Page 45 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:23 31. Oct 2012
by Derken-
xxxMajkyxxx wrote:
- Absence průchodu z Prahvozdu do močálů.
Seš si tim jistej?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:27 31. Oct 2012
by xxxMajkyxxx
Derken- wrote:xxxMajkyxxx wrote:
- Absence průchodu z Prahvozdu do močálů.
Seš si tim jistej?
Ruku do ohně bych mnohdy nedal ani za to, že si pamatuju kde bydlím

. Ten starý, kterým jsem chodíval už není a hádám, že momentálně jediný je skrz Bhaldrill.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:44 01. Nov 2012
by innfra
No já nevim jak je to teď, ale mě zmizel úplně murgond

šel jsem jako obvykle přes bažiny a nic

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:45 01. Nov 2012
by Pajule
nezmizel hledej
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:46 01. Nov 2012
by Nalkanar
Defakto innfra a Majky narazili na to samé. Že tam chybí propojení lokací, resp. je tam jen jediná možná cesta.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:38 04. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Murgond stoji, ale jedina cesta k nemu vede z Prahvozdu....prechod do bazin tam proste neni. Prosel jsem to znova, prosel jsem i naprosto absurdni kouty a zadny prechod nenasel.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:32 04. Nov 2012
by Caehan
Musím dát za pravdu Majkymu, celkem nedávno jsem hledal nové lokace a cesta do Murgundu tam prostě nebyla...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 08:47 05. Nov 2012
by Theogil I
Vadí mi, že předmětech se nezobrazuje jejich reálný vztah k minimální výšce lvl pro jeho použití - nákup přes překupníka.
Vadí mi nekonečné pasti, které nelze obejít - tady bych navrhoval alespoň obchůzku, past vidím, tak to správně obejdu.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:56 13. Nov 2012
by Barbar321
Navrhoval bych úpravu vyvolávaných monster. Ideální by bylo podle mě zvyšování vlastnosti monster na základě v současné době používaném skillu „vyvolávání“ event. by se mohly povolávat na tomto základě silnější exempláře daného tvora. tj. zrušil bych možnost vyvolat bytost až o dva řády silnější potvoru (pro neznalé ze 7-mého kruhu kouzla povolaná potvora z 9-tého kruhu)a zavedl bych možnost povolat na daném levelu potvoru daného typu třeba až do 5-tého stupně. Čím vyšší by byl stupeň povolané potvory, tím by měla daná potvora i vyšší vlastnosti (obdobně, jak je to rozepsáno u např. draků – první stupeň mládě, druhý stupeň dorost, třetí dospělý, čtvrtý vyzrálý, pátý epický nbo tak nějak)
Důvodem tohoto návrhu je, že pro Thalii jsou nepoužitelné všechny varianty monster.
Osobně je mi to skoro jedno, protože na nich závislý nejsem, ale je opravdu deprimující, když si vyvolám potvoru 9-tého kruhu jako mazlíčka a on dostává drsnou čočku od potvor, které jsem s přehledem zabíjel sám na svém 10-tém lvl.
Když už by se vám nelíbila tahle úprava, tak aspoň jim zvedněte o něco obranu. S OČ 18 neudělá zázrak ani svatej anděl.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:59 13. Nov 2012
by Aulus
Barbar321 wrote:...
Osobně je mi to skoro jedno, protože na nich závislý nejsem, ale je opravdu deprimující, když si vyvolám potvoru 9-tého kruhu jako mazlíčka a on dostává drsnou čočku od potvor, které jsem s přehledem zabíjel sám na svém 10-tém lvl.
...
Nevím, jak to myslíš. Mi osobně se teda nestalo, že by postava na 10. levelu sama dávala zuřivé gorily. A ta potvora z 9. kruhu je dávala.
Pravdou ale je, že na vysokých levelech je použitelný jen jeden typ vyvolaného a to je škoda.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:46 13. Nov 2012
by -RoF-
Mě vadí, že se nezvyšuje (a nebo jen velmi málo) TO (DC), zranění (dmg) a počet užití za den určitých vlastností postavy vzhledem k jejímu lvlu.
U některých prestižních povolání sice TO roste, ale málokdy se vyplatí dávát víc jak 10lvlů prestižního povolání.
Například ohnivý dech u RDD pro 10lvl
TO = 19, užití jednou za den, a zranění to dává 6k10 (průměr kolem 33hp)
U AA (tajemný lučišník) smrtící pro 10 lvl
TO = 20 a použití taky jen jednou za den
U PM (pán smrti) dotek smrti pro 10 lvl
TO = 17 a opět použití jednou zaden
Kdyby se upravil nějak ten růst TO, použití za den a dmg, tak by se prestižky určitě vyplatily dávat třeba až kolem 20lvlu. (osobně víc jak 20lvl prestižky je zase postava nepoužitelná v kombinaci s jiným povoláním).
Ideální by bylo se dostat třeba na 20lvl prestižky na TO kolem 35, sice to některé PC nebo NPC přehodí ale už je to určitě použitelnější.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:54 13. Nov 2012
by KaTo
-RoF- wrote:Mě vadí, že se nezvyšuje (a nebo jen velmi málo) TO (DC), zranění (dmg) a počet užití za den určitých vlastností postavy vzhledem k jejímu lvlu...
To samé platí pro TO (potažmo i dmg) u proměn měňavce! Zoufalost Vaše velebnosti, zoufalost proti Thalijským Save hodům to je!

