisted:

http://features.cgsociety.org/newgaller ... _large.jpg

Re: Vtípky

Posted: 19:46 08. Dec 2009
by ATom
-RoF- wrote:Sem nenašel nějakou sekci s obrázkama, tak to dám sem ;)
Mi to hned na první pohled připomělo Berserka :twisted:

http://features.cgsociety.org/newgaller ... _large.jpg
To má do Berserka hodně daleko :D

Re: Vtípky

Posted: 21:43 08. Dec 2009
by Pajule
schovejte ten obrázek než ho uvidí :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 21:47 08. Dec 2009
by G14
to neni Bers kdyz ma boty :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 21:49 08. Dec 2009
by innfra
už vim kdo bude další unesenej :twisted: :twisted: :twisted:

Re: Vtípky

Posted: 22:36 08. Dec 2009
by cmon
Těma ostruhama by chudáka koně zabil :lol:

Re: Vtípky

Posted: 07:19 09. Dec 2009
by -RoF-
Hehe vy ste detailisti tedáá, hrozné :P Tak ale podobá se mu to no, aspon trošku :wink:
innfra wrote:už vim kdo bude další unesenej :twisted: :twisted: :twisted:
Kdooo? *zamrká*

Re: Vtípky

Posted: 19:04 10. Dec 2009
by Lord_Berserk
:twisted: mate to spocteny

Re: Vtípky

Posted: 19:33 10. Dec 2009
by -RoF-
Lord_Berserk wrote::twisted: mate to spocteny
Fakt? Výtečně.
Takže to bude faktura na 50 měšců *nastaví ručku* :P

Re: Vtípky

Posted: 22:01 10. Dec 2009
by Modrovousice
Sice je tam překlep ale co, pobavilo mě to. :)

PS: možná to taky překlep není... nevím :D into adam by bylo divné

Re: Vtípky

Posted: 00:00 11. Dec 2009
by Sveneld
:)

Re: Vtípky

Posted: 12:03 11. Dec 2009
by Minde
Modrovousice wrote:Sice je tam překlep ale co, pobavilo mě to. :)

PS: možná to taky překlep není... nevím :D into adam by bylo divné