Page 45 of 89
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 01:05 12. Feb 2012
by Molly23
Braenn wrote:Ten tvůj bard je na tom obrázku přesnej!

taky jsem to musel překreslovat

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 00:15 17. Feb 2012
by Molly23
Bohdan!
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:49 20. Feb 2012
by Amber
Tohle mi připomíná Ryu - když má zrovna blbý den.
(Až na to listí ve vlasech...

)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 17:51 20. Feb 2012
by -RoF-
Amber wrote:Tohle mi připomíná Ryu - když má zrovna blbý den.
(Až na to listí ve vlasech...

)
Místo listí sláma a trošku víc umazaný obličej, tka ano je to Ryu

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:05 20. Feb 2012
by Braenn
Ryu už není takovej špinavec. Ale obrázek je super a opravdu sedí! Hlavně teď co trochu vyrostl/a.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:14 20. Feb 2012
by J.F.Payne
Odeberte tomu někdo ty kapradiny a pampelišky ve vlasech... a ty si to, Braenn, dej místo toho odpornýho Justina Biebera.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:35 20. Feb 2012
by Xullfryn
Souhlas.

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:43 20. Feb 2012
by Braenn
Jo, místo současného fešáka budu mít kapradinového prince s pohledem nemocného srnce v říji.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 22:46 20. Feb 2012
by Molly23
J.F.Payne wrote:Odeberte tomu někdo ty kapradiny a pampelišky ve vlasech... a ty si to, Braenn, dej místo toho odpornýho Justina Biebera.
Pokusím se...
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:08 20. Feb 2012
by Molly23
Tak?
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:14 20. Feb 2012
by de Aers
Etě obarvit ty vlasy na hnědo ať nejsou zelený

Sice tam svítí nějaký světlo takový pofidérní, ale ty vlasy sou jak od slizu. Ale jinak cajk .)
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:24 20. Feb 2012
by kucik
Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:25 20. Feb 2012
by Derken-
kucik wrote:Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.
Zabil

Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:32 20. Feb 2012
by Braenn
Vy mi dneska dáváte.
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Posted: 23:36 20. Feb 2012
by J.F.Payne
kucik wrote:Vypada jak kdyz ho vyfajcil vodnikovi, s tema zelenejma kapkama na ksichte.
A nebo Johannovi!

)