Page 45 of 329
Re: Vtípky
Posted: 01:25 06. Dec 2009
by Modrovousice
Asi ho znáte... no úžasný břichomluvec Jeff Dunham
http://www.youtube.com/watch?v=J-vCVO18FEw
Re: Vtípky
Posted: 19:29 06. Dec 2009
by Freddy
Pěknej "mezipříběh" ze Sci-Fi pohádky Wall-E
"Burn-E"
http://www.youtube.com/watch?v=0AUEwn1sV2c

Re: Vtípky
Posted: 03:07 07. Dec 2009
by venomeq
ten je bozi ale s Achmedem nebo Sweet Dady D je lepsi:D
Re: Vtípky
Posted: 18:07 08. Dec 2009
by -RoF-
Sem nenašel nějakou sekci s obrázkama, tak to dám sem

Mi to hned na první pohled připomělo Berserka
http://features.cgsociety.org/newgaller ... _large.jpg
Re: Vtípky
Posted: 19:46 08. Dec 2009
by ATom
To má do Berserka hodně daleko

Re: Vtípky
Posted: 21:43 08. Dec 2009
by Pajule
schovejte ten obrázek než ho uvidí

Re: Vtípky
Posted: 21:47 08. Dec 2009
by G14
to neni Bers kdyz ma boty

Re: Vtípky
Posted: 21:49 08. Dec 2009
by innfra
Re: Vtípky
Posted: 22:36 08. Dec 2009
by cmon
Těma ostruhama by chudáka koně zabil

Re: Vtípky
Posted: 07:19 09. Dec 2009
by -RoF-
Hehe vy ste detailisti tedáá, hrozné

Tak ale podobá se mu to no, aspon trošku
Kdooo? *zamrká*
Re: Vtípky
Posted: 19:04 10. Dec 2009
by Lord_Berserk

mate to spocteny
Re: Vtípky
Posted: 19:33 10. Dec 2009
by -RoF-
Lord_Berserk wrote:
mate to spocteny
Fakt? Výtečně.
Takže to bude faktura na 50 měšců *nastaví ručku*

Re: Vtípky
Posted: 22:01 10. Dec 2009
by Modrovousice
Sice je tam překlep ale co, pobavilo mě to.
PS: možná to taky překlep není... nevím

into adam by bylo divné
Re: Vtípky
Posted: 00:00 11. Dec 2009
by Sveneld
Re: Vtípky
Posted: 12:03 11. Dec 2009
by Minde
Modrovousice wrote:Sice je tam překlep ale co, pobavilo mě to.
PS: možná to taky překlep není... nevím

into adam by bylo divné