Page 45 of 67

Re: League of Legends

Posted: 20:17 18. Jul 2013
by Molly23

Re: League of Legends

Posted: 20:24 18. Jul 2013
by Prasokralik
Faith in humanity restored

Re: League of Legends

Posted: 17:17 26. Aug 2013
by Absinthorix
I, for one, welcome our new Polish prostitute overlords.
...4chan

Re: League of Legends

Posted: 10:29 29. Aug 2013
by Absinthorix
Ranked Poland!

V první hře se jeden pro jistotu vůbec nenačetl a jinej pro změnu načítal tak 5 minut, v druhé střídavě 2 mid 3 top....

Re: League of Legends

Posted: 10:41 29. Aug 2013
by Darius
Moji oblíbený hrdinové jsou sejuani xerath a diana

Re: League of Legends

Posted: 17:51 29. Aug 2013
by xxxMajkyxxx
Elise a Zyra ftw!

Re: League of Legends

Posted: 19:10 29. Aug 2013
by Absinthorix
Elise bude mít novej skin... ale nedostanu ho, protože rankedy jsou přeplněné polskejma harantama a dostat se přes ně na gold prostě nejde, to se nedá. Buď jsou afk, nebo chodí 3 na mid a podobně, jestě jsem nezažil normální hru :D

Re: League of Legends

Posted: 19:12 29. Aug 2013
by soul1
Absinthorix wrote:Elise bude mít novej skin... ale nedostanu ho, protože rankedy jsou přeplněné polskejma harantama a dostat se přes ně na gold prostě nejde, to se nedá. Buď jsou afk, nebo chodí 3 na mid a podobně, jestě jsem nezažil normální hru :D
Stači se přestěhovat bliž k hranicim a mlatit ty polske Haranty pak hrajou o trochu lepe :D

Re: League of Legends

Posted: 01:02 30. Aug 2013
by xxxMajkyxxx
Asi bych si to měl zase zahrát. Kdy u toho býváš Jarri?

Re: League of Legends

Posted: 10:29 30. Aug 2013
by Absinthorix
Občas po večerech jednu dvě :)

Re: League of Legends

Posted: 10:47 30. Aug 2013
by Puxina
Hmm to bychom občas mohli, abych nezapoměl, jak se to hraje :D

Re: League of Legends

Posted: 20:40 01. Sep 2013
by Prasokralik
Absinthorix wrote:Elise bude mít novej skin... ale nedostanu ho, protože rankedy jsou přeplněné polskejma harantama a dostat se přes ně na gold prostě nejde, to se nedá. Buď jsou afk, nebo chodí 3 na mid a podobně, jestě jsem nezažil normální hru :D
rankedy nesmíš chodit sám, chce to kámoše na duo

Re: League of Legends

Posted: 14:20 02. Sep 2013
by Absinthorix
Asi jo no :) co nadělám

Re: League of Legends

Posted: 15:53 02. Sep 2013
by Puxina
Já hrál dva rankedy nedávno a dvě výhry no. :twisted:

Re: League of Legends

Posted: 16:09 02. Sep 2013
by Nalkanar
Já hrál dohromady asi 4 rankedy sólo a dva vyhrál a dva prohrál. V zásadě kvůli polákům. :wall: