Page 45 of 116
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 18:46 19. Feb 2012
by Braenn
-darkvision- wrote:A kroužci jsou kteří?
Tam jsme asi dohromady nebyli. Kroužci jsou na Žižkově, u zastávky devítky Lipanská, nebo tak nějak. Mají tam vážně příjemné prostory pro větší partu, a donedávna i dobrou obsluhu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:33 19. Feb 2012
by drake127
Musíme najít Andreje... Pražáci, dáme si úkol prolézt všechny místní pajzly, nejlépe několikrát kvůli směnám. Do 9.3. není moc času, takže do práce!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 20:35 19. Feb 2012
by Braenn
drake127 wrote:Musíme najít Andreje... Pražáci, dáme si úkol prolézt všechny místní pajzly, nejlépe několikrát kvůli směnám. Do 9.3. není moc času, takže do práce!

Nebo to můžem pojmout jako loni - obětovat játra a peněženky a udělat si takový noční tah Žižkovem, všude si dát jedno...

))
Ještě je tu varianta té hospody pod Vyšákem, kde jsme končívali. Akorát tam není moc soukromí před ostatními hosty (pro ně od nás
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:06 19. Feb 2012
by drake127
Ta není vůbec zlá, ale mám na ní špatné vzpomínky...

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:38 19. Feb 2012
by -darkvision-
Braenn wrote:-darkvision- wrote:A kroužci jsou kteří?
Tam jsme asi dohromady nebyli. Kroužci jsou na Žižkově, u zastávky devítky Lipanská, nebo tak nějak. Mají tam vážně příjemné prostory pro větší partu, a donedávna i dobrou obsluhu.
Tak já u té zastávky Lipanská, přímo naproti zastávce bydlím

Jen přemýšlím kde jsou tu kroužci, snad to není ten pajzl na rohu

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:40 19. Feb 2012
by Braenn
-darkvision- wrote:Braenn wrote:-darkvision- wrote:A kroužci jsou kteří?
Tam jsme asi dohromady nebyli. Kroužci jsou na Žižkově, u zastávky devítky Lipanská, nebo tak nějak. Mají tam vážně příjemné prostory pro větší partu, a donedávna i dobrou obsluhu.
Tak já u té zastávky Lipanská, přímo naproti zastávce bydlím

Jen přemýšlím kde jsou tu kroužci, snad to není ten pajzl na rohu

nn, U kroužků, naproti kostelu.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 21:55 19. Feb 2012
by J.F.Payne
A co jít do Jehudy?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:03 19. Feb 2012
by -darkvision-
Naproti kostelu je česká spořka ne?
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:04 19. Feb 2012
by Braenn
J.F.Payne wrote:A co jít do Jehudy?
No, krom toho že jim nefunguje klimoška, není tam moc slyšet a bývá tam tak narváno, že i dva mají problém?

nějak si neumím představit jak tam zapadne parta cca 15. lidí. Což nesnižuje kvality tohoto podniku, to zas ne že ne!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:08 19. Feb 2012
by J.F.Payne
Stačí jeden telefonát a máme rezervaci.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:17 19. Feb 2012
by drake127
-darkvision- wrote:Naproti kostelu je česká spořka ne?
Vzhledem k tomu, že kostel na jakémsi náměstíčku okolo dokola, tak těžko říkat "naproti". Je to od kostela tou ulicí s kopce hned na jejím +- začátku vlevo.
Jehuda má drobnou velkou nevýhodu, že neuvaří.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:32 19. Feb 2012
by -darkvision-
Good, už vím kde, no problema. Rád dojdu.
A kdy že se to bude konat?

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:32 19. Feb 2012
by Braenn
Darku, ty si jednu liskni. A dej si námahu s tímhle topicem aspoň na dvě minuty.

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:39 19. Feb 2012
by Nalkanar
Braenn, mysli na nás, co přijedeme zdaleka a oceníme víc hovor než chlast a hluk. Věříme Ti!
Řečeno nehezky a bez narážek na Jona a malá písma: Pokud bych chtěl vidět jen pár opilců, které údajně znám, tak zajdu do místního podniku, kde se pohybují opilé osoby od rozmezí 13ti až 30ti let.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Posted: 22:40 19. Feb 2012
by Absinthorix
Takže určitě pátek 9.3 ? Kua to se nedostanu
