Page 45 of 96

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:10 10. Sep 2012
by Nalkanar
Bahnak wrote:
Nalkanar wrote:Pro takto méně znalé doporučuji, aby okoukli Slumdog Millionaire, to jim dá nápovědu. :)
Uf, to je jako srovnávat Star Wars s Létajícím Čestmírem....
Nauč se číst... bylo to jen ohledně té scény závěrečné na srovnání :roll:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:14 10. Sep 2012
by Prasokralik
Bahnak wrote:
Bahnak wrote:... jmenuj jiný fiktivně-historický film s obdobnou tématikou ...
Prasokralik wrote:The Duelists

Rob Roy

atd.
???
Můžeš prosím upřesnit v čem že je ta tématika obdobná?
Chmelnického povstání 1648-1649, vpád Švédů a Tatarů, vše se motá kolem Litvy, Ukrajiny, Polska či Slezska.
... vs. příběh Skotského zemana počátkem 18.stol...

Asi už chápu tvé zobecnění "historie" na "vše co má na sobě kus špinavého hadru je historické".
Pak se asi nemáme o čem bavit a Ironclud bude tvým favoritem i nadále...

Rob Roy je můj oblíbený snímek, ale srovnání je úplně mimo mísu...
asi jako srovnání těch polských trotlů s ironclad

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:15 10. Sep 2012
by Prasokralik
Nalkanar wrote:
Bahnak wrote:
Nalkanar wrote:Pro takto méně znalé doporučuji, aby okoukli Slumdog Millionaire, to jim dá nápovědu. :)
Uf, to je jako srovnávat Star Wars s Létajícím Čestmírem....
Nauč se číst... bylo to jen ohledně té scény závěrečné na srovnání :roll:
nemůže má před očima rudo, někdo mu řekl, že poláci sux a to je jako píchnout do sršního hnízda, jen horší... právě se mu nejspíš pro rage hroutí svět

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 20:22 10. Sep 2012
by Bahnak
Bohužel nehroutí, akorát jsem opět dospěl k názoru:
"Nesnaž se ukázat cestu těm, kteří o to vůbec nestojí."

Je to váš názor chlapi, já vám jej rozhodně brát nebudu. Jen mě mrzí že ty rozdíly nevidíte - ba ani nechcete vidět.
Ale to není moje věc.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:14 10. Sep 2012
by J.F.Payne
Konečně jsem si vzpomněl na jeden o dost povedenější film s templářem!

Dánsko-Švédsko-Finsko-Norskej film Arn - the templar knight, http://www.csfd.cz/film/230172-arn/, trailer zde: http://www.youtube.com/watch?v=1EAqu28D ... r_embedded .

Je na tom vidět, že se na kostýmech*, výpravě a vzhledu interiérů i exteriérů nešetřilo. S rozpočtem 28 milionů dolarů (shit Ironclad měl rozpočet 25 milionů dolarů!). A je to celý o něčem jiným. Příběh je super, dává smysl. Milostná zápletka tragicky paladinská. Boje fajn. Brutální, spousta krve, bitva je bitva, v soubojích je šerm. Příjemnej film, na kterej se opravdu vpylatí podívat.

Pro mě 90%, doporučuju!

* Jasně že tam občas je nějaká bota, ale dá se vcelku velkoryse odpustit, protože celek aspoň budí dojem dvanáctého století (Ironclad fakt budil dojem zoufalců co posbírali svou výstroj na smetišti, na druhou stranu na postapo dobrý).

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:19 10. Sep 2012
by Prasokralik
Arn se mi taky líbíl. Někde tu katouš dával video s remixem zvonu od guinevry a ukázkami z arna

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 21:39 10. Sep 2012
by KaTo
*z poza mostu se zjeví postava* Na ja majn her! Tuna to nesu!
P.S.
Arn je fajn, ale jednu věc bych mu vytknul. Dvojdílnost. Přijde mi, že natočili půlku na který vyteklo 80% prachů a pak váhali, jak s 20%, natočit i tu druhou... Ale vcelku musím říct že se jim to povedlo, určitě stojí za vidění. Skvělá trága...i slzu dojetí jsem zamáčkl do kroužkový košile.
Btw - paladina vzal čert :twisted: , ale ta buchta co ji zbouchnul si to vyžrala docela fest :cry: .

