Page 45 of 89

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 01:05 12. Feb 2012
by Molly23
Braenn wrote:Ten tvůj bard je na tom obrázku přesnej! :)
taky jsem to musel překreslovat :D

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 00:15 17. Feb 2012
by Molly23
Bohdan!

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:49 20. Feb 2012
by Amber
Tohle mi připomíná Ryu - když má zrovna blbý den. :wink:
(Až na to listí ve vlasech... :roll: )

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 17:51 20. Feb 2012
by -RoF-
Amber wrote:Tohle mi připomíná Ryu - když má zrovna blbý den. :wink:
(Až na to listí ve vlasech... :roll: )
Místo listí sláma a trošku víc umazaný obličej, tka ano je to Ryu :wink:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:05 20. Feb 2012
by Braenn
Ryu už není takovej špinavec. Ale obrázek je super a opravdu sedí! Hlavně teď co trochu vyrostl/a.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:14 20. Feb 2012
by J.F.Payne
Odeberte tomu někdo ty kapradiny a pampelišky ve vlasech... a ty si to, Braenn, dej místo toho odpornýho Justina Biebera.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:35 20. Feb 2012
by Xullfryn
Souhlas. :|

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:43 20. Feb 2012
by Braenn
Jo, místo současného fešáka budu mít kapradinového prince s pohledem nemocného srnce v říji.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 22:46 20. Feb 2012
by Molly23
J.F.Payne wrote:Odeberte tomu někdo ty kapradiny a pampelišky ve vlasech... a ty si to, Braenn, dej místo toho odpornýho Justina Biebera.
Pokusím se...

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:08 20. Feb 2012
by Molly23
Tak?

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:14 20. Feb 2012
by de Aers
Etě obarvit ty vlasy na hnědo ať nejsou zelený :) Sice tam svítí nějaký světlo takový pofidérní, ale ty vlasy sou jak od slizu. Ale jinak cajk .)

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:24 20. Feb 2012
by kucik
Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:25 20. Feb 2012
by Derken-
kucik wrote:Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.
Zabil :lol: :lol: :lol:

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:32 20. Feb 2012
by Braenn
Vy mi dneska dáváte.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Posted: 23:36 20. Feb 2012
by J.F.Payne
kucik wrote:Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.
A nebo Johannovi! :))