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:01 13. Nov 2012
by -darkvision-
Aulus wrote:Barbar321 wrote:...
Osobně je mi to skoro jedno, protože na nich závislý nejsem, ale je opravdu deprimující, když si vyvolám potvoru 9-tého kruhu jako mazlíčka a on dostává drsnou čočku od potvor, které jsem s přehledem zabíjel sám na svém 10-tém lvl.
...
Nevím, jak to myslíš. Mi osobně se teda nestalo, že by postava na 10. levelu sama dávala zuřivé gorily. A ta potvora z 9. kruhu je dávala.
Pravdou ale je, že na vysokých levelech je použitelný jen jeden typ vyvolaného a to je škoda.
Na 10tým lvl ale nemáš potvoru z 9tého kruhu

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:05 13. Nov 2012
by Aulus
-darkvision- wrote:
Na 10tým lvl ale nemáš potvoru z 9tého kruhu

Nic takového jsem nepsal. Reagoval jsem jen na Barbarův mylný předpoklad, že postava na 10. levelu dá to samé jako vyvolaná bytost z 9. kruhu. Není to vždy pravda, protože se s jednou z bytostí dá chodit dungeony i pro level 20 a výš. Je samozřejmě pravda, že je to poněkud zdlouhavé, ale jde to.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:11 13. Nov 2012
by Barbar321
Aulus wrote:Barbar321 wrote:...
Osobně je mi to skoro jedno, protože na nich závislý nejsem, ale je opravdu deprimující, když si vyvolám potvoru 9-tého kruhu jako mazlíčka a on dostává drsnou čočku od potvor, které jsem s přehledem zabíjel sám na svém 10-tém lvl.
...
Nevím, jak to myslíš. Mi osobně se teda nestalo, že by postava na 10. levelu sama dávala zuřivé gorily. A ta potvora z 9. kruhu je dávala.
Pravdou ale je, že na vysokých levelech je použitelný jen jeden typ vyvolaného a to je škoda.
Nemusíš chodit daleko. Jde o to, že s touto obranou dostanou KAŽDOU ránu od skoro každé potvory. Takže opravdu netuším, která (nevylepšená) potvora by byla schopna zlikvidovat zuřivku (půjdu zkusit, jestli to dokáže aspoň méďa, ale s tím jeho útokem o tom dost pochybuju). A jestli máš na mysli šťítovce, tak to mi přijde jako taková krátkodobá ulítlost (štít delší dobu netrvá a další použití nemá), že je zabíjí jen tím, že se nechává sám zabíjet. Při omezení účinku elementárního štítu a počtu jeho životů si rozhodně ale vsadím na gorilu
