Page 45 of 77

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:21 14. Jun 2014
by Bahnak
Jestli jste měli rádi magic:
http://eu.battle.net/hearthstone/en/
Je to od blizárdů a je to docela chytlavé.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 16:41 15. Jun 2014
by Barbar321
to vypadá fakt hezky :wink:

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:01 15. Jun 2014
by sandoftime
HS je už venku nějakou dobu, nic nového. Je to snadné, zábavné a multiplatformní.

Každopádně já teď ujíždím na MMO Wildstar. Nikdy jsem nevěřil na wowkillery ale tohle má potenciál stát se nejlepším MMO na trhu.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 23:49 08. Jul 2014
by J.F.Payne
Valiant Hearts: Great War. Je to jedna z nejlepších her, kterou jsem kdy hrál. Svým způsobem to stírá hranice mezi uměním a hrou. Fakt doporučuju...

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 18:33 26. Jul 2014
by sandoftime
Image

Nová Lara je zatím její nejhezčí zpracování co se vzhledu týká a to nemluvím o velikosti poprsí (které má nejspíš nejmenší z celé série). Každý detail, zranění, špína, prach, potrhané šaty, obvazy které se v rpůběhu progressu hrou objevují na místech, kte předtím byla zraněna, emoční stránka postavy (a ostatních postav také) fugnuje skvěle, hráč má o hlavní protagonistku strach, soucítí s ní ať už má radost z nějakého vítězství nebo zasténá bolestí, protože ji něco zranilo. V úvodní kapitole jsem se div netřásl zimou s ní.

Ale není to jen hlavní charakter co dělá tuhle hru peckou. Máme na trhu hodně her které se tváří jako snadbox a přitom jsou lineární, TR je pravý opak. Příběh žene hráče dál po předem dané trase, ale jakmile se člověk trchu zastaví a rozkouká, zjistí, že ho k progresu nic nenutí. Exploreři mohou prozkoumávat lokace do mrtě a to celý obrovský ostrov, jehož další části se postupně odemykají jak se pokousáváme hrou dál a dál.

Jde lovit zvěř, prozkoumávat vlitelné kobky pro nálezy dalších a dalších artefaktů, nechybí zjendodušený level systém a to jak samotné postavy tak jednotlivých částí výstroje. Vše je nutné si zasloužit získáváním xp/materiálu.

Grafická stránka je hodně solidní a přitom nemá krvavé nároky.

Krom skákání, běhání, lezení, nějakého toho parkouru (nic z toho nemá chybu) ve hře nechybí ani možnost plížení, které není vyžadováno, takže se hráč může rozhodnout sám, jestli někam naběhne za štěkání samopalů a brokovnic, nebo upřednostnuje tichý postup nepřátelským územím.

Hádanky jsou hodně osvěžující, využívají fyziku, často oheň k pálení nejrůznějších překážek, provazy, kinetiku a mnohdy existuje více cest, jak se do cíle dostat.

Hra má dokonce i mulťák, tne jsem zatím neozkoušel, ale SP část nemá jedinou chybu. Od příběhu, přes atmosféru, dabing až po samotný herní koncept, všechno funguje perfektně.

Prasokrálíkova neúplná fotodokumentace

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:28 26. Jul 2014
by sic
Nové Divinity - Original Sin

