Page 45 of 116

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 18:46 19. Feb 2012
by Braenn
-darkvision- wrote:A kroužci jsou kteří?
Tam jsme asi dohromady nebyli. Kroužci jsou na Žižkově, u zastávky devítky Lipanská, nebo tak nějak. Mají tam vážně příjemné prostory pro větší partu, a donedávna i dobrou obsluhu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:33 19. Feb 2012
by drake127
Musíme najít Andreje... Pražáci, dáme si úkol prolézt všechny místní pajzly, nejlépe několikrát kvůli směnám. Do 9.3. není moc času, takže do práce!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 20:35 19. Feb 2012
by Braenn
drake127 wrote:Musíme najít Andreje... Pražáci, dáme si úkol prolézt všechny místní pajzly, nejlépe několikrát kvůli směnám. Do 9.3. není moc času, takže do práce!
:) Nebo to můžem pojmout jako loni - obětovat játra a peněženky a udělat si takový noční tah Žižkovem, všude si dát jedno... :)))

Ještě je tu varianta té hospody pod Vyšákem, kde jsme končívali. Akorát tam není moc soukromí před ostatními hosty (pro ně od nás

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:06 19. Feb 2012
by drake127
Ta není vůbec zlá, ale mám na ní špatné vzpomínky... :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:38 19. Feb 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:
-darkvision- wrote:A kroužci jsou kteří?
Tam jsme asi dohromady nebyli. Kroužci jsou na Žižkově, u zastávky devítky Lipanská, nebo tak nějak. Mají tam vážně příjemné prostory pro větší partu, a donedávna i dobrou obsluhu.
Tak já u té zastávky Lipanská, přímo naproti zastávce bydlím :D Jen přemýšlím kde jsou tu kroužci, snad to není ten pajzl na rohu :biggrin:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:40 19. Feb 2012
by Braenn
-darkvision- wrote:
Braenn wrote:
-darkvision- wrote:A kroužci jsou kteří?
Tam jsme asi dohromady nebyli. Kroužci jsou na Žižkově, u zastávky devítky Lipanská, nebo tak nějak. Mají tam vážně příjemné prostory pro větší partu, a donedávna i dobrou obsluhu.
Tak já u té zastávky Lipanská, přímo naproti zastávce bydlím :D Jen přemýšlím kde jsou tu kroužci, snad to není ten pajzl na rohu :biggrin:
nn, U kroužků, naproti kostelu.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 21:55 19. Feb 2012
by J.F.Payne
A co jít do Jehudy?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:03 19. Feb 2012
by -darkvision-
Naproti kostelu je česká spořka ne?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:04 19. Feb 2012
by Braenn
J.F.Payne wrote:A co jít do Jehudy?
No, krom toho že jim nefunguje klimoška, není tam moc slyšet a bývá tam tak narváno, že i dva mají problém? :) nějak si neumím představit jak tam zapadne parta cca 15. lidí. Což nesnižuje kvality tohoto podniku, to zas ne že ne!

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:08 19. Feb 2012
by J.F.Payne
Stačí jeden telefonát a máme rezervaci.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:17 19. Feb 2012
by drake127
-darkvision- wrote:Naproti kostelu je česká spořka ne?
Vzhledem k tomu, že kostel na jakémsi náměstíčku okolo dokola, tak těžko říkat "naproti". Je to od kostela tou ulicí s kopce hned na jejím +- začátku vlevo.

Jehuda má drobnou velkou nevýhodu, že neuvaří.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:32 19. Feb 2012
by -darkvision-
Good, už vím kde, no problema. Rád dojdu.
A kdy že se to bude konat? :)

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:32 19. Feb 2012
by Braenn
Darku, ty si jednu liskni. A dej si námahu s tímhle topicem aspoň na dvě minuty. :wall:

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:39 19. Feb 2012
by Nalkanar
Braenn, mysli na nás, co přijedeme zdaleka a oceníme víc hovor než chlast a hluk. Věříme Ti! :mrgreen:

Řečeno nehezky a bez narážek na Jona a malá písma: Pokud bych chtěl vidět jen pár opilců, které údajně znám, tak zajdu do místního podniku, kde se pohybují opilé osoby od rozmezí 13ti až 30ti let.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Posted: 22:40 19. Feb 2012
by Absinthorix
Takže určitě pátek 9.3 ? Kua to se nedostanu :(