Page 45 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 15:41 12. Mar 2011
by Narsith
wsweetjane wrote:My tam ale nešli před restartem:(
Šli sme tam a byla snad hodina do restartu, ale sekli sme se tam...:-/ Šlo nám to opravdu z tuha...Tím že se to protáhlo...nám ani nedošlo že už by se to mělo blížit k restartu...

Sme byli u zlobrů a sme celkem slabé lvl nakonec sme ten dungeon stejně nezvládli dojít dokonce ale tohle se stalo tak v půlce:(

Gorgonu sem pak nezvládla ani s mordekainovým mečem:(
Tak a ted dostanem za usi ze lezem ze slabsim lvl do tezkeho dungu :D.To ze mimo gorgony jsme dali vsechno i kdyz ze zatnutyma zubama a za obrovskych oběti se nepočita :D

Re: Pady serveru

Posted: 15:46 12. Mar 2011
by wsweetjane
Narsith wrote:
wsweetjane wrote:My tam ale nešli před restartem:(
Šli sme tam a byla snad hodina do restartu, ale sekli sme se tam...:-/ Šlo nám to opravdu z tuha...Tím že se to protáhlo...nám ani nedošlo že už by se to mělo blížit k restartu...

Sme byli u zlobrů a sme celkem slabé lvl nakonec sme ten dungeon stejně nezvládli dojít dokonce ale tohle se stalo tak v půlce:(

Gorgonu sem pak nezvládla ani s mordekainovým mečem:(
Tak a ted dostanem za usi ze lezem ze slabsim lvl do tezkeho dungu :D

Já si ale nemyslím že by to bylo o lvl...Přece ten dungeon není stavěný pro lvl 20, ne? A bez ohledu na věc si myslím že ten mordekainům měč není tak slabý bojovník...prostě sme to neznali...pustili sme se do úplné neznámé a podle toho to vypadalo - šlo nám to jako psovi pastva....To že sem tam dvakrát umřela neřeším - naopak sem ráda že sem si zahrála a myslím že to k té hře patří takhle dlouhou hru v jednom dungenou sem nezažila ani nepamatuju - sme tam celkem byli snad 5 hodin???A pořád se snažili příjít na to jak dál...Ale mrzí mě ta třetí zbytečná smrt způsobená restartem:(

Re: Pady serveru

Posted: 16:15 12. Mar 2011
by kucik
Dosel disk...

Re: Pady serveru

Posted: 16:19 12. Mar 2011
by Narsith
wsweetjane wrote:
Narsith wrote:
wsweetjane wrote:My tam ale nešli před restartem:(
Šli sme tam a byla snad hodina do restartu, ale sekli sme se tam...:-/ Šlo nám to opravdu z tuha...Tím že se to protáhlo...nám ani nedošlo že už by se to mělo blížit k restartu...

Sme byli u zlobrů a sme celkem slabé lvl nakonec sme ten dungeon stejně nezvládli dojít dokonce ale tohle se stalo tak v půlce:(

Gorgonu sem pak nezvládla ani s mordekainovým mečem:(
Tak a ted dostanem za usi ze lezem ze slabsim lvl do tezkeho dungu :D

Jprostě sme to neznali...pustili sme se do úplné neznámé a podle toho to vypadalo - šlo nám to jako psovi pastva....To že sem tam dvakrát umřela neřeším - naopak sem ráda že sem si zahrála a myslím že to k té hře patří takhle dlouhou hru v jednom dungenou sem nezažila ani nepamatuju - sme tam celkem byli snad 5 hodin???A pořád se snažili příjít na to jak dál...:(
Ano maš pravdu,tady jsou dungy stavěny ve stylu...vlitni tam na odpovidajicim lvl,rychle ho vybij a pokračuj do dalšiho.

Re: Pady serveru

Posted: 16:38 12. Mar 2011
by wsweetjane
Co se stalo??? Mám postavu na lvl 4 a bez majetku????:-/

Re: Pady serveru

Posted: 16:42 12. Mar 2011
by Narsith
wsweetjane wrote:Co se stalo??? Mám postavu na lvl 4 a bez majetku????:-/
Tak to ses v pohode..ja ji nemam vubeeec :wall: Asi stare sejvy

Re: Pady serveru

Posted: 16:44 12. Mar 2011
by Maya
Tohle téma je k nahlášení pádů serveru. Problémy s postavama nahlašte do souvisejícího fora (např.http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=7&t=5023).

Já vám s tímhle momentálně nepomužu, budeme muset počkat, až se připojí někdo kompetentnější.
Musíte teď chviličku vydržet,bohužel :(

Re: Pady serveru

Posted: 17:01 12. Mar 2011
by wsweetjane
Maya wrote:Tohle téma je k nahlášení pádů serveru. Problémy s postavama nahlašte do souvisejícího fora (např.http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=7&t=5023).

Já vám s tímhle momentálně nepomužu, budeme muset počkat, až se připojí někdo kompetentnější.
Musíte teď chviličku vydržet,bohužel :(
_____________________
Díky už sem to tam dala...

Re: Pady serveru

Posted: 17:57 12. Mar 2011
by wallndwill
kucik wrote:Dosel disk...

a kam sel? povidal aspon neco, treba o Rakousku?... klate a ze sli oba ,on i ma postava :-))

Re: Pady serveru

Posted: 17:59 12. Mar 2011
by de Aers
wallndwill wrote:
kucik wrote:Dosel disk...

a kam sel? povidal aspon neco, treba o Rakousku?... klate a ze sli oba ,on i ma postava :-))
Někdo ten disk nýst musel :)

Re: Pady serveru

Posted: 18:00 12. Mar 2011
by Práček
sítky na motýly a chytat!

Re: Pady serveru

Posted: 23:07 13. Mar 2011
by DenGrasse
XP za restarty se nevracejí, na to si každý musí dát pozor. Že server nezahlásí je blbý, ale všichni víte kdy restart je. Pár minut předtim server vykopne postavy (takže i když vám zahlásí že je 5 minut do resu, stejně máte asi minutu a půl.

Re: Pady serveru

Posted: 07:41 14. Mar 2011
by Narsith
DenGrasse wrote:XP za restarty se nevracejí, na to si každý musí dát pozor. Že server nezahlásí je blbý, ale všichni víte kdy restart je. Pár minut předtim server vykopne postavy (takže i když vám zahlásí že je 5 minut do resu, stejně máte asi minutu a půl.
Diky za info.... :)

Re: Pady serveru

Posted: 16:12 20. Mar 2011
by Bahnak
chjo, ted hodinu po restartu to žuchlo, ve hře 10 lidí a žádná extremní zátěž, dokonce ani já nic nekutil... tak nevím čím to...

Re: Pady serveru

Posted: 14:15 03. Apr 2011
by -RoF-
pec nám spadlaáá pec nám spadlaáá...kdopák nám jí shodííl? :D