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 04:59 11. Sep 2012
by rosnicka
pro ty co rádi fantasy a jinak směs snad všeho možného od rytířských šarvátek , trošku drsná realita když při souboji s kopím na koni zůstane jednomu z rytířů kousek v krku a stříká mu krev z krční tepny a jiné
http://www.csfd.cz/film/263138-hra-o-truny/

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 08:14 11. Sep 2012
by Krysak
rosnicka wrote:pro ty co rádi fantasy a jinak směs snad všeho možného od rytířských šarvátek , trošku drsná realita když při souboji s kopím na koni zůstane jednomu z rytířů kousek v krku a stříká mu krev z krční tepny a jiné
http://www.csfd.cz/film/263138-hra-o-truny/
Tenhle seriál tady má i vlastní vlákno:) jinak jo, je dobrej!

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:35 11. Sep 2012
by Braenn
Arn? Kouknu, díky.

Jinak nevíte někdo, co je s Movie-library? Taky na ně dopadla těžká ruka federálů?

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:04 13. Sep 2012
by Braenn
Ha! Konečně je tu předělání sranců do americké podoby. Větší! Epičtější! Plné proslovů!

http://www.youtube.com/watch?v=PJqeczqJ ... r_embedded

:lol:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:44 13. Sep 2012
by Molly23
To mi připomnělo tento trailer, který se mi ale zase moc líbí :)

http://www.youtube.com/watch?v=i0Ll_hE2aeE

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 03:30 15. Sep 2012
by Prasokralik
Kouzlo Draka :D Doporučuju.

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 00:47 19. Sep 2012
by Tarja
Tak, já mám oblíbených filmů a seriálů celkem dost. Z filmů asi tohle: Pilot Stargate, sedm dílů Noční můry v Elm Street, Mars útočí, Ospalá díra, Interview s upírem, Seznamte se Joe Black, Co je malé, to je milé; Blade(všechny díly), Dracula (co zfilmoval Coppola), Frankenstein(zfilmováno podle románu Mary Shelleyové), Noční můra před vánoci, Mrtvá nevěsta, Mrtvá zóna( s Christopherem Walkenem v hlavní roli), Ozvěny mrtvých, Poltergeist(tři díly), X-MEN(všechny díly), Slunce, seno..., Kameňák(všechny díly), Přítelkyně z domu smutku(všechny díly), Sirotčinec, Orphan, Zelená míle, Vykoupení z věznice Shawshank, Forest Gump, Pán prstenů, Sám doma, Dracula 3000, Liga výjimečných, Flash, Darkman, Symptom pandorum, Ztraceni ve vesmíru, Koule, Alien(všechny díly), predátor(všechny díly), Alien vs Predátor(první díl), District 9, Cesta do pravěku, Křeček v noční košili, Léto pod psa, Neviditelný na útěku, Pelíšky, Americký shaolin, želary, Bunraku, Superman(s Reevem)... no je jich hodně.
A oblíbené seriály: Stargate SG-1, Teorie velkého třesku, Ghost Whisperer, želvy ninja(klasika seriál animovaný), Spiderman(klasika seriál animovaný), Arabela, Star trek: Nová generace i Voyager a Hluboký vesmír devět, Doctor Who, Takoví normální mimozemšťané, ženatý se závazky, Roseanne, Pravá krev, Charmed, Dr. House, červený trpaslík, Haló haló, Kung-fu: legenda pokračuje a na zbytek si nevzpomenu :lol:

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Posted: 12:57 19. Sep 2012
by Braenn
Nějaký tip na dobrý Bolywood, ke kterému jsou i české titulky? Bez Movie library se cítím jako slepá.

Krom toho mnou výše zmiňovaného Taare... jsem teď viděla i Om Shanti Om a moc se mi to líbilo. Hlavně nádherná hudba! Možná jsou to romantické škváry plné klišé, ale narozdíl od těch klišé z USA ještě nejsou okoukané až k pláči.