Tak, já mám oblíbených filmů a seriálů celkem dost. Z filmů asi tohle: Pilot Stargate, sedm dílů Noční můry v Elm Street, Mars útočí, Ospalá díra, Interview s upírem, Seznamte se Joe Black, Co je malé, to je milé; Blade(všechny díly), Dracula (co zfilmoval Coppola), Frankenstein(zfilmováno podle románu Mary Shelleyové), Noční můra před vánoci, Mrtvá nevěsta, Mrtvá zóna( s Christopherem Walkenem v hlavní roli), Ozvěny mrtvých, Poltergeist(tři díly), X-MEN(všechny díly), Slunce, seno..., Kameňák(všechny díly), Přítelkyně z domu smutku(všechny díly), Sirotčinec, Orphan, Zelená míle, Vykoupení z věznice Shawshank, Forest Gump, Pán prstenů, Sám doma, Dracula 3000, Liga výjimečných, Flash, Darkman, Symptom pandorum, Ztraceni ve vesmíru, Koule, Alien(všechny díly), predátor(všechny díly), Alien vs Predátor(první díl), District 9, Cesta do pravěku, Křeček v noční košili, Léto pod psa, Neviditelný na útěku, Pelíšky, Americký shaolin, želary, Bunraku, Superman(s Reevem)... no je jich hodně.
A oblíbené seriály: Stargate SG-1, Teorie velkého třesku, Ghost Whisperer, želvy ninja(klasika seriál animovaný), Spiderman(klasika seriál animovaný), Arabela, Star trek: Nová generace i Voyager a Hluboký vesmír devět, Doctor Who, Takoví normální mimozemšťané, ženatý se závazky, Roseanne, Pravá krev, Charmed, Dr. House, červený trpaslík, Haló haló, Kung-fu: legenda pokračuje a na zbytek si nevzpomenu