Skvělý mix Baldur's Gate, Falloutu, Ultimy (prý), trochu NwN atd. Nikdy jsem předchozí díly nehrál, ale tohle je můj splněný herní sen od dob výše zmiňovaných titulů. Tak velká variabilita a brilantní herní mechanika žene člověka hlouběji prozkoumávat svět, jenž je nádherně graficky stylizován izometrickým pohledem, zvukově a hudebně nastrojen jako vánoční strom, pod kterým na všechny "zapálené" čekají vytoužené dárky.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:00 28. Jul 2014
by Fryn
sandoftime: Jj, nejnovější Lara je dost fajn. Líbila se mi jak zpracováním, příběhem, tak i atmosférou. První hra s Larou, která mě opravdu chytla a kterou jsem dojel až do konce.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 21:52 28. Jul 2014
by sandoftime
Fryn wrote:sandoftime: Jj, nejnovější Lara je dost fajn. Líbila se mi jak zpracováním, příběhem, tak i atmosférou. První hra s Larou, která mě opravdu chytla a kterou jsem dojel až do konce.
Mě jen vadila délka, poslední dobou jsou hry strašně krátké. Pár hodin standard, dřív to chtělo minimálně propařený víkend něco dohrát. To nemluvím jen o TR sérii ale obecně o všech hrách.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 00:41 29. Jul 2014
by KaTo
sandoftime wrote:...poslední dobou jsou hry strašně krátké. Pár hodin standard, dřív to chtělo minimálně propařený víkend něco dohrát. To nemluvím jen o TR sérii ale obecně o všech hrách.
Vyvracuji - HoMM VI (na těch momentálně ujíždím - pořídil jsem si do nich všechna ofico dostupná DLCéčka), SC II (1+2 díl), Bordelands 1+2 jsem hrál dýl než víkend (ale jo, jinak souhlas, poslední dobou je "zkracující" trend vidět).
Btw - hopsačkoskákačka o assasinech - Assasin creed se taky celkem vlekla (ale to jsem nehrál, jen to sledoval).

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 10:39 30. Jul 2014
by Nalkanar
SC II - co kampaň, to víkend, možná míň
Bordelands - sólo mě nebaví a v partě to bylo na tři čtyři víkendy tuším... ale mé oči :wall:
AC - v Black Flag mi příjde, že je výrazně více činností mimo hlavní linku, které tě zabaví, abys u toho strávil opravdu hodně času, jinak ten děj taky odsejpá rychle, když se chce :D

ale je fakt, že celkově mi příjde, že od jisté doby mívají hry tak 20 hodin čistého času na dohrání max

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 19:16 12. Aug 2014
by G-ladiator
The Last of Us.

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 20:50 12. Aug 2014
by D_E_K_A
http://blackguards.com
https://www.youtube.com/watch?list=UUJc ... CBGhGymP8Y

Jen pro fajnsmějkry a ty, co rádi tahovky. (obdoba Divinity Original Sin, ač ne tak nejspíš obrovská) :P
Sic je zde velice lineární dějová přímka s ne příliš mnoha možnostmi rozhodování (přesto by mělo být k dispozici více konců), přesto mě zatím tato hra baví a vřele doporučuji. :)
Svět je zajímavě zasazený a nese si své netypické kouzlo, alespon pro mě.
Reakce mezi členy družiny jsou vtipné na vývoj situací, mechanika hry je velice přívětivá a pochopí ji z fleku snad každý (pro neandrtálce je ve hře i tutoriál a manuál - přiznávám, také občas pro jistotu nahlédnu :twisted: ). Všechny bojové scény jsou tahové na hexech, ale možností jak se výřadit je opravdu spousta. Od x jedů po kouzla a bojové techniky, či znepříjemňování života nepříteli (i své družině :mrgreen: ) třeba za pomocí enviromentálních složek dané bojové scény a spousty dalších jiných vychytávek.
V současnosti se dělá na druhém dílu a pokud to bude doplněné o to, co mi tady nyní chybí a bude to více rozvinuté po všech stránkách... *mlask*

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 07:59 13. Aug 2014
by G-ladiator
Jak je na tom příběh v Blackguards?

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 17:13 13. Aug 2014
by D_E_K_A
G-ladiator wrote:Jak je na tom příběh v Blackguards?
Snad to postačí, omrkni offi web a více se dozvíš. :)

http://www.blackguards-game.com/blackgu ... ackguards/

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Posted: 22:35 13. Aug 2014
by G-ladiator
Chm, škoda, že je to zase zachraňování světa, ale hra za ty "zlé" nebo minimálně za anti-hrdiny je vcelku fajn